Jak naprawić błąd Sklepu Windows 0x803F7003 w systemie Windows 10?

Wielu użytkowników zgłasza różne problemy z pobieraniem aplikacji z Microsoft App Store, Windows Store. Błędy te, zwłaszcza od użytkowników, którzy zaktualizowali system Windows 7 do Windows 10, uniemożliwiają im pobieranie nowoczesnych aplikacji wyświetlających kod. 0x803F7003 ten

Ten błąd wynika z pamięci podręcznej używanej przez system operacyjny podczas przeglądania i pobierania ze sklepu. Pamięć podręczna służy do zapobiegania wielokrotnemu pobieraniu tej samej treści, ale czasami pliki te mogą zostać uszkodzone lub po prostu niepoprawnie utworzone, uniemożliwiając użytkownikowi przeglądanie lub pobieranie ze sklepu.

Bardzo łatwo jest naprawić ten błąd. Bycie, jak powiedzieliśmy, problem z pamięcią podręczną App Store, musimy tylko zmusić system do usunięcia go, aby ponownie uruchomić App Store bez żadnych problemów.

Jak wyczyścić pamięć podręczną Sklepu Windows w systemie Windows 10?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć menu Start lub Wyszukaj Cortanę i wprowadź:

W górnej części ekranu pojawi się wpis z logo Sklepu Windows. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „Uruchom jako administrator”.

Nowe okno Sklepu Windows otworzy się automatycznie po pełnym przywróceniu pełnej pamięci podręcznej. Nasz sklep z aplikacjami znów działa. Możemy to zweryfikować, przeglądając go, wyszukując aplikacje lub gry i pobierając wszelkiego rodzaju treści na nasz komputer.

Jeśli ten błąd wystąpi ponownie w przyszłości z różnych powodów, po prostu uruchom ponownie to samo polecenie, aby ponownie wyczyścić pamięć podręczną i ponownie uruchomić sklep z aplikacjami.

Czy masz już zainstalowany system Windows 10? Czy znalazłeś problem z nowym systemem operacyjnym?

Nie zapomnij odwiedzić sekcji porad dotyczących systemu Windows 10.

Dodaj komentarz