Co to jest Amazon Prime Music i jak to działa? Internetowa platforma muzyczna Amazon

Czy jesteś jedną z tych osób, które lubią słuchać muzyki o różnych porach dnia? Cóż, pobranie dużej listy list odtwarzania i piosenek nie stanowi już problemu dzięki platformy do strumieniowego przesyłania muzyki ten Niektóre są lepiej znane i preferowane od innych, jak np. Spotify lub Apple Music ten

Ale dzisiaj opowiemy o platformie, która ma już miliony użytkowników, jest Amazon Prime Music. Co to jest Amazon Prime Music i jak to działa? Tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Co to jest Amazon Prime Music

Amazon Prime Music to platforma do strumieniowego przesyłania muzyki z wieloma korzyściami, ta usługa jest dostępna dla tych, którzy: zasubskrybuj Amazon Prime. W przeciwieństwie do Amazon Music Free, subskrypcja Amazon Prime Music jest płatna, ale oferuje wiele korzyści, o których powinieneś wiedzieć. Niektóre z kluczowych funkcji, korzyści i zalet Amazon Prime Music obejmują:

  • Dostęp do dwa miliony piosenek które stale się zmieniają wraz z dodawaniem i usuwaniem nowych tytułów.
  • Duża lista list odtwarzania i stacji strumieniowych do personalizacji.
  • Słuchaj muzyki bez irytujących reklam i reklam.
  • Możesz tego użyć na dowolnym urządzeniu kompatybilny z Amazon Music.
  • Zawiera możliwość odtwarzania muzyki w trybie offline i jest kompatybilny z Alexa ten
  • Nie ma indywidualnych opłat miesięcznych.

Dzięki Amazon Prime Music możesz słuchać 40 godzin muzyki miesięcznie i możesz słuchać całych albumów, przełączać utwory i powtarzać je bez końca. Chociaż lista oferowanych przez nią utworów jest znacznie bardziej ograniczona niż w przypadku innych usług przesyłania strumieniowego muzyki, nadal możesz cieszyć się świetnymi listami odtwarzania z najlepszymi utworami.

Jak działa Amazon Prime Music

Aby korzystać z Amazon Prime Music, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest Ty sam zasubskrybuj Amazon Prime Dzięki temu uzyskasz dostęp do oferowanych przez nią usług, w tym internetowej platformy muzycznej. Pamiętaj, możesz nawet wybrać bezpłatny okres próbny Amazon Prime, dzięki czemu możesz przeanalizować, czy za jego usługi musisz płacić roczną czy miesięczną subskrypcję.

Następnie pobierz aplikację Amazon Music na wybrane urządzenie. Ta aplikacja jest dostępna na telefony komórkowe z systemem Android, iOS, Fire TV i Fire Tablet, możesz nawet uzyskać dostęp do wersji internetowej na komputery PC i Mac OS. Następnie zaloguj się do aplikacji za pomocą swoich danych uwierzytelniających, Amazon automatycznie zidentyfikuje Twoje konto subskrypcji Prime i będziesz mógł cieszyć się katalogiem tej internetowej platformy muzycznej.

Aby zacząć słuchać muzyki, możesz Szukaj według wykonawcy, albumu lub wybierz spośród tysięcy dostępnych list odtwarzania. Mogą jednak występować pewne różnice w sposobie słuchania muzyki w zależności od systemu operacyjnego urządzenia.

Amazon Prime Music na urządzenia z systemem Android

Podczas wyszukiwania Music Prime na Androidzie zobaczysz pierwsze wyniki dla platformy Prime, ale możesz też zobaczyć niektóre inne wyniki z innych sklepów Amazon ten Z drugiej strony, zanim posłuchasz jakiejkolwiek piosenki, albumu lub playlisty, musisz najpierw dodać ją do swojej biblioteki.

Jeśli chcesz ściągać muzykę aby posłuchać jej offline, przejdź do biblioteki, w której dodałeś już utwory lub albumy. Następnie naciśnij przycisk menu i wybierz „Ostatnio dodane”, tam zobaczysz listę dodanych utworów i obok przycisku, aby pobrać je do lokalnej pamięci. Dodatkowo możesz dotknąć i przytrzymać ikonę utworu lub albumu, który chcesz pobrać i naciśnij przycisk „Pobierz”.

Amazon Prime Music na urządzenia z systemem iOS

Wyszukiwanie utworów, wykonawców lub albumów zwróci tylko zawartość dostępną w Amazon Prime. Aby słuchać utworów, list odtwarzania lub albumów, nie musisz dodawać ich do swojej biblioteki, po prostu dotknij ikony utworu lub albumu, którego chcesz posłuchać, a zostanie czytać automatycznie.

Z drugiej strony, jeśli chcesz pobrać piosenkę, Kliknij w tym, nie przesuń palcem w lewo, a następnie naciśnij spust migawki ten W przypadku albumów musisz najpierw dodać je do swojej biblioteki, a następnie obok albumu zobaczysz przycisk pobierania.

Jak widać, korzystanie z Amazon Prime Music niesie ze sobą ogromne korzyści, ale jeśli chcesz się nim cieszyć talerzdarmowy format strumieniowego przesyłania muzyki , inne opcje, które możesz ocenić.

Dodaj komentarz