Jak umieścić czarne pasy na filmie za pomocą Adobe Premiere lub Sony Vegas?

Jest wielu redaktorów, ale Adobe Premiere i Sony Vegas jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych i najbardziej funkcjonalnych. Dziś pokażemy, jak umieścić czarne linie na filmach za pomocą Adobe Premiere lub Sony Vegas.

Nałożenie na folię czarnych pasków sprawia, że ​​wygląda świetnie bardziej filmowy nadając mu bardziej profesjonalny wygląd. Dlatego zalecamy zapoznanie się z tym procesem, jeśli konsekwentnie korzystasz z tych aplikacji; z drugiej strony zalecamy również, aby dowiedzieć się, jak centralne obrazy w Adobe Premiere Pro dla bardziej przemyślanego i przyjemnego filmu.

Jak umieścić czarne pasy na filmie za pomocą Adobe Premiere lub Sony Vegas?

W systemie operacyjnym Windows dostępne są dwa świetne narzędzia wideo. Mówimy o Adobe Premiere i Sony Vegas, dowiecie się już dziś połóż na nim czarne paski za pomocą tych aplikacji.

Użyj Adobe Premiere, aby umieścić czarne linie na swoich filmach

Adobe Premiere to jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi do domowej edycji wideo. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest: tworzyć filmy wysokiej jakości gdzie twoja wyobraźnia jest ograniczona. Jeśli chcesz użyć programu Adobe Premiere do wstawienia czarnych linii do wideo, przeczytaj uważnie poniższe informacje i wykonaj następujące czynności:

 1. Gdy wideo, które chcesz skonfigurować w Adobe Premiere, jest otwarte, kliknij Plik.
 2. Wśród wielu dostępnych opcji musisz kliknąć Nouveau później Materac korekcyjny Kliknij OK. Jak zobaczysz, warstwa dopasowania pojawi się w projekcie, musisz ją przeciągnąć i upuścić na wideo, rozszerzając ją, aby obejmowała całe wideo.
 3. Zastosuj efekt na tym poziomie dostosowywania, przejdź do sekcji, aby to zrobić Dobytek, patrzę Uprawa i przeciągnij go na poziom dopasowania.
 4. Kliknij poziom dopasowania, przewiń do kontrola efektów i zlokalizuj wynik Uprawa.
 5. Jak widać, pojawią się różne funkcje konfiguracyjne, musisz być w środku w górę i w dół i napisz stawkę obniżki, zalecamy użycie 10%, ale możesz wybrać dowolną liczbę.

Jak widać, w Twoim filmie będą wyświetlane czarne paski, to takie proste rysuj czarne linie za pomocą Adobe Premiere ten Użyj tej metody, aby Twoje filmy wyglądały bardziej profesjonalnie i kinowo, ale miej to na uwadze zaawansowane miksowanie dźwięku jest to również konieczne w premierze aby uzupełnić swój film we wszystkich obszarach.

Umieść czarne paski w filmie z Sony Vegas

Sony Vegas to jedna z aplikacji edycja wideo mniej najważniejszy prezent w systemie Windows i inne systemy operacyjne, prawda jest taka, że ​​jest to jeden z nich Najlepsze alternatywy do edycji wideo Adobe Premiere ten Wiele osób woli korzystać z tej aplikacji poza konkurencją.

Używanie czarnych linii może znacznie poprawić wygląd naszych filmów, jeśli chcesz to zrobić w Sony Vegas, wykonaj następujące kroki:

 1. Pierwszym krokiem jest odnalezienie się w filmie, który już zrobiłeś.
 2. odnaleźć dowolny klip , kliknij opcję przystanek panoramiczny ten
 3. Na ekranie pojawią się opcje Shift, musisz nacisnąć klawisz Klawisz X ten
 4. Teraz przejdź do kontrolek redukcji, które pojawiają się w filmie, na przykład podczas próby zmiany rozmiaru obrazu, zrób to od dołu.
 5. Czyniąc to, zauważysz, że te czarne paski które tworzą taki kinowy wygląd zaczyna pojawiać się w projekcie wideo ten
 6. Dostosuj je do żądanego rozmiaru i zamknij to menu.

Obecnie efekt dotyczy tylko wcześniej wybranych klipów wideo, aby zastosować go do innych klipów, wykonaj następujące kroki:

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy klip, do którego zastosowano efekt, teraz kliknij Kopiuj.
 2. wybierać konserwatywny wszystkie klipy z plan.
 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Wklej typowe wydarzenia ten

Po poprzednich krokach poprawnie ustawiłeś już czarne linie w programie, dzięki czemu uzyskasz profesjonalny i bardzo przyjemny efekt. Jak wspomnieliśmy wcześniej, powstaje bardzo ciekawy efekt filmowy, dlatego też warto wiedzieć jak Filmy z napisami na swoim Sony Vegas Pro , kolejny aspekt, który dodatkowo pobudzi estetykę.

Dodaj komentarz