Jak naprawić błąd Sklepu Windows 0 80072x10EFD

Sklep Windows to główne miejsce pobierania i aktualizowania aplikacji i gier systemu Windows 10. Aby uzyskać do niego dostęp, potrzebujemy niezawodnego i bezpiecznego połączenia internetowego. Ten błąd zwykle pojawia się, gdy mamy problem z naszym połączeniem internetowym. Dlatego nauczymy Cię Jak naprawić błąd Sklepu Windows 0 80072x10efd ten

Może się zdarzyć, że nie masz problemu z przeglądaniem, możesz korzystać z różnych aplikacji lub gier online i nadal pojawia się błąd Windows Store 0 80072x10efd. Aby go rozwiązać, mamy kilka metod, które zobaczymy nieco poniżej.

Jak naprawić błąd 0x80072EFD w Sklepie Windows?

Istnieje kilka metod rozwiązania irytującego błędu 0x80072EFD z systemu Windows 10. Zalecamy wypróbowanie jednego po drugim, aż znajdziesz rozwiązanie. niestety niedostępne specyficzna metoda naprawy ten

Wyczyść pamięć podręczną Sklepu Windows

Le Komunikat o błędzie mogą być tworzone przez problemy z pamięcią podręczną. W tym przypadku wyczyszczenie wspomnianej pamięci podręcznej jest czymś bardzo prostym i przede wszystkim szybkim. W tym celu musimy nacisnąć „Start”, a następnie wpisać „CMD”, wpisać „Enter” i otworzy się małe okno.

W tym oknie musimy umieścić „wsreset.exe” bez cudzysłowów, a następnie nacisnąć „Enter”. Następnie musimy ponownie uruchomić komputer i po uruchomieniu musimy otworzyć Sklep Windows, aby sprawdzić, czy błąd zniknął.

Wyłącz połączenie proxy

NS’ błąd 0x80072EFD Zwykle zdarza się to dość często, gdy jesteśmy połączeni z Internetem przez serwer proxy. Wyłączenie go pomoże nam naprawić ten błąd. W tym celu musimy nacisnąć Windows + R, aby otworzyć okno „Uruchom”.

Teraz musimy wpisać „inetcpl.cpl” i nacisnąć „Enter”. Otworzy się okno „Właściwości internetowe”, tutaj przejdziemy do zakładki „Połączenia” i klikniemy przycisk „Ustawienia LAN”.

W tym nowym wyskakującym oknie musimy zaznaczyć pole „Automatycznie wykryj ustawienia”. Nieco dalej w sekcji „Proxy” należy odznaczyć to pole, aby używać proxy w sieci LAN. Następnie kliknij „OK”, aby zastosować zmiany.

Zarejestruj się ponownie w Sklepie Windows 10

Ponowna rejestracja sklepu Windows 10 to bardzo przydatne narzędzie, które nie tylko pomaga rozwiązać błąd 0x80072EFD, ale także w razie potrzeby inne błędy ten W tym celu musimy nacisnąć Windows + X i wybrać „PowerShell (administrator)”.

Skopiuj następujący kod i wklej go w oknie PowerShell, a następnie naciśnij Enter: PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command „& {$ manifest = (Get -AppxPackage Microsoft.WindowsStore) .InstallLocation + ’ AppxManifest.xml’; Dodaj -AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Manifest $ γ

Następnie zamknij wiersz polecenia i uruchom ponownie komputer.

Opróżnij folder SoftwareDistribution

Kliknij „Start”, wpisz „cmd”, kliknij prawym przyciskiem myszy „Wiersz polecenia” i wybierz „Uruchom jako administrator”. Następnie zamkniemy wszystkie usługi, których to dotyczy. W tym celu musimy wprowadzić serię poleceń.

Skopiuj każdy z tych wierszy osobno i naciśnij „Enter” za każdym razem, gdy je wklejasz. Powtórz to samo z pozostałymi trzema.

 • czyste nastawienie wuauserv
 • Zamknięcie sieci cryptSvc
 • czyste pocięte kawałki
 • net stop msserver

Musisz teraz zmienić nazwę folderu SoftwareDistribution. W tym celu musimy użyć następujących poleceń. Pamiętaj, że musisz najpierw skopiować jeden, nacisnąć „Enter”, a następnie zrobić to samo z drugim.

 • ren C: Windows SoftwareDistribution
 • SoftwareDistribution.old
 • ren C: Windows System32 catroot2 catroot2.old

Wreszcie musimy uruchomić wszystkie usługi, które zatrzymaliśmy przy pierwszych zamówieniach, o których rozmawialiśmy. Aby to zrobić, skopiujemy jeden wiersz na raz i wciśniemy „Enter” po wklejeniu go w wierszu poleceń.

 • czysty rozruch wuaserv
 • net start cryptSvcc
 • bity rozruchowe sieci
 • czysty rozruch msservera

Na koniec musimy ponownie uruchomić komputer, aby zmiany zaczęły obowiązywać. Ta metoda jest dość skuteczna w przypadku usunąć Błąd Sklepu Windows 0 80072x10efd.

Dodaj komentarz