Jak mogę na zawsze anulować subskrypcję i subskrybować Amazon Prime Music?

Mając możliwość cieszenia się nieograniczoną różnorodnością muzyki przy niskich miesięcznych kosztach, możemy powiedzieć, że to kradzież. Ale możesz mieć powody, aby na zawsze zrezygnować z subskrypcji i wypisać się z Amazon Prime Music. Cóż, jeśli tego szukasz, tutaj powiemy Ci jak to zrobić, ale powiemy też co że Twoja decyzja ma wpływ ten

Amazon Prime Music to przywilej, który otrzymujesz będąc klientem Amazon Prime, ty można powiedzieć, że to kombinacja ten Oznacza to, że musisz opuścić Amazon Prime Music anuluj swoje konto Amazon Prime na zawsze. I musisz o tym pomyśleć, ponieważ po usunięciu konta Amazon Prime przestaniesz cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie ci oferuje. Ale witaj, wtedy pokażemy Ci, jakie kroki należy wykonać anuluj swoje konto Amazon Prime Music ten

Jak mogę anulować moje konto Amazon Prime Music?

Amazon umożliwił teraz anulowanie konta Amazon Prime, co daje możliwość częściowy lub pełny zwrot pieniędzy ten Oczywiście zwrot ten będzie w dużej mierze zależał od tego, w jaki sposób korzystasz z konta Prime, ale aby go anulować, wykonaj następujące kroki:

Pierwszy krok w anulowaniu konta Amazon Prime Music

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: przejdź do Amazon.com , musisz zalogować się do Amazon Prime Music i wykonać następujące czynności:

 • Wybierz „Konto i listy” za pomocą myszy.

 • Następnie w prawym górnym rogu, tuż pod Twoim imieniem, wybierz menu rozwijane ten
 • Wybierz „Moje członkostwo Prime” z opcji.

Drugi krok do naśladowania

Na tym etapie musisz skupić się na tym, z czego rezygnujesz, bo nie tylko zrezygnujesz Amazon Prime Music ten To anulowanie oznacza porzucić całe konto Amazon Prime i korzyści, jakie oferuje, takie jak:

 • Najlepsza muzyka.
 • Najlepsze nagrody.
 • Dostawa na najwyższym poziomie.
 • Najlepsze wideo ten

Dlatego zalecamy przemyślenie tego i zapoznanie się z wszystkimi korzyściami płynącymi z bycia klientem Amazon Prime przed zamknięciem konta. Jeśli nadal jesteś zdeterminowany, aby anuluj swoje konto Prime wykonaj następujące kroki:

 1. Przewiń w lewo, aby wyświetlić szczegóły konta Prime.
 2. Tam musisz wybrać opcję ” Rezygnacja z subskrypcji i korzyści ”.
 3. Otrzymasz wtedy stronę, na której możesz rozpocząć proces anulowania.

Trzecim krokiem jest potwierdzenie anulowania konta

Na tym etapie Amazon pokaże Ci kilka alternatyw a także możliwość ponownej analizy korzyści, które stracisz po zlikwidowaniu konta. Ponadto, jeśli Twoje konto Amazon Prime Music jest połączone z innymi usługami Amazon, zostanie również wyświetlone.

Oczywiście Amazon Cię przedstawi ostatnia opcja, aby zmienić zdanie i nie anuluj swojego konta Amazon Prime Music. Ale jeśli zdecydowanie zdecydujesz się anulować swoje konto Amazon Prime Music, otrzymasz następujące 2 opcje:

 • „Anuluj subskrypcję pod koniec tego okresu rozliczeniowego; do tego czasu korzystaj z Prime”.
 • „Zakończ moje świadczenia” i odzyskaj pieniądze.

Uwaga dla Amazona

Kiedy anulujesz swoje konto Amazon Prime Music, możesz otrzyma zwrot pieniędzy na podstawie czasu użytkowania które wpisałeś na swoim koncie. Oczywiście będziesz mieć również opcję „Zachowaj moje korzyści”, którą możesz wybrać i odzyskać swoje konto Prime bez anulowania.

A nawet jeśli anulujesz swoje konto Amazon Prime Music, Amazon nadal będzie traktował Cię jako swojego klienta. Oznacza to, że jeśli chcesz odnowić swoje konto Prime Music, możesz to zrobić i zapłacić miesięczną opłatę lub pełną opłatę roczną. Możesz nawet zdecydować się Opcja bezpłatnego okresu próbnego Prime co 12 miesięcy, co trochę Cię zaoszczędzi.

Te są na dziś, więc zanim zdecydujesz anuluj swoje konto Amazon Prime Music pomyśl o korzyściach. Ponadto inne opcje oferowane przez Amazon Prime obejmują Amazon Music bez ograniczeń dzięki czemu masz dostęp do większej ilości muzyki. Dlatego jeśli uznasz te informacje za bardzo przydatne, podziel się nimi ze znajomymi i znajomymi, aby oni również mogli z nich korzystać.

Dodaj komentarz