co to jest, do czego służy i jak działa

Amazon Prime Music to platforma subskrypcji Amazon Prime Music ten To, wraz z innymi usługami, takimi jak Amazon Photos, Amazon Prime Video i Amazon Prime Now, jest częścią planu płatności oferowanego przez najsłynniejszy na świecie sklep internetowy. oferuje ogromną listę piosenek Możesz słuchać wszystkich swoich ulubionych urządzeń, ponieważ ma kompletną platformę, która dostosowuje się zarówno do smartfonów, jak i komputerów.

W tym sensie możesz używać go jako aplikacji na telefonie komórkowym, niezależnie od tego, czy używasz go, czy nie android myiOS lub, jeśli wolisz, z komputera z systemem Windows lub Mac. Może być również używany w innych systemach operacyjnych z przeglądarki. Ważne jest, aby określić Amazon Prime Music nie powinien być mylony z Amazon Music Unlimited bo chociaż należą do tej samej firmy, ta druga wymaga dodatkowej pomocy.

Dlaczego tak jest;

Amazon Prime Music to służy do uzyskiwania dostępu do treści muzycznych różnych artystów , zapisane na listach odtwarzania lub stacjach wybranych przez ich twórców. Nie zawiera irytujących reklam ani świąt, dzięki czemu możesz spędzać godziny słuchając ulubionych piosenek. Jednakże musisz liczyć się z miesięcznym terminem podczas korzystania z platformy.

Komentarz autorstwa ça marche

Aby korzystać z Amazon Prime Music, musisz mieć konto Amazon.com które możesz szybko utworzyć, śledzącPołączyć ten Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swoją nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Będziesz musiał ją później włączyć za pomocą przycisku dołączonego do wiadomości Amazon wysłanej na ten e-mail. Kiedy wszystko będzie gotowe zostaniesz poproszony o dodatkowe informacje takie jak kraj pochodzenia i metoda płatności.

Teraz, gdy masz już profil Amazon, powinieneś zarejestruj się jako klient Prime korzystać z zalet tej usługi. Aby to zrobić, po prostu umieść nad nim wskaźnik myszy wybórprezent „Na górze paska opcji zostaniesz przeniesiony do okna finalizacji zakupu, w którym możesz wybrać między płatnością kartą kredytową lub dodaniem konta bankowego.

Pamiętaj, że będziesz potrzebować do tego kodów BIC i IBAN, które można uzyskać dzwoniąc do odpowiedniego banku lub sprawdzając wyciągi bankowe. Kiedy wszystko będzie gotowe możesz zacząć korzystać z Amazon Music Prime bez problemu.

Ile

Subskrypcja Amazon Prime Music jest zawarta w usłudze Prime bez dodatkowych kosztów i płatności. Innymi słowy, opłaty wynoszą 3,99 € / miesiąc , co jest równoważne 36 € rocznie ten Należy pamiętać, że w momencie rejestracji będziesz mieć 30 dni bezpłatnego korzystania, aby sprawdzić, czy subskrypcja usługi jest tym, czego naprawdę chcesz, możesz ją anulować w dowolnym momencie.

Kompatybilne urządzenia

Amazon Prime Music to kompleksowa platforma, która może być używany z różnymi urządzeniami ten Lub w aplikacji mobilnej, od smartfon android myiOS i wersja internetowa włączona mistrzowie rytuałów laptop lub komputer stacjonarny, Windows lub Mac, jednak te ostatnie można dostosować do dowolnej przeglądarki lub systemu operacyjnego, który korzysta z wybranej przeglądarki na komputerze.

W końcu możesz Ciesz się ulubioną muzyką na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie , za pośrednictwem konta Prime Music. Jeśli chodzi o pobieranie utworów do słuchania offline, będziesz mieć do dyspozycji maksymalnie 4 komputery. Ale jeśli kupisz nieograniczoną subskrypcję, możesz jednocześnie pobrać do 10 urządzeń.

Różnica między Prime Music a Music Unlimited

Amazon Music lub Amazon Prime Music to usługa, która nie wymaga dodatkowych kosztów ani abonamentu do użytku, jeśli jesteś subskrybentem klienta Prime. On domy 2 miliony piosenek jest dystrybuowany do Playlist i stacji wybranych przez jego twórców, w celu ciągłego słuchania (bez reklam) w procesie 40 godzin miesięcznie ten

W trakcie Amazon Music bez ograniczeń zawiera 70 milionów piosenek możesz słuchać tyle, ile chcesz, na dowolnym kompatybilnym urządzeniu, bez przerw. Oznacza to, że nie ma limitu godzin miesięcznych i nie wyświetla irytujących reklam podczas korzystania z niego. Jednakże ta usługa wymaga subskrypcji Amazon Prime dodatkowy to kosztuje 9,99 € miesięcznie ten

Dostępne kraje

Amazon Prime Music jest dostępny w różnych krajach , wśród których możemy wymienić m.in. Kolumbię, Brazylię, Urugwaj, Hiszpanię, USA, Wielką Brytanię, Belgię, Bułgarię, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Holandię.

Jak widzieliśmy, Amazon Prime Music to usługa subskrypcji słynnego sklepu internetowego. To świetna alternatywa dla słuchania ulubionych wykonawców, o ile nie przekroczysz miesięcznego limitu godzin.

Dodaj komentarz