Jak zwrócić produkt do Amazon? Porady i triki od A do Z.

Amazonka to obecnie największa platforma e-commerce . Na jej liście znajdują się różne kategorie, takie jak ubrania, buty, książki, kino Urządzenia elektryczne Gry wideo nawet jedzenie. Ceny są zróżnicowane, a każdy produkt objęty jest dobrą gwarancją.

Firmę wyróżnia polityka ochrony zarówno dla kupujący, który Do sprzedawca. Ponieważ to pozytywne recenzje sprawiają, że portal jest popularny, Amazonka posiada wiele możliwości optymalizacji swoich usług i dystrybucji produktów wysokiej jakości.

Rzeczywiście, w jego przypadku odbiór uszkodzonego produktu lub innego zakupionego przedmiotu. , Amazonka oferuje możliwość zwrotu i otrzymania pełnego zwrotu pieniędzy za wszelkie spowodowane niedogodności. Dowiedz się, jak zwrócić produkt do Amazon! .

Jakie warunki nakłada Amazon na Twoje zwroty?

Dwójka Amazonka, a także osób trzecich korzystających z platformy – mają formę do sprzedaży swoich produktów możliwość zwrotu Na początku 30 dni po dostarczeniu do kupującego. Zdecydowana większość produktów prezentowanych na Amazonki są zgodnie z ogólnymi zasadami platformy. Jednak w niektórych przypadkach istnieją specjalne funkcje.

Produkty do zwrotu musi być w takim samym stanie jak paragon, . Jeśli jest to produkt młody i nie jest używany, musi również być POWRÓT. Całkowicie w całości. Jeśli są to produkty używane, to nie może wykazywać żadnych uszkodzeń ani śladów przepracowania .

Zgodnie z polityką zwrotów Amazon, następujące produkty nie mogą zostać zwrócone, chyba że są wadliwe:

 • Produkty naruszające zdrowie i higienę użytkowników . Na przykład produkty kosmetyczne, które zostały użyte lub zmodyfikowane innymi materiałami.
 • Ty nie πουβέζ ten POWRÓT produkty łatwo psujące się lub nietrwałe . Na przykład jedzenie.
 • Nagrania, filmy lub oprogramowanie którego pieczęć została usunięta przy dostawie.
 • Produkty wykonane przez Amazon Handmade .
 • Treści cyfrowe bez wsparcia sprzętowego.
 • Prasa codzienna lub czasopisma . Dodatkowo do umowy abonamentowej.
 • Napój alkoholowy których nie można dostarczyć w ciągu 30 dni i na których wartość mogą mieć wpływ wahania rynkowe.

Gdyby zwrot nie dotyczy produktu w złym stanie, nieprawidłowego lub wadliwego , po prostu ilość produktu SER Oni wrócili . Pakowanie prezentów, wysyłka lub jakakolwiek inna usługa Amazonka nie będę nie wliczone w zwrot.

Jeśli produkt jest uszkodzony Przed złożeniem wniosku o zwrot pieniędzy zapoznaj się z instrukcją obsługi lub podręcznikiem użytkownika, aby spróbować rozwiązać problem. Plus jeśli produkt został uszkodzony podczas transportu i kupiłeś go od strony trzeciej na platformie, skontaktuj się ze sprzedawcą. Zwroty nie powinny być przetwarzane bezpośrednio do zespołu Amazonka.

Jak zwrócić produkt do Amazon i otrzymać zwrot pieniędzy za zakup

Jeśli kupiłeś produkt za pośrednictwem strony trzeciej na platformie Amazon , o zwrot należy wystąpić bezpośrednio od sprzedawca.

Proces jest prosty i pomyślnie go ukończysz w zaledwie kilku krokach:

Centrum zwrotów

„AKTUALIZACJA” Czy chcesz zwrócić produkt do Amazon w celu uzyskania zwrotu pieniędzy? ⭐ WEJDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić OD Fundacji!”

Aby rozpocząć proces żądania zwrotu, musisz najpierw przejdź do portalu Amazon , Kliknij wybór „Moje zamówienia” i wybierz opcję „Centrum zwrotów online” . Następnie musisz kliknąć „Zwrot produktu” .

Wybierz produkt

wybierać następnie zestaw produktów chcesz wrócić. Określ powód, dla którego chcesz złożyć wniosek . Musisz podać szczegółowe informacje o przyczynie zwrotu. Po zapoznaniu się z żądaniem sprzedawca powinien odpowiedzieć w ciągu. 2 dni robocze .

