Jak stworzyć i stworzyć efekt latarki w Adobe Premiere Pro

Jeśli zastanawiasz się, czy mogę zastosować efekt soczewki do programu Adobe Premiere Pro? Czego potrzebuję, aby uzyskać efekt flary? Komentarz Tworzenie i stosowanie efektu Flara obiektywu w programie Adobe Premiere ; Dziś robimy to krok po kroku.

Adobe Premiere Pro to jedno z najlepszych programów do edycji na rynku, które można również bezpłatnie pobrać na komputer. Dzięki Adobe Premiere Pro możesz łatwo edytować filmy, tworzyć efekty winiety , utwórz GIF lub obraz renderuj wideo , Stwórz animowany efekt eksplozji , tworzyć i tworzyć efekty świetlne soczewek i Setki innych opcji i możliwości.

Kroki tworzenia efektu flashowania w programie Adobe Premiere Pro

Stosowanie, tworzenie i osiąganie efektu flashowania w Adobe Premiere Pro jest niezwykle proste, efekt flashowania działa podczas robienia zdjęć. zdjęcia zrobione o zachodzie słońca lub w bezpośrednim świetle słonecznym.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, to włączyć komputer i otworzyć Adobe Premiere Pro z filmem, który chcesz edytować, i poprawić jego wygląd, stosując efekt flary obiektywu.

Następnie musisz stworzyć poziom dostosowania w Twoim filmie Aby to zrobić, przejdź do obszaru rysowania i kliknij ikonę „nowy element”, a następnie „poziom dostosowywania”.

Gdy masz już poziom regulacji, musisz przejść do sekcji kolorów u góry i dodać „klej”, najbardziej zalecanym klejem do efektów świetlnych soczewek jest „Pomarańczowo-turkusowy” które możesz łatwo i bezpłatnie pobrać z Internetu.

Po skorygowaniu koloru obrazu wróć do obszaru rysowania i w nowym elemencie wybierz „Kolor matowy”, w opcjach kolorystycznych warto wybrać czarny, czarny matowy należy umieścić na wideo na pełnym ekranie.

Ekran będzie całkowicie czarny, więc po wybraniu ekranu wybierz „Tryb mieszany” i kliknij „ekran”, możesz nałożyć efekt flary na warstwę utworzoną w filmie.

Kroki dodawania efektów do Adobe Premiere Pro

Dodanie efektu Flare do Adobe Premiere Pro po utworzeniu warstwy na wideo Adobe Premiere Pro jest niezwykle proste, musisz przejść do Sekcja „Efekty”.

W sekcji Efekty musisz napisać „Lens flash” i przeciągnąć go do swojego filmu. W ten sposób lampa błyskowa pojawi się w żądanym obszarze wideo.

Następnie po lewej stronie programu Adobe Premiere Pro pojawi się szereg opcji, w których należy wybrać „Typ obiektywu” i ustawić „Latarka 105 mm”.

Na koniec punkt flary obiektywu można przesunąć w żądany punkt na kliszy, zaleca się to zrobić tam, gdzie jest wygląda naturalnie. W ten sposób efekt lampy błyskowej zostanie już zastosowany do wideo.

Alternatywne programy do dodawania efektów świetlnych soczewek

Jest wiele różnych Alternatywne programy Adobe Premiere gdzie możesz szybko i łatwo tworzyć i tworzyć efekty flary obiektywu, niektóre z tych programów to:

  • OpenShot, ten program jest online od 2008 roku, za pomocą którego można edytować nieliniowe filmy, dodawać efekty 3D, naklejki, animacje, tekst w różnych formatach, a najlepsze jest to, że jest dostępny dla wszystkich wersji systemu Windows i jest bezpłatny.
  • Davinci Resolver to oprogramowanie do edycji zaprojektowany dla każdego, kto ma zaawansowaną wiedzę edycyjną, ale projekt jako całość jest dość atrakcyjny i łatwy w użyciu po pewnym czasie.
  • Shotcut to darmowy program Dostępne dla systemów Windows i MAC, dzięki temu oprogramowaniu do edycji możesz łatwo dodawać efekty do swoich filmów, wycinać części, dodawać dźwięki lub efekty dźwiękowe. Jest również kompatybilny z wieloma formatami wideo, takimi jak PNS, SVG, TGA i wieloma innymi.

Dodaj komentarz