Jak łatwo otwierać zaszyfrowane pliki z rozszerzeniem AXXAX

Choć brzmi to trochę głupio, nie wszystko ma swój cel w życiu, podobnie jak rozszerzenia plików, które otrzymujesz na co dzień w aplikacji. W przeszłości rozmawialiśmy o wielu rozszerzeniach plików, ale teraz przyszła kolej na rozszerzenie AXX. To bardzo ciekawy typ pliku, który wyjaśnimy poniżej jak łatwo otwierać zaszyfrowane pliki z rozszerzeniem AXX.

I jak zawsze musimy zacząć od wyjaśnienia, że ​​to jest plik AXX i że to nic więcej niż jeden zaszyfrowane przechowywanie plików oznacza to, że jest chroniony hasłem.

Opracowany przez Oprogramowanie Axantum i są używane przez AxCrypt, które są narzędziami do szyfrowania plików typu open source, ale dla systemów operacyjnych Windows.

Podobnie jak w przypadku innych plików, gdy spróbujesz go otworzyć, jeśli twój komputer lub urządzenie nie ma programu do jego otwarcia, nie będziesz mógł tego zrobić. Ale powinieneś również mieć świadomość, że mogą wystąpić inne sytuacje i uniemożliwić otwarcie tego pliku. Oto przykład, jak otworzyć jeden Plik KMZ w Mapach Google.

Jak łatwo otwierać zaszyfrowane pliki z rozszerzeniem AXX

I będziesz się zastanawiać, dlaczego istnienie tego typu plików i odpowiedź jest zbyt prosta, aby ktokolwiek jej nie otwierał. Zwłaszcza jeśli są wysyłane e-mailem lub wysyłane do miejsc takich jak chmura. W takich sprawach , pliki są zaszyfrowane pomoc przy specjalistycznych programach, takich jak m.in. od AxCript ten

Ważne jest, aby nie popełniać błędów z tymi plikami i mylić je z plikiem AAX. Jak wiecie, chociaż są one prawie identyczne i różnią się jedną literą, są to bardzo różne pliki. Te Rozszerzenie AAX można otworzyć za pomocą programów takich jak iTunes, ponieważ są to pliki należące do Audible Enhanced Audiobook.

Jak otworzyć plik z rozszerzeniem AXX

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że aby otworzyć pliki z tym rozszerzeniem, musisz musisz mieć zainstalowany AxCrypt na swoim komputerze. Gdy to zrobisz, pamiętaj, że dwukrotne kliknięcie pliku, aby uzyskać dostęp, ale jesteś już zalogowany na swoje konto AxCrypt, otworzy właściwy plik, a nie ten, który jest zaszyfrowany.

W takim przypadku musisz wykonać następujące czynności, przejdź bezpośrednio do menu i wybierz Plik, a następnie wybierz Otwórz chronione menu. Bądź ostrożny, wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć plik i nie odszyfrowywać go.

Teraz, aby go odszyfrować, wykonamy następujące czynności, umieść wskaźnik myszy na pliku, kliknij prawym przyciskiem myszy iz menu, które się pojawi, wybierz AxCrypt> Decrypt.

ty πουβέζ także użyj opcji Plik – Przerwij , teraz możesz przejść do strony pobierania i tutaj możesz wybrać opcję, która najbardziej Cię interesuje.

W tym momencie ważne jest, aby wiedzieć, czy system Windows otwiera plik za pomocą odpowiedniego programu. W przeciwnym razie będziesz musiał zmienić program, za pomocą którego system Windows domyślnie otwiera plik Rozszerzenie AXX.

Chcemy przekazać Ci ważne ostrzeżenie, jeśli nie możesz znaleźć aplikacji, która może otworzyć tego typu plik, nie próbuj konwertować go do innego formatu. W przeciwnym razie zawartość pliku pozostanie zaszyfrowana, a zatem utraci informacje. Z tego powodu nie jest zbyt wytrwałe, aby zawsze używać AxCrypt do otwierania plików z rozszerzeniem AXX.

Wierzymy, że dzięki opisanym powyżej instrukcjom bez problemu otworzysz te pliki i będziesz musiał je jedynie wdrożyć w systematyczny sposób, który Ci przekazaliśmy.

A jeśli są ważniejsze problemy, pokazaliśmy Ci to jak łatwo otwierać zaszyfrowane pliki z rozszerzeniem AXX ten Podobnie możesz zastosować kroki, aby otworzyć Plik IPSW ten

Dodaj komentarz