Jak naprawić błąd TWINUI w systemie Windows 10?

W systemie Windows możemy znaleźć dużą liczbę błędów. Na szczęście zawsze istnieje rozwiązanie tych problemów. Dziś zobaczymy dokładnie Jak naprawić błąd TWINUI w systemie Windows 10? z tym przewodnikiem krok po kroku.

Zawsze ważne jest, aby go zachować utworzyć kopię zapasową wszelkie ważne pliki, które masz na swoim komputerze. Jest to absolutnie konieczne, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy możemy napotkać błąd, który naraża ich na niebezpieczeństwo.

Dlaczego ten błąd występuje w systemie Windows 10?

Twinui.dll.mui to plik MUI opracowany przez Microsoft , to główny plik systemu operacyjnego, który jest wielokrotnie infekowany złośliwym oprogramowaniem.

W takim przypadku skanuje komputer w poszukiwaniu wirusów lub złośliwego oprogramowania, które są odpowiedzialne za przyczynę problemu. W tym sensie można być sobą używany narzędzie usuwanie złośliwego oprogramowania , które można pobrać z samej witryny Microsoft.

Rozwiązanie: Błąd TWINUI w systemie Windows 10

To, co zrobimy, aby to naprawić, jest bardzo proste, więc będziemy mieli dostęp do wiersza poleceń jako administrator. To bardzo łatwe.

Pierwsze naciśnięcie „ Windows + X Na klawiaturze zobaczysz rozwijane menu otwarte po lewej stronie systemu operacyjnego. Tutaj musisz wybrać opcję ” Wiersz polecenia (administrator) ”.

Musisz wprowadzić następujące polecenia w oknie wiersza polecenia:

dysk/online/oczyszczanie-obrazu/restorehealth

SFC / scannow

Następnie powinieneś ponownie uruchomić komputer, a problem z TWINUI powinien zniknąć. Jednak w przypadku, gdy powyższe rozwiązanie nie daje oczekiwanych rezultatów. Następnie możemy przejść do innej metody.

Otwieramy PowerShell, naciskamy, aby to zrobić ” Zasada „Wtedy po prostu piszemy” PowerShell „I dajemy” wejść ”.

W oknie, które się otworzy, musimy wprowadzić następujące polecenie:

Get-AppXPackage-AllUsers | Gdzie-obiekt {$ _. InstallLocation – jak „* SystemApps *”} | Foreach {Add-AppxPackage-DisableDevelopmentMode-Register „$ ($ _. InstallLocation) AppXManifest.xml”}

Musisz upewnić się, że polecenie jest wykonywane poprawnie. Powinieneś zobaczyć niebieski znacznik. Jeśli widzisz kolor czerwony, Twoje zamówienie nie zostało poprawnie wprowadzone.

Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał ponownie uruchomić komputer, aby sprawdzić, czy błędy zostały poprawione ten Jeśli nie, możesz utworzyć nowy profil i przejść przez kroki, o których rozmawialiśmy wcześniej.

Następnie możesz przenieść dane z jednego konta na nowe, a problem zostanie rozwiązany.

Dodaj komentarz