Prime Music, serwis muzyczny Amazon

Amazon wprowadził już nową usługę strumieniowego przesyłania muzyki. W ten sposób jest jedna z konkurencji Ferncia, która istnieje obecnie na rynku, mając wielki szacunek dla najszczęśliwszychże zawsze jest czas dla małych lub małych użytkowników. Solo estará Prime Music jest dostępne w Estados Unidos.

To, czym jesteśmy w epoce wokół samego strumienia strumieniowego muzyki. I jest kilka firm, które oferują usługi muzyczne z Internetu bez konieczności pobierania utworów. Istnieją różne typy, ale podstawowe i te, które są wspólne, są tym, czym con una suscripción puedes mają listę milionów canciones i tu disposición, w tym veces offline.

I to właśnie oferuje Prime Music. 99 milionów dolarów, jako solo Podrán uzyskaj dostęp do użytkowników mieszkających w Stanach Zjednoczonych i będących subskrybentami Amazon PrimeNorteamericana oferuje listę 1 miliona cancione.

To nie jest najbardziej kompletne

In cuanto muzyczne catlogo no va destacar mucho. I częściej niż nie Spotify oferuje 20 milionów utworów i że jedna z największych wytwórni dyskotekowych na świecie nie znajduje się w Prime Music, Universal.

Tak więc Prime Music jest łatwy w użyciu, dlatego listy odtwarzania odtwarzają się lub nie działają poprawnie zaoferuj wyszukiwarkę, aby znaleźć artystę, którego szukaszAunque no todas las canciones que tiene Amazon jest dostępny w Prime Music. Dla niektórych łatwo jest płacić za pobieranie i gry tylko wtedy, gdy możemy.

A z Prime Music nie możesz w tej chwili liczyć na nowe utwory, si que será posible agregarlas a nuestra Biblioteca musicaluczestniczy w Amazon Cloud Player. Oznacza to, że możesz wyszukać dostęp do Internetu i polecenie nr.

źródło: Amazon Prime Musicten

Dodaj komentarz