Ile kosztuje Amazon Prime Music i co dokładnie obejmuje subskrypcja?

Amazon Prime urodził się w 2005 roku i to usługa od Amazon ten Sklep internetowy, w którym możesz kupuj bezpiecznie Cokolwiek chcesz na Amazonie ? który został dodany przez Amazon Prime Music. Ale ile kosztuje abonament? Na początku, subskrypcja była tylko roczna i miał tylko jedną usługę przyspieszającą dostawy, zakupy online i korzystanie z ofert. ale nie spełnił oczekiwań.

Tak w środku 2014, dodano usługę Amazon Prime Music a te przesyłki stają się bezpłatne przez pierwsze dwie godziny niektórych produktów dla klientów Prime. a także te, które trwały dwa dni, sprowadza się do jednego.

Nad czas dodał więcej usług a obecnie członkostwo Amazon Prime obejmuje między innymi Amazon Prime Music, Amazon Prime Video, Amazon Drive, Amazon Twitch Prime, Amazon Prime Photos.

Ile kosztuje subskrypcja Amazon Prime i jakie oferuje korzyści?

Następnie widzimy, że aby skorzystać z Amazon Prime Music, musisz być powiązany lub zarejestrowany w Amazon Prime co w Hiszpanii jest dość tanie, jeśli porównać to z prawie 100 dolarami i 80 funtami. ten

Hiszpania ma kosztuje 36 €, jeśli płacisz rocznie czyli 3 € miesięcznie, ale jeśli zdecydujesz się płacić miesiąc po miesiącu, jest to trochę droższe, 4,99 €. czyli tyle samo, 59,88 € rocznie.

Ta bardzo przystępna cena pozwala skorzystaj z bezpłatnej dostawy w ciągu XNUMX godzin od zakupu produktów oznaczonych jako Prime. Ponadto, między innymi, Amazon Prime Video, Amazon Prime Day lub Amazon Prime Music dwudniowe rabaty.

Kiedy po raz pierwszy się zarejestrujesz, ty masz także bezpłatny miesiąc świadczenia nie tylko w Amazon Prime, ale także w Amazon Prime Music, takim jak Amazon Prime Video. ale pod koniec tego okresu stały podatek zaczyna być płacony.

Co to jest Amazon Music Prime?

Amazon Prime Music to Internetowa platforma muzyczna Amazon ? Organizacja Narodów Zjednoczonych serwis muzyczny, który konkuruje z dużymi graczami rynku w tym samym obszarze, w tym Spotify, Soundcloud, Apple Music.

Amazon Music Prime to nie jedyna usługa jest też Amazon Prime Video. Ale jeśli się zastanawiasz: Co to jest Amazon Prime Video? ten Gdzie mogę wypożyczyć Amazon Prime Video? ten Odpowiedź jest prosta, są objęte tą samą funkcją Amazon Prime.

Ile kosztuje Amazon Prime Music i co dokładnie obejmuje subskrypcja?

Amazon oferuje Ci trzy różne gatunki lub projekty, aby cieszyć się zestawem muzycznym podoba ci się bardziej? Na przykład mamy Amazon Prime Music i Amazon Music Unlimited zarówno dla użytkowników, którzy są już zarejestrowani w Prime, jak i dla tych, którzy nie mają tej subskrypcji.

następnie nie ma dodatkowych kosztów za Amazon Prime Music ponieważ jest już uwzględniony podczas rejestracji w Amazon Prime, tj. 36 €, jeśli anulujesz ją co roku i 4,99 €, jeśli możesz płacić tylko co miesiąc.

Korzyści obejmują to, co możesz uzyskać dostęp do ponad dwóch milionów utworów nawet jeśli nie są bardzo aktualne. także w dużej liczbie list odtwarzania lub list odtwarzania.

Funkcja offline umożliwia czytanie i słuchanie muzyki. muzyka z komputera PC, Internetu lub Amazon Echo, również za pośrednictwem aplikacji mobilnych Alexa oraz Android i iOS; który jest taki sam, jak ten używany przez Amazon Music Unlimited.

Ta aplikacja działa również na tablecie, Kindle Fire i Fire TV Jeśli jednak podróżujesz poza Hiszpanię, muzyka jest nieco ograniczona. Dlatego należy to rozważyć, jeśli chcesz zabrać swoją muzykę do miejsca, do którego zamierzasz podróżować.

Podsumowując możemy powiedzieć, że usługa Amazon Prime Music oferuje nam wiele korzyści ponieważ na jednym koncie będziesz cieszyć się nie tylko muzyką, ale także innymi usługami rozrywkowymi, co ostatecznie pozwoli Ci zaoszczędzić euro.

Dodaj komentarz