Jak tworzyć lub dodawać niewidoczne przejścia w programie Premiere Pro – Prosty przewodnik – Computer Mania

Czy mogę tworzyć niewidoczne przejścia w Premiere Pro? Jak utworzyć lub dodać niewidoczne przejścia do mojego wideo za pomocą programu Adobe Premiere Pro Editor? Czego potrzebuję dokonaj przejścia do Premiere Pro ;

Adobe Premiere Pro jest pozycjonowany jako jeden z najlepszych edytorów wideo, ponieważ oferuje wiele opcji edycji, takich jak dodawanie napisów, poprawić oświetlenie wideo , NS ” stopniowo zwiększając i zmniejszając głośność dla Twojej wygody renderowanie, dodawanie efektów, Centrowanie obrazów i wiele innych opcji.

Adobe Premiere Pro Editor jest dostępny dla wszystkie wersje Windows i MAC a Adobe Premiere Pro pozwala zmniejszyć wagę wideo bez utraty jakości , dodaj klipy muzyczne lub dodaj niewidoczne przejścia.

Jeśli nie wiesz, jak tworzyć lub dodawać niewidoczne przejścia do swojego filmu za pomocą edytora Premiere Pro, dzisiaj pokażemy Ci, jak to zrobić krok po kroku.

Jak wykonać niewidoczne przejścia w Premiere Pro?

Wykonywanie niewidocznych przejść w Premiere Pro jest niezwykle łatwe. Można to zrobić w przez maski jak nauczymy Cię poniżej. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć procesor Adobe Premiere Pro i wprowadzić elementy, które chcesz dołączyć, używając niewidocznych przejść.

Po drugie, wybierz kolejność klipów, po zakończeniu wybierz pierwszy klip i wstaw go drugi klip poniżej Aby to zrobić, po prostu przeciągnij drugi klip za pomocą myszy.

Aby stworzyć skórkę, musisz przejść do „Kontroli efektów” w górnej części edytora. Następnie musisz kliknąć „Krycie”, a następnie za pomocą pióra możesz tworzyć Darmowa trasa maski.

Po narysowaniu maski ręcznie, trzeba przejść do ustawień i nacisnąć opcję „Śledzenie maski”, która utworzy ramkę, aby przesunąć maskę, trzeba tworzyć klatka po klatce, aż „przesunie się całkowicie”. ” W ten sposób Twoje niewidzialne przejście zostanie już utworzone.

Jak leczyć skórki w Premiere Pro

Jeśli nie jesteś zadowolony z niewidzialnego przejścia na Premiere Pro, możesz go modyfikować, jak chcesz aby poprawić jego wygląd. Jeśli po utworzeniu niewidocznego przejścia do Premiere Pro nie wygląda to naturalnie, możesz je wygładzić.

Aby wygładzić niewidoczne przejście do Premiere Pro, po prostu kliknij „Szkic maski” i przesuń go, dzięki czemu Twoja maska ​​będzie wyglądać bardziej naturalnie i gładko.

Procesor z kolei umożliwia inne opcje przetwarzania, aby wzmocnić niewidoczne przejście, dzięki wybór krycia, możesz wybrać stopień rozmycia swojej maski w momencie niewidzialnego przejścia, a gdy zamierzasz rozszerzyć maskę, musisz ją powiększyć. lub mniej.

W ten sposób stworzysz niewidzialne przejście do swojego wideo za pomocą Premiere Pro, jedną z zalet niewidzialnego efektu przejścia jest to, że możesz przełącz się z jednego klipu na drugi nie martw się, jeśli Twój film jest uszkodzony lub wygląda źle.

Inne programy do edycji do tworzenia niewidocznych przejść

Oprócz Adobe Premiere Pro istnieje wiele edytorów, których można używać do tworzenia lub dodawania niewidocznych przejść do filmów. Oto kilka Alternatywne programy dla Premiere Pro aby stworzyć tego typu przejścia:

  • VivaVideo to program jest dostępny dla wszystkich wersji systemu Windows i można go również pobrać na urządzenia z systemem Android ze sklepu Google Play. Dzięki temu programowi będziesz mieć małe studio do edycji swoich filmów, ponieważ pozwala tworzyć przejścia, dodawać filtry, muzykę, edycję zdjęć i wiele więcej.
  • Po drugie , KineMaster , to narzędzie jest dość obszerne do edycji wideo, ale nie jest dostępne dla systemów Windows lub MAC. Dzięki KineMaster możesz edytować ciężkie wideo za darmo bez utraty jakości.
  • Inshot to aplikacja gdzie możesz zebrać wszystkie klipy wideo, które chcesz w jednym pliku, dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi możesz dość łatwo i szybko dodać przejścia, efekty i napisy.

Dodaj komentarz