Jak otwierać, konwertować lub odblokowywać pliki z rozszerzeniem DM

Już to zrobiłeś utworzyć kopię zapasową Twój telefon komórkowy na komputerze i zauważyłeś pliki z rozszerzeniem DM, których nie możesz otworzyć. Cóż, dzisiaj przyniesiemy Ci rozwiązanie, jak wyjaśniamy Jak otwierać, konwertować lub odblokowywać pliki z rozszerzeniem DM w bardzo prosty sposób.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, czym jest plik DM. Cóż, pliki DM są zazwyczaj plikami audio które telefon komórkowy wykorzystuje jako dzwonki lub klipy multimedialne. Ale ich osobliwością jest to, że są chronione przez oprogramowanie DRM (akronim „Digital Rights Management”).

Jeśli nie znasz tego typu oprogramowania, musisz tylko wiedzieć, że jest on przeznaczony do ochrony tego pliku, aby nie można skopiować ten Aby użyć tego pliku, Twój telefon musi mieć oprogramowanie, które go autoryzuje.

Jak otworzyć plik z rozszerzeniem DM?

Jeśli potrzebujesz otwórz plik z rozszerzeniem DM na swoim komputerze , zwróć uwagę, że nie wszystkie odtwarzacze multimedialne są zgodne z tym typem pliku. Pamiętaj jednak, że Ochrona DRM może zostać usunięta co pozwala łatwo otworzyć plik.

Inną możliwością jest to, że po dwukrotnym kliknięciu pliku JPG (jak każdy inny plik), komputer otworzy go bez większych trudności. Zdarza się jeśli już zainstalowałeś odpowiednie oprogramowanie nawet jeśli nie wiesz lub nie pamiętasz, że używałeś go w przeszłości.

Jeśli tak nie jest i nie możesz otworzyć plików z rozszerzeniem DM na swoim komputerze, zdecydowanie powinieneś o tym wiedzieć rejestrator Sonny Erickson DRM Packager i SISContents pozwolę ci to zrobić Inną opcją jest zakup Corel WordPerfect Office (dawniej Paradox Data Model), który umożliwia również otwieranie plików DM.

Jeśli żaden z tych programów nie działa lub nie wiesz, który wypróbować, spróbuj otwórz plik DM za pomocą uniwersalnej przeglądarki plików jak File Magic; lub za pomocą bezpłatnego edytora tekstu, takiego jak Notatnik Windows. możesz także pobierz Notepad ++ ze sklepu Microsoft Store i użyj go do tego.

Ta ostatnia wskazówka może ujawnić pewne informacje na ten temat oprogramowanie użyte do utworzenia pliku i dlatego może również pozwolić Ci go otworzyć. Informacje te znajdują się zwykle w pierwszej części, czyli nagłówku tekstu.

Inne programy do otwierania plików DM

Chociaż są to programy, które działają we wszystkich przypadkach, mogą być pomocne wypróbuj inny rodzaj oprogramowania który obsługuje również pliki z rozszerzeniem DM. Te inne opcje obejmują „Dream Maker”, bezpłatny animator.

To jest możliwe Vlc media player może również otworzyć plik DM, ponieważ jest z nimi zgodny. To oprogramowanie ma tę zaletę, że może pobierz najnowszą wersję w języku hiszpańskim zbyt łatwe. Ponadto jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi, takimi jak m.in. Windows, Linux, iOS, Android.

Jak przekonwertować lub odblokować pliki DM?

Pliki z rozszerzeniem DM nie można łatwo przekonwertować na inny format takich jak MP3. Wynika to z ochrony DRM, o której mówiliśmy wcześniej, która uniemożliwia nieautoryzowanemu urządzeniu otwarcie lub skopiowanie pliku. Istnieje jednak kilka opcji, które możesz spróbować osiągnąć.

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że istnieje możliwość, że plik DM nie ma zabezpieczenia DRM, ale tak jest czy plik audio o zmienionej nazwie? ten W takim przypadku pomocna może być zmiana nazwy rozszerzenia pliku z „.DM” na „.MP3” i sprawdzenie, czy oprogramowanie jest teraz w stanie go otworzyć.

Jeśli to nie zadziała, możemy założyć, że Twój plik ma ochronę DRM. W takim przypadku lepiej użyj jednego z opisanych przez nas programów w poprzedniej sekcji, aby go otworzyć.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się przydatny w nauce Otwieraj, konwertuj lub odblokowuj pliki z rozszerzeniem DM Szybko i łatwo. Nie zapomnij udostępnić go w sieciach społecznościowych, jeśli Ci się spodobało.

Dodaj komentarz