Jak anulować subskrypcję i wypisać się z Amazon Prime Video

Aby anulować swoje konto Amazon Prime Video, po prostu przejdź do oficjalnej platformy Amazon, zaloguj się i przejdź do ustawień konta ten W tej sekcji powinieneś znaleźć opcję ” Moje konto> Zarejestruj się „I naciśnij opcję” Anulowanie subskrypcji ”. Amazon zada Ci pytanie potwierdzające, aby ocenić, czy naprawdę chcesz zakończyć usługę i wskazać, kiedy Twoja subskrypcja wygaśnie.

Amazon Prime Video to platforma oferująca szeroka oferta filmów i seriali ten Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi lub wygasł bezpłatny okres próbny, w tym samouczku zobaczysz kroki dla siebie zrezygnuj z subskrypcji Amazon Prime Video zarówno z komputera, jak i z aplikacji mobilny. W ten sposób unikniesz dodatkowych opłat kartą kredytową w przyszłym miesiącu.

Nie podążać

Wszystko czego potrzebujesz dla siebie zrezygnuj z subskrypcji Amazon Prime Video to aplikacja na telefon komórkowy lub dostęp do platformy internetowej za pośrednictwem komputera. nie zapomnij mieć nazwę użytkownika i hasło aby uzyskać dostęp do portalu i wykonaj kroki, które zostaną wyjaśnione poniżej:

  1. Połącz się z Amazon Prime Video przez Użyj tegozastaw ten
  2. iść do Twoja ikona użytkownika i kliknij ” Ustawienia i konto ”.
  3. Kliknij ” Anulowanie subskrypcji ”.
  4. Kliknij Koniec dnia (data wskazana przez Amazon Prime Video) ”.

Ostrożność: Należy zauważyć, że te kroki można również zastosować, jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej.

Anuluj kanały

Jeśli chcesz wiedzieć komentarz anuluj kanały Amazon Prime Video , poniżej zobaczysz kroki, które musisz wykonać, aby osiągnąć ten cel, tj. z komputera lub smartfona ten

W czyimś imieniu

Anulowanie subskrypcji Kanały wideo Amazon Prime portal internetowy nie jest to skomplikowane zadanie. Wystarczy wykonać poniższe czynności:

  1. Wejdź i połącz się z Amazon Prime Video pod adresem opuść to miejscezastaw ten
  2. Kliknij Twoja ikona użytkownika i kliknij ” Ustawienia i konto ”.
  3. Kliknij ” więzy „I kliknij” Anuluj kanał ”.
  4. Potwierdź klikając guziki Anuluj kanał ”.

Z aplikacji

Z aplikacji Amazon, Możesz także anulować kanały zakupione na Amazon Prime wideo ten Wystarczy wykonać następujące kroki:

  1. Pobierz wideo Amazon Prime ten Możesz to zrobićzastaw dla i za pośrednictwem telefonów komórkowych z systemem Androidzastaw dla telefonów z systemem iOS.

Dodaj komentarz