Jak naprawić błąd 0x8024402F w systemie Windows 10? – Bardzo prosta

Windows w świetnym systemie operacyjnym i wszyscy się zgadzają (w końcu nadal można włączyć odtwarzanie wideo HDR ), ale nie dlatego, że jest najlepszy, nie ma błędów i tylko jeden z tych błędów to dzisiejszy samouczek, więc możesz dowiedzieć się, jak naprawić błąd 0x8024402F w systemie Windows 10.

I chodzi o to, że najbardziej denerwującą rzeczą w systemie Windows pod względem błędów jest to daje ci tę samą nazwę lub hasło , ale nigdy rozwiązanie , zmuszając Cię do szukania przewodników, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Przed kontynuowaniem zaleca się: kup oryginalną licencję w Sklepie ponieważ istnienie skompromitowanego systemu Windows może wpłynąć na wynik wyświetlanych rozwiązań.

Jak naprawić błąd 0x8024402F w systemie Windows 10?

Aby przejść od razu do sedna i nauczyć się jak najszybciej się rozwijać błąd 0x8024402F w systemie Windows 10 pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że istnieje wiele rozwiązań tej irytującej awarii, które nie pozwalają metr oraz Okna 10 dni ten

Rozwiązaniem numer jeden dostarczanym przez system Windows jest testowanie lub odinstalowanie zainstalowanego oprogramowania antywirusowego, ponieważ może to spowodować błąd podczas próby aktualizacji systemu Windows.

Aby to zrobić, musisz otwórz swój program antywirusowy i wyłącz wszelkie restrykcyjne funkcje w systemie Windows. Jeśli to nie naprawi błędu, musisz całkowicie usunąć program antywirusowy.

Rozwiązanie!

Jeśli powyższe nie rozwiązało problemu, następnym krokiem jest pobranie Kalkulator Z Problemy z systemem Windows w systemie Windows ze sklepu. Gdy już go masz, musisz go otworzyć, klikając go dwukrotnie i naciskając przycisk, aby zeskanować komputer.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, solver powinien: znaleźć i naprawić błąd, który automatycznie generuje błąd, ten sam program poinformuje Cię, kiedy się skończył i czy coś się udało.

Odinstaluj problematyczną aktualizację

W związku z tym mogłeś już rozwiązać błąd 0x8024402F w systemie Windows 10, ale jeśli tak nie było, powinieneś nadal wypróbowywać rozwiązania. Poniżej znajduje się ten, który jest zalecany przez system Windows i byłby odinstaluj najnowszą aktualizację, które mogą być uszkodzone.

Aby to zrobić, musisz nacisnąć kombinację klawiszy Windows + I, która otworzy aplikację konfiguracyjną, wybierz tam opcję „Aktualizacja i zabezpieczenia”, ta akcja pozwoli ci wejść do sekcji, w której musisz wybrać historię „Wyświetl” zainstalowanych aktualizacji”.

Wchodząc w tę sekcję zobaczysz dwie opcje, wybierz tę o nazwie „Odinstaluj aktualizacje”, która zabierze Cię do wyświetli listę aktualizacji, odinstaluj problem, klikając go (powinien być ostatni).

Wyłącz router narzucony przez router

Inną procedurą, którą możesz spróbować rozwiązać błąd 0x8024402F w systemie Windows 10, jest wyłączenie bloku kontrolnego ActiveX narzuconego przez router.

Aby to zakończyć, najpierw przejdź do strony routera. W środku poszukaj jego parametrów blokować lub filtrować ActiveX i wyłącz to więc wszystko musi zostać naprawione, a problem zniknie z twojego życia na zawsze.

I masz to, więc znasz najlepsze sposoby na naprawienie szkód, więc nie musisz tutaj robić nic więcej. Pamiętajcie przed wyjazdem, że aby lepiej radzić sobie z problemami Windowsa 10, większość z nich trzeba przestudiować, więc nie zaszkodzi poszukać innych tutoriali, aby dowiedzieć się na przykład jak? popraw kod błędu 651 podczas łączenia. Internet ten

Dodaj komentarz