Jak mogę pobrać muzykę z Amazon Prime Music, aby móc słuchać jej w trybie offline?

Amazon ma subskrypcję o nazwie Amazon Prime. i tu właśnie pojawia się Amazon Prime Music. Pytasz siebie Co to jest Amazon Prime Music? Jest muzyka online i usługa przesyłania strumieniowego na żywo ten Ale możesz także pobierać muzykę z Amazon Prime Music, aby słuchać jej w trybie offline.

następnie, Ile kosztuje Amazon Prime Music i co obejmuje subskrypcja? ? Ma z góry określony koszt, który możesz płacić co roku lub co miesiąc. Po zarejestrowaniu się Amazon Prime daje Ci darmowy miesiąc przez Amazon Prime Music. ale po tym okresie musisz zdecydować, czy chcesz kontynuować usługę.

Dlatego będziesz mógł słuchaj Amazon Prime Music za darmo z aplikacji mobilnej lub komputera PC na jakiś czas. Oferuje również szereg ciekawych usług. ponieważ masz prawo do używania Prime Video, codzienne oferty, szybka dostawa produktów , Łącznie z.

Jakie pakiety muzyczne oferuje Amazon?

Subskrypcja Amazon oferuje między innymi trzy różne style lub projekty do słuchania muzyki mamy: Amazon Prime Music zawarte za darmo z Amazon Basic Payment. Wszystkie trzy utwory można odtwarzać bez przerw na reklamy.

Potem mamy trochę dwa z Amazon Music Unlimited , jeden dla użytkowników zarejestrowanych w Amazon Prime z opłatami miesięcznymi lub rocznymi i jeden dla Amazon Unlimited, dla tych, którzy nie łączą się z Prime w miesięcznym tempie i bez korzystania z dwóch bezpłatnych miesięcy. ale możesz zarejestrować się w Amazon Prime niezależnie.

Jaka jest cena Amazon Prime Music?

Wydatek Hiszpania kosztuje 4,99 euro, jeśli płacisz co miesiąc ? które pomogą Ci wypróbować wszystkie oferowane przez nią usługi, aby zdecydować, czy kontynuować. Zalecana jest roczna płatność w wysokości 36 €. Od tego czasu trochę zaoszczędziłeś, będąc najniższą miesięczną pensją.

Praca Amazon Prime warto spróbować ? Zawsze jest to możliwe Anuluj subskrypcję i zrezygnuj z subskrypcji Amazon Prime Music i inne usługi Amazon Prime w dowolnym momencie.

Jakie są korzyści dla subskrybentów Amazon Prime Music?

Amazon Prime Music oferuje repertuar musical poniżej około dwóch milionów różne piosenki z różnych gatunków muzycznych. Jeśli chcesz specjalną ofertę i nie możesz jej zdobyć, pojawi się ona, nawet jeśli nie jest dostępna, więc możesz jej posłuchać w Amazon Music Unlimited, która ma nieograniczony katalog.

Kolejną zaletą jest to, że możesz uzyskać dostęp do zdjęć Prime z chmury nie ma reklam słuchających uspokój swoją muzykę bez zakłóceń. Nawet jeśli stracisz połączenie internetowe na chwilę, nadal możesz korzystać z funkcji „offline”.

Jest kompatybilny z Systemy operacyjne Android, iOS, Mac OS lub Windows jeśli masz kogoś innego, możesz wejść z przeglądarki. działa na laptopach, tabletach lub urządzeniach Kindle Fire i pobiera treści, których szukasz.

Jak mogę pobrać muzykę z Amazon Prime Music, aby móc słuchać jej w trybie offline?

Po pierwsze, jeśli możesz pobrać i słuchać zarówno utworów, list odtwarzania, jak i albumów w trybie offline, pod warunkiem, że muzyka, o której mowa pobrane na odpowiednie urządzenie ten

Teraz, jeśli przejdziesz do „Menu” Amazon Music, pojawi się sekcja o nazwie „Tryb muzyki offline” , kliknij go, aby włączyć lub wyłączyć tę funkcję i działa ona na wcześniej nazwanych urządzeniach.

Dzieje się tak, ponieważ musisz mieć dostęp do Amazon Music, aby uzyskać dostęp do Amazon Prime Music, ponieważ nie można pobrać do innego sklepu ze środka; Poza tym możesz także wybrać ostatnie utwory w odpowiedniej ikonie.

Inną kwestią, o której należy pamiętać, jest to, że aby to zrobić, to znaczy pobierać i słuchać bez połączenia z siecią, możesz to zrobić tylko na 4 urządzeniach , uprzednio autoryzowany przez serwis.

Wreszcie widzieliśmy, że jeśli w pewnym momencie zabraknie Ci połączenia internetowego, nie będziesz miał problemu, ponieważ Amazon Music przewidział ten incydent dzięki czemu możesz dalej słuchać ulubionej muzyki.

Dodaj komentarz