Co to są pliki CMBL i jak mogę je otworzyć?

Jako użytkownik systemu operacyjnego powinieneś mieć świadomość, że istnieje duża liczba plików z różnymi rozszerzeniami, które mają określony format, dzięki czemu można je otworzyć. Niektóre z nich są kompatybilne zarówno z systemem Windows, jak i Mac, jak m.in. Pliki IPA Ε W tym przypadku porozmawiamy o mało znanym rozszerzeniu i w kolejnym artykule to zrobimy Jeśli występ Co to jest i jak otwierać pliki z rozszerzeniem CMBL?

Przede wszystkim musimy wyjaśnić jak składać się z Organizacja Narodów Zjednoczonych plik z rozszerzeniem CMBL i jest rodzajem pliku danych Logger Pro i może zawierać wszelkiego rodzaju szczegółowe informacje, filmy i arkusze kalkulacyjne. Jest bardzo często używany przez uczniów w szkołach i na uniwersytetach do rejestrowania danych eksperymentalnych i wzorów matematycznych.

Chociaż wszystkie te wyjaśnienia techniczne mogą wydawać się mylące i nie rozumiesz, w jaki sposób możesz przeglądać tego typu pliki. Możemy ci powiedzieć, że Te pliki są oparte na XML , ale co to oznacza?

Cóż, edytory plików, takie jak Notatnik, mogą czytać, jak widać, wszystko, co dotyczy różne rozszerzenia istniejący tekst to jest bardzo interesujące Ε

Co to jest i jak otwierać pliki z rozszerzeniem CMBL?

Darmowe edytory tekstu, takie jak JednostkaNotatki Windows jest również znany , idealny do odtwarzania plików z tym rozszerzeniem. Ale możesz także użyć dowolnego innego bezpłatnego programu tekstowego. Chociaż możliwe jest, że przeglądarka może otworzyć plik za pomocą Rozszerzenie CMBL i wyświetlić go w przeglądarce jako plik tekstowy,

Ale jest możliwe, że podczas próby otwarcia tego typu pliku z rozszerzeniem CMBL pojawią się niechlujne znaki, jak opisano powyżej. W takich przypadkach zaleca się skorzystanie z programu Logger Pro, aby plik wyświetlał zrozumiały format.

Chociaż możemy powiedzieć, że inną aplikacją, z której możesz korzystać, jest Analiza graficzna noniusza na iOS. Jest bezpłatny i umożliwia otwieranie takich plików, ale nie zawsze wyświetlają one wszystkie informacje zawarte w pliku.

Chociaż ważne jest, aby pamiętać, że istnieją pliki z rozszerzeniami CML, które można pomylić z plikami rozszerzeń CMBL.

Niepowiązane pliki CML zwykle zawierają dane języka chemicznego i są szyfrowane przez Crazy Machine Lab i CrytoMailer. Oznacza to, że nie ma to nic wspólnego z formami Pliki Logger Pro Ε To oczywiście oznacza, że ​​program nie może otworzyć pliku z rozszerzeniem CML.

Jak otworzyć te pliki CMBL

Oto trzy rozwiązania, które możesz zastosować, jeśli chcesz otworzyć plik z rozszerzeniem CMBL. A co najważniejsze, możesz pobrać program, który pozwoli Ci go otworzyć, a my go polecamy Profesjonalny rejestrator danych. To najlepsza opcja do otwierania tego typu pliku.

Jeśli nadal nie możesz otworzyć programu po pobraniu, może to być konieczne utwórz poprawne skojarzenia plików Ε Aby to zrobić, nie zaimportuje używanego systemu operacyjnego, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy plik CMBL. Spowoduje to utworzenie menu i wybierz Otwórz za pomocą, a następnie wybierz Logger Pro Data lub dowolną podobną aplikację.

Jeśli korzystasz z poprzednich rozwiązań i nie możesz uzyskać dostępu do pliku, zalecamy jego użycie Magia archiwum Ε To nic więcej niż uniwersalna przeglądarka oprogramowania i można otworzyć i wyświetlić plik, niezależnie od tego, czy jest w formacie binarnym, czy nie. Ale ta druga opcja z pewnością wystarczy przeglądaj pliki z rozszerzeniem CMBL.

Dodaj komentarz