Adobe wprowadza pierwszy procesor wideo dla systemu Android

Edycja wideo jest bardzo poszukiwana przez użytkowników. Powodem tego jest to, że telefony komórkowe są teraz w stanie robić świetne zdjęcia, a także nagrywać filmy w doskonałej jakości. To, czego czasami brakuje, to redaktorzy pod kamerami. Cóż, chociaż istnieją tysiące, jeśli nie miliony aplikacji fotograficznych do stosowania wszelkiego rodzaju filtrów, edycja wideo zawsze była mniej interesująca dla programistów, głównie ze względu na trudność w jej użyciu ten Zawsze było i nadal uważa się, że dobry procesor powinien być używany na większym ekranie. Oznacza to, że nie możesz dobrze edytować na telefonie komórkowym.

Ale ostatnio pojawiły się aplikacje, które próbują zapomnieć o tym uprzedzeniu, umożliwiając użytkownikom łatwą edycję zdjęć bez zmniejszania złożoności narzędzi.

Klipy Adobe Premiere

Doskonałym tego przykładem jest aplikacja Adobe Premiere Clip na iOS, która teraz jest dostępna na Androida z tymi samymi funkcjami, co wersja na iPhone’a. Umożliwia tworzenie filmów niemal automatycznie, w których użytkownik musi wybrać tylko te zdjęcia, które chce umieścić. Innymi słowy, jeśli nie jesteś zbyt dobry w tworzeniu filmów, Adobe ułatwi ci to.

Ale nawet jeśli jesteś kreatywny, oferuje różne opcje edycji bardzo oryginalnych filmów, dostosować ich wygląd i odtwarzać muzykę, która najbardziej im odpowiada. Ponadto, podobnie jak aplikacja na iOS, Adobe Premier Clip bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami biznesowymi, takimi jak Adobe Capture lub jako aplikacja komputerowa. Na przykład możesz rozpocząć projekt na telefonie komórkowym i ukończyć go na komputerze lub odwrotnie.

Podobnie wszystkie Twoje projekty można łatwo udostępniać we wszystkich sieciach społecznościowych z samej aplikacji, a także eksportować swoje projekty do Adobe Premiere Pro CC na komputerach PC i Mac. To ostatnie jest możliwe dzięki Adobe CreativeSync , dobre narzędzie Adobe, które go wyróżnia. całkowicie z innych aplikacji do edycji wideo na Androida.

Adobe Premiere Clip jest dostępny za darmo za jednym kliknięciem tutaj ten

Dodaj komentarz