Jak naprawić błąd Windows Update 0xd0000034 w systemie Windows 10?

Windows to świetny system, ale nie jest bez niego błędy, które niszczą wrażenia użytkownika Jak błąd x800F0988 ten Ze względu na te wady ten samouczek umożliwia rozwiązanie przynajmniej jednego z nich, ucząc się, jak naprawić błąd Windows Update 0xd0000034.

I chodzi o to, że chociaż system operacyjny Windows zawsze ostrzega o nazwie twojego błędu, nigdy nie daje rozwiązania, więc konieczne staje się stworzenie takich sterowników, aby zwykli ludzie mogli poprawiać błędy bez konieczności płacenia technikowi.

Pamiętaj, że przed rozpoczęciem musisz zaktualizować system Windows do najnowszej dostępnej wersji lub kup licencję w sklepie (jeśli nie masz oryginalnej wersji), ponieważ będziesz potrzebować jak największej aktualizacji systemu.

Jak naprawić błąd Windows Update 0xd0000034?

Teraz, aby naprawić błąd Windows Update 0xd0000034, jest wiele sposobów lub rozwiązań ale to, co zobaczysz poniżej, jest najskuteczniejsze i najmniej skomplikowane.

Aby zrobić pierwszy, musisz przejść do konsoli CMD komputera, zrób to, otwierając system Windows i umieszczenie CMD W wyszukiwarce, gdy pojawi się opcja o tej samej nazwie, kliknij ją prawym przyciskiem myszy i uruchom ją jako administrator.

Spowoduje to wyświetlenie okna CMD włączone w środku napisz co następuje : SC config wuauserv start = auto, a następnie naciśnij Enter. Następnie wpisz SC start = bity autokonfiguracja i ponownie naciśnij Enter.

Po zakończeniu wpisz SC config cryptsvc start = auto i naciśnij enter jak poprzednio, następnie wpisz SC config trustinstaller start = auto i naciśnij enter, aby zakończyć, wpisz exit i naciśnij enter po raz ostatni.

Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to ponownie uruchomić komputer i to wszystko. Dzięki temu będziesz już w stanie naprawić błąd Windows Update 0xd0000034 i możesz używać i aktualizować, co chcesz, jak zawsze. Zauważ, że każda z powyższych kombinacji musi być umieszczona tak, jak jest i jak napisano, aby działała.

Kolejne rozwiązanie złego błędu!

Z powyższym wszystko musi zostać naprawione, ale jeśli tak nie jest, powinieneś użyć tego innego rozwiązania, aby zachować swój błąd w przeszłości i nie powtórzyć.

Aby rozpocząć korzystanie z tego rozwiązania, musisz najpierw otwórz uruchamianie systemu Windows i spójrz w wierszu: narzędzie do rozwiązywania problemów (w zależności od języka komputera, może być konieczne umieszczenie go w języku angielskim).

Kiedy go znajdziesz, otwórz go, otworzy się okno z solverem, w którym będzie wiele opcji do wyboru, kliknij to, co się nazywa Aktualizacja systemu Windows ten

Ta akcja wyświetli tam przycisk, który pozwoli ci szybko uruchomić solwer przez naciśnięcie go, po prostu zrób to. Pozwala to temu programowi wykonać pełne skanowanie komputera i nie tylko pokazać, na czym polega problem, ale także go naprawić. rozwiąż automatycznie.

I masz to, mówi ci, jak naprawić błąd Windows Update 0xd0000034, więc naprawdę nie musisz tutaj robić nic więcej, przejdź do komputera i napraw swój błąd.

Pamiętaj zdolnych aktualne rzeczy , jest z tym o wiele więcej problemów Aktualizacja dla Windows więc nie byłoby bezużyteczne szukanie informacji o tym problemie, na przykład powinieneś przestudiować: Jak naprawić błąd aktualizacji 0x800F0986 Co to jest błąd podobny do tego, który właśnie zobaczyłeś.

Możesz również dowiedzieć się, jak rozwiązać problem Błąd aktualizacji systemu Windows, gdy nie jest aktualizowany ponieważ dzięki informacjom, które się pojawią, nigdy nie będziesz w ślepym zaułku, jeśli zawiodą.

Dodaj komentarz