Jak stworzyć efekt animacji serii w Adobe Premiere

NS’ Efekt animacji podmuchu Adobe Premiere jest jednym z najczęściej używanych w animacji, jest to efekt podobny do bomby, który wyskakuje z unoszącym się z niego dymem, ale w animowany sposób. Wiele animacji wykorzystuje ten efekt w swojej animacji.

Aby stworzyć efekt animacji burst w Adobe Premiere, musisz użyć niektórych narzędzi tego programu, a tutaj wyjaśnimy krok po kroku proces i porozmawiamy o gdzie można zastosować ten efekt i inne programy, które to mają.

Jak stworzyć efekt animacji burst w Adobe Premiere?

Aby stworzyć lub użyj efektu animacji podmuchu w Adobe Premiere proces jest niezwykle prosty. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyszukać wybuchową animację, której chcesz użyć w swojej przeglądarce. możesz wyszukiwać różne rodzaje animowanych eksplozji i pobierać je.

Powodem pobierania wielu animowanych plików eksplozji w formacie współpracującym z Adobe Premiere jest: test efektu Jeśli chcesz wypróbować różne animowane serie, aby zobaczyć, który efekt wygląda najlepiej, zalecamy pobranie co najmniej 6 lub 8 pakietów efektów.

Po pobraniu animowanego pakietu wybuchowego musisz otworzyć program na swoim komputerze. Kiedy jesteś w środku, wybierasz i koncentrujesz się podstawowy obraz lub tło, którym może być obiekt, z którego ma nastąpić eksplozja, oraz umieszczasz to w arkuszu kalkulacyjnym.

Następnie, aby stworzyć animowany efekt eksplozji, musisz otworzyć folder, w którym znajduje się pobrany pakiet eksplozji i możesz przeciągnąć tylko jedną myszą tylko te dla Adobe Premiere.

Tak więc efekt zostanie dodany do arkusza roboczego, w którym zdefiniowano już tło i obiekt, a ty biegać prostota pracować, żeby zobaczyć co będzie wyglądać jak poruszająca się eksplozja.

Gdzie mogę użyć efektu eksplozji w Adobe Premiere?

Jeśli nie podoba Ci się efekt eksplozji w projekcie Adobe Premiere, możesz: wypróbuj inne przedmioty pakiet, który już pobrałeś. I to wystarczy, aby zastosować efekt, który naprawdę kochasz i działa on w przypadku tego, czego używasz lub tworzysz.

Korzystanie z efektu animacji podmuchu może być wykorzystane do różnych zadań lub projektów. Możesz go używać jako edytora Adobe Premiere dla umieść kreskówkę, którą tworzysz , w różnych formach.

Możesz także użyć efektu animacji serii, aby dodać trochę zabawy do edytowanych filmów. Wiele postaci z YouTube używa go do edycji swoich filmów, m.in. gra lub dynamiczne gry objaśniające.

I możesz użyć efektu animacji podmuchu do różnych celów, takich jak utwórz wideo dla sieci społecznościowej lub po prostu dla zabawy. Możesz także bawić się innymi narzędziami i Stwórz całkowity GIF lub animacja.

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz tam również użyć efektu animacji Adobe Premiere Burst dodaj dźwięk ? do tego musisz się nauczyć synchronizacja audio i wideo w programie.

Jakie inne programy umożliwiają efekt wybuchu Adobe Premiere?

Teraz ten efekt dotyczy nie tylko Adobe Premiere, jest ich naprawdę wiele Alternatywne programy Adobe Premiere co może wpłynąć na ten wynik, a także mieć niesamowite narzędzia do użycia.

Shotcut to jeden z najczęściej używanych programów do edycja wideo ? W tym celu mamy również alternatywny Hitfilm Express. Są to jednak programy, z których można korzystać tylko za opłatą.

Istnieją jednak inne, które służą do edycji wideo. z efektami podobnymi do Adobe Premiere które nie mają kosztów.

Wśród darmowych programów do edycji dobrej jakości filmów mamy trzy główne. Jednym z nich jest Audicity który wyróżnia się jakością dźwięku i oprawą.

Z drugiej strony istnieje Sodaphonic, który ma prostsze funkcje, ale może być obsługiwany przez przeglądarkę internetową. Trzecia to Scoreudio, która na pewno dużo za to zrobi wybuch animowany efekt dźwiękowy.

Dodaj komentarz