Etykieta zwrotna

Gdyby wniosek został zatwierdzony , Amazonka wyślę Ci tag opinii . Możesz uzyskać dostęp do etykiety i wydrukować ją w internetowym centrum zwrotów. Niektórzy sprzedawcy na platformie mają specjalne procedury zwrotu. Aby to zrobić, ważne jest utrzymywanie z nią kontaktu.

Formularz anulowania

Innym sposobem ubiegania się o zwrot pieniędzy jest: skorzystaj z formularza rezygnacji . Dokument znajduje się w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia. Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby zapytać o adres, na który zwrócisz produkt.

Gwarancja od A do Z.

Jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi od sprzedawcy w środku Ustanowiony 2 dni robocze, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, przy wsparciu Gwarancja AZ . Należy pamiętać, że odrzucenie produktu nie jest traktowane jako zwrot pieniędzy i dlatego nie jest objęte gwarancją.

Zwróć produkt do Amazon

Le proces zwrotu produkt sprzedany przez Amazonka jest podobny do zwrotu produktu strony trzeciej. Uzyskaj dostęp do internetowego centrum zwrotów za pomocą Przycisk „Moje zamówienia”. . Następnie wciśnij „POWRÓT” my „Zastępować”.

Filtr poleceń

Nie możesz znaleźć swojego produktu? Zmień menu czasu w filtrze zamówień. W ten sposób będziesz mieć szerszy obraz zakupów dokonanych na platformie. Wybierz ilość produktów, które chcesz zwrócić . Musisz podać powód zwrotu każdego z nich. Wprowadź dodatkowe przydatne informacje w polu komentarzy. Następnie kliknij opcję „POWRÓT” .

Wskazówki dotyczące zwrotu dowolnego rodzaju produktu do Amazon i odzyskania pieniędzy

Chociaż proces zwrotu jest prosty, musisz pamiętać o kilku punktach przed każdą prośbą . Z tego powodu oferujemy Państwu asortyment praktyczne wskazówki dotyczące zwrotu pieniędzy i pomyślnego zwrotu produktu .

Zobaczmy:

 • więcej jest D’ koniecznie wróć . Pomyśl o czasie oczekiwania. W niektórych przypadkach ten produkt może być ostatnim w magazynie. Z tego powodu otrzymasz tylko zwrot pieniędzy za zakup.
 • Chcesz zwrot pieniędzy lub zmianę? To kolejne pytanie, które należy sobie zadać podczas podawania informacji o aplikacji. W sekcji Powód zwrotu możesz wybrać opcję wymiany towaru. Lub dla modelu o innym rozmiarze, kolorze, funkcji lub innych cechach.
 • Jako kupujący, masz prawo do wymiany produktu jeśli uważasz, że nie zapłaciłeś.
 • Jeśli wolisz zwrot pieniędzy, ponieważ żałujesz zakupu lub produkt nie jest przydatny, możesz zażądać pełnego zwrotu zarobionych pieniędzy .
 • musi wybierz sposób zwrotu pieniędzy który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Z jednej strony możesz ubiegać się o kredyt podarunkowy Amazonka (Karta podarunkowa) W twoim koncie. Karta podarunkowa zostanie wypłacona, gdy produkt znajdzie się w rękach firmy.
 • Z drugiej strony możesz również wybrać dowolną inną funkcję płatność tradycyjna . Proces zwrotu może potrwać od 5 i 7 dni roboczych .
 • Ty też powinieneś zastanów się, jak zwrócić produkt . Z jednej strony masz możliwość dostarczenia przesyłki do firmy pocztowej lub zlecić jej znalezienie towaru dla Ciebie. Koszt może się różnić w zależności od produktu.
 • W obu przypadkach istnieje obowiązkowy wydruk etykiety zwrotnej które można znaleźć w internetowym centrum zwrotów Amazonii. Wydrukuj etykiety i naklej je na opakowanie. W ten sposób firma lub sprzedawca może dokonać zwrotu pieniędzy po zwrocie produktu.
 • Wreszcie Płatność zostanie zaksięgowana na Twoim koncie Amazon lub w miejscu, które wybrałeś wcześniej. Dzięki tym rekomendacjom możesz dokonać zwrotu pieniędzy i odzyskać pieniądze. Chociaż może to zająć dużo czasu, Amazon optymalnie utrzymuje usługę .

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz