Jak otwierać lub odtwarzać pliki z rozszerzeniem .MPG?

Ty masz Wideo MPG to musisz wiedzieć, jak otwierać lub odtwarzać pliki z rozszerzeniem .MPG? Coś, na co warto zwrócić uwagę w poniższym poradniku.

MPG to tylko jeden z nich dostępne formaty wideo ten W rzeczywistości bardzo ważne formy, takie jak m.in. MP4. Jeśli masz plik MPG, musisz użyć odpowiedniego narzędzia, aby móc go otworzyć i skutecznie odtwarzać jego zawartość audiowizualną.

Co to jest format .MPG?

Na pewno słyszałeś o formacie MPG, ale prawda jest taka, że ​​ogólnie dla MPG mamy na myśli Zespół Ekspertów Fotografii Ruchowej co on by zrobił? Zespół Ekspertów Fotografii Ruchowej i odnosi się w szczególności do grupy roboczej ekspertów ds. wideo.

Dzięki temu skojarzeniu światło dzienne ujrzało to, co później stało się MPEG-1, często znane jako MPG. Format ten ukaże się w 1993 roku i od tego czasu ukazywał się w różnych wydaniach, wśród których możemy wyróżnić popularne MPEG-4 , opracowany w 1998 roku.

MPG lub MPEG-1

Klasyczny format znany jako MPG można zastosować do wszystkich formatów wideo z tej rodziny, w tym MPEG-4 (zwany również MP4) i kilka innych. W każdym razie, kiedy ten termin jest używany, wiele osób odnosi się konkretnie do formatu MPEG-1.

Zastanawiasz się, jak otworzyć pliki MPG? Prawda jest taka, że ​​obecnie można to zrobić na wiele sposobów otwarty takie pliki. W każdym przypadku, jeśli masz wątpliwości, przeczytaj uważnie poniższy przewodnik.

Jak otwierać lub odtwarzać pliki z rozszerzeniem .MPG?

Format MPG jest nadal powszechnie używany, więc jest bardzo prawdopodobne, że natkniesz się na wideo lub film w formacie MPG. Właśnie ze względu na swoją popularność jest ogólnie kompatybilny z wieloma czytelnikami, w tym programy istnienie czego będziemy potrzebować, aby otworzyć plik w formacie MPG.

RPP

MPC, znany również jako Media Player Classic, jest doskonałym odtwarzaczem prawie wszystkich rodzajów wideo i audio, chociaż jego głównym celem jest odtwarzanie wideo.

To bez wątpienia jeden z nich Aplikacje mniej bardziej polecane odtwarzać prawie każdy typ pliku, w tym MPG. Podczas instalowania tej aplikacji wystarczy dwukrotnie kliknąć plik lub MPG lub otworzyć go bezpośrednio z MPC.

Jeśli chcesz MPC, który jest całkowicie darmowy, możesz go pobrać z poniższego linku Media Player Classic – Pobierz ten

VLC

VLC to jeden z tych programów, które wszyscy polecają i jest ku temu wiele powodów. Przede wszystkim oprogramowanie jest całkowicie za darmo i Działa również bardzo wydajnie na prawie każdym komputerze, dlatego jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do odtwarzania wideo.

Aplikacja VLC jest stale ulepszana i ma wersje dla Szkło, Mac, Linux, Android i iOS. Możesz pobrać aplikację do otwierania plików w formacie MPG z poniższego linku VLC – Pobierz ten

Po pobraniu tego świetnego odtwarzacza zalecamy go pobierz i zaktualizuj kodery VLC które będą niezbędne do jak najlepszego działania.

Windows Media Player

Jeśli Twój system operacyjny to Windows, będziesz mieć dostęp do dysku, który choć nie jest popularny wśród wielu, z pewnością będzie w stanie przeczytaj kilka formatów takich jak MPG. Mówimy o Windows Media Player zawartym w systemie operacyjnym Windows.

Jedna z zalet Windows Media Player jest to, że nie musisz pobierać żadnego innego oprogramowania i w większości przypadków jest ono kompatybilne z formatami takimi jak MPG. Zapraszamy do wypróbowania tej aplikacji, która może już być zainstalowana na Twoim komputerze.

Wciąż lepiej metr oraz Zaktualizuj Windows Media Player do najnowszej wersji do korzystania ze wszystkich jego funkcji i bezproblemowego odczytywania formatu MPG.

Dodaj komentarz