Jak umieścić lub wstawić symbol euro w programie Adobe Premiere

Adobe Premiere Pro to profesjonalne oprogramowanie do edycji wideo. Jest to najczęściej używane narzędzie ze względu na łatwość użycia oraz jakość filtrów i przejść. pozwalając na dość dobry montaż. Dodatkowo dzięki temu możemy zrealizować każdy projekt, nawet finansowy. W ten sposób wiesz, jak łatwo jest wprowadzić lub wprowadzić symbol euro w programie Adobe Premiere.

Jest też Premiere Rush , aplikacja oparta na subskrypcji, która jest wielką zaletą dla menedżerów treści audiowizualnych i producentów, którzy chcą edytować wideo w jednym miejscu.

Co jeszcze musimy wiedzieć o Adobe Premiere Pro?

Jak wspomniano, jest to oprogramowanie do edycji wideo dla Telewizja, filmy i internet poprzez konwersję materiału z obrazów, dzięki doskonałym narzędziom i usługom, które oferuje. oprócz integracji z innymi aplikacjami.

Adobe Premiere Pro CC jest ważny program dla komputerów z systemem Windows , możliwość edycji dowolnych multimediów w oryginalnym formacie dla filmów na dowolnym poziomie; Jego najnowsza i ostateczna wersja została wydana dopiero w kwietniu 2020 r. (14.1).

Adobe Premiere oferuje nam wiele narzędzi, efektów i narzędzi do tworzenia wysokiej jakości filmów. Zrobimy to popraw oświetlenie wideo dzięki Adobe Premiere czy możemy wykonaj zaawansowane miksowanie dźwięku w Premiere ten

Jego poziom dokładności pozwala nam Synchronizuj dźwięk i wideo w Premiere ? nadal nam pozwala utwórz animację GIF za pomocą Adobe Premiere ten Powyższe jest krótkim przeglądem tego, co można osiągnąć dzięki Adobe Premiere.

Teraz zdarza się, że edytujesz wideo i musisz umieścić tytuł zawierający niektóre znaki, które Adobe Premiere Pro ignoruje podczas pisania. po jednym kombinacja klawiszy niezbędny aby uzyskać ten wynik ten

Wtedy możemy użyć jednego do tego celu model kodowania używany w informatyce o nazwie ASCII, American Standard Code for Information Interchange.

Jaki jest model kodowania ASCII?

Powstał w 1963 r. dzięki przeredagowaniu ówczesnych kodów telegraficznych, później dodano małe litery i zmieniono inne kody.

ASCII to kod znaków łacińskich, więc jest używany do konwersja znaków należących do oryginalnego języka, np. od litery alfabetu do symbolu należącego do innego typu systemu.

Stworzony, aby ujednolicić zestaw reguł, które pozwalają nam: zamienić język komputerowy w nasz alfabet ? Dzięki temu zdano sobie sprawę, że każdy znak ma odpowiedni zestaw kodów.

Dla przykładu, aby wpisać literę ñ w ASCII, należy wykonać następujące czynności: bez zwalniania nacisnąć klawisz „Alt” na klawiaturze komputera, a następnie cyfrę „164”, która jest kodem wspomnianej konwersji, po którym następuje litera „”.

Jak wstawić lub wpisać symbol euro w programie Adobe Premiere?

Jak wspomniano, Adobe Premiere Pro to idealne oprogramowanie do edycji filmów, seriali telewizyjnych i filmów internetowych. Ale jeśli musimy umieścić symbol euro (€) w dowolnym filmie, możemy to zrobić bezpośrednio nasza klawiatura korzystająca z tej tabeli ASCII ten

  • Najpierw umieść kursor na tytule, a następnie naciśnij bez zwalniania „ALT” po prawej, a następnie cyfra 5 i natychmiast zobaczymy symbol €. otrzymujemy to w inny sposób.
  • Jeśli naciśniesz „ALT” po tej samej prawej stronie bez pozostawiania litery „E” na klawiaturze, na której widać symbol euro na dole klawisza, zobaczysz, że wykonujemy również tę samą konwersję.
  • Na koniec możesz uzyskać dostęp, naciskając Klawisz „ALT” po lewej stronie bez zwolnienia plus cyfry 0128 i czy to wszystko? ponownie pojawia się symbol €.

Podsumowując, zauważamy, że umieszczając symbol euro (€) w naszych filmach, gdy używamy Adobe Premiere, abyśmy mogli dokończyć edycję, odbywa się w bardzo prosty i skuteczny sposób na komputerze; również używając tych kodów ASCII.

Dodaj komentarz