Jak krok po kroku stworzyć efekt Smoke Text w programie Premiere Pro

Jak stworzyć efekt „Smoke Text”? Czy mogę zastosować efekt? „Tekst dymny” w programie Adobe Premiere Pro ; Czego potrzebuję, aby utworzyć efekt „Smoke Text” na moich filmach za pomocą programu Adobe Premiere Pro Editor?

Dowiedz się, jak edytować filmy w programie Premiere Pro jest to niezwykle proste, ponieważ program wchodzi hiszpański i jest dość intuicyjny dla osób z podstawowymi umiejętnościami edycji.

Premiere Pro oferuje wspaniałe możliwości edycji wszystkim użytkownikom, niezależnie od tego, czy są, czy nie sousnadaj tytuł wideo renderować to dodać efekty takie jak zwolnione tempo , NS ” ruchoma eksplozja lub dymu efekt tekstowy.

Si Jeśli Nie wiem jak stworzyć efekt „Smoke Text” W Twoich filmach za pomocą Adobe Premiere Pro Editor dzisiaj pokazujemy, jak to zrobić krok po kroku.

Jak utworzyć efekt „Smoke Text” w programie Adobe Premiere Pro?

Tworzenie, dodawanie lub tworzenie efektu „Smoke Text” w programie Adobe Premiere Pro jest niezwykle proste. Dzięki temu Twoje filmy będą wyglądały bardziej profesjonalnie i efektywnie. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby stworzyć efekt „Smoke Text” to: otwórz Adobe Premiere Pro.

W edytorze musisz otworzyć wideo, do którego chcesz dodać efekt „Smoke Text”, a następnie musisz utwórz tekst w tym celu możesz użyć narzędzia tekstowego na dole edytora.

Jeśli narzędzie tekstowe nie pojawia się w programie Adobe Premiere Pro, może to oznaczać, że nie jest to najnowsza wersja, więc należy je zaktualizować lub przejść do sekcji „Plik”. ”, naciśnij„ Nowy ”, a następnie „Odziedziczony tytuł” ten

Po wpisaniu tekstu, który chcesz umieścić w swoim filmie, możesz przejść do odpowiedniej zakładki grafiki, aby zmienić jej wygląd, np. czcionka lub czcionka, rozmiar tekstu, kolor, lokalizacja i inne.

Ponadto musi pobierz film „Dym” który ma krótki czas trwania, możesz to zrobić za darmo na różnych stronach.

Jak dodać efekt „Smoke Text” do programu Adobe Premiere Pro?

Jeśli taśma dymna pobrana w celu utworzenia „Smoke Text” w programie Adobe Premiere Pro jest nieco wolna lub zbyt szybka, możesz zmienić prędkość, naciskając lewy przycisk myszy, a następnie w „Prędkość/czas trwania”.

Po zmodyfikowaniu i przygotowaniu paska dymu, musisz przełączyć się na „Kontrolę efektów” i „Tryb mieszania”, który jest w „Normalnym”, musisz zmienić go na „Ekran”.

Spowoduje to ujawnienie wszystkiego pod procesorem, czyli dymu wideo i utworzonego tekstu pojawiają się razem na ekranie Adobe Premiere Pro Editor.

Następnie musisz być na początku filmu i znaleźć w ustawieniach efekt o nazwie „Wytnij”, efekt ten należy zastosować do utworzonego tekstu poniżej paska dymu.

Efekt „Wytnij” pozwala na wyblaknięcie tekstu bez zmian zsynchronizowany z dymem wideo ten Aby zmienić szybkość wyświetlania tekstu, po prostu kliknij ikonę „zegar” w opcjach efektu przycinania. W ten sposób już animujesz swój tekst za pomocą efektu „Smoke Text”.

Dodatkowe wskazówki i porady dotyczące edycji

Jeśli nie jesteś zadowolony z efektu „Smoke Text” w swoim filmie, program Adobe Premiere Pro Editor umożliwia jego modyfikację. Aby to zrobić, przejdź do opcji efektu cięcia i kliknij „Rysik krawędziowy” musisz przejść na poziom 45, jednak w zależności od filmu możesz umieścić go na wyższym poziomie.

Jeśli chcesz wzmocnić dym w swoim filmie, po prostu musisz naciśnij klawisz „Alt” naciskając film dymny, aby zakończyć, wystarczy przeciągnąć go do pierwszej warstwy i zostanie już w ten sposób podświetlony.

Dodaj komentarz