Jak otworzyć lub edytować plik z rozszerzeniem POTX online

Witam! Jeśli nie wiesz, której strony użyć otwórz lub edytuj plik z rozszerzeniem POTX online , ty masz uwaga podaną pozycję, bo za kilka minut pokażemy Ci, jak to zrobić później.

Co to jest plik POTX?

Prawidłowa nazwa plików korzystających z tego rozszerzenia to Szablon prezentacji PowerPoint Open XML, który został stworzony przez Microsoft kilka lat temu. Pliki POTX również należą do tej kategorii „Pliki danych”.

Pliki z rozszerzeniem POTX mogą być używane przez programy kompatybilne z Windows i Mac OS, ale użycie Aplikacja PowerPoint do ich otwierania Prawidłowy. Jednakże jest Obecnie inne programy obsługujące ten typ formatu więc nie ma jednego sposobu ich edycji.

Programy kompatybilne z rozszerzeniem POTX

Wśród programów oferowanych przez oprogramowanie Windows mamy następujące programy: IBM Lotus Symphony, Microsoft PowerPoint Viewer i oczywiście Microsoft Power Point. Zamiast, mniej użytkownicy Mac OS może pobrać pakiet Microsoft Office , Neo Office i Power Point dla otwieraj i edytuj pliki POTX online ten

Ale w Internecie znajdziemy również inne programy, które pozwalają nam otwierać i edytować takie pliki, o istniejących alternatywach porozmawiamy później.

Otwórz i edytuj plik z rozszerzeniem POTX online bez pobierania programu

Być w stanie otwórz lub edytuj plik z rozszerzeniem POTX online bez pobierania oprogramowania, wystarczy skorzystać ze strony przeglądarki groupdocs. Na tej stronie możesz pobierać pliki z rozszerzeniem POTX, aby bez problemu je otwierać i edytować.

Ponadto ta strona jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, iOS, Android i MacOS. W rzeczywistości nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani włączać dodatków z przeglądarki.

Z drugiej strony możesz również pobrać i edytuj pliki Excel, Word, PowerPoint , AutoCad i PDF, więc jest to bardzo przydatne dla użytkowników, którzy nie mają określonych programów do otwierania takich plików ze swojego komputera.

Jak otworzyć plik z rozszerzeniem POTX bez logowania?

Następnie pokażemy Ci istniejące miary otwórz plik z rozszerzeniem POTX bez połączenia z Internetem.

Pobierz inne oprogramowanie

Jeśli nie masz pakietu Microsoft Office, możesz skorzystać z różnych bezpłatnych pakietów Google, aby Ci pomóc Otwieraj i edytuj pliki z rozszerzeniem POTX.

Obecnie istnieje wiele rzeczy, które pozwalają szybko i łatwo otwierać takie pliki na komputerze. Po prostu przeprowadź luźne wyszukiwanie w Google, aż znajdziesz ten, który Ci odpowiada. Z drugiej strony w Internecie dostępne są również płatne programy, które pozwalają nam otwierać i edytować pliki z rozszerzeniem POTX.

Użyj skojarzeń plików POTX

Na niektórych komputerach może to być trudne otwieraj pliki z rozszerzeniem POTX ponieważ gdy na niego klikniemy, pojawi się okno, w którym musimy wybrać program za pomocą którego chcemy otworzyć plik POTX. W ten sposób możesz wybrać program, którego chcesz użyć do otwarcia tych plików.

Jeśli nie, możesz zmienić skojarzenia plików POTX z panelu sterowania, co zajmie nie więcej niż pięć minut.

Pobierz uniwersalną przeglądarkę oprogramowania

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy stale pobierają pliki POTX i nie mogą ich otworzyć, należy pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim musisz ponownie sprawdzić komputer, aby upewnić się, że wszystkie dodatki są poprawnie zainstalowane i dlatego działają poprawnie.

Teraz, jeśli masz pewność, że Twój komputer działa poprawnie, problem polega na tym, że nie masz odpowiedniego oprogramowania do otwierania tego typu plików, dlatego zdecydowanie zalecamy pobierz uniwersalną przeglądarkę oprogramowania.

Uniemożliwi to instalowanie wielu różnych pakietów na komputerze w celu przeglądania plików POTX. Zgodnie z tą definicją, Polecamy pobierz Magiczne Pliki ze swojej oficjalnej strony internetowej. Dzięki temu programowi będziesz mógł bez problemu przeglądać pliki POTX i wiele innych formatów, ponieważ obsługuje on około 200 formatów.

Dodaj komentarz