Jakie są najlepsze aplikacje do wykonywania bezpłatnych połączeń z telefonów z systemem Android i iOS? lista 2020

Zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie komunikacja między ludźmi całkowicie się zmieniła. Tak jest teraz wzrosła możliwość wykonywania całkowicie darmowych połączeń a co za tym idzie, pojawia się coraz więcej alternatyw, które ją spełniają.

W tym sensie istnieje zdumiewająca liczba aplikacje mobilne które zostały opracowane w ostatnich latach. Innymi słowy, poprawili swoje funkcje, aby stać się główny rywal tradycyjnych połączeń kosztowo . Oczekuje się zatem, że te ostatnie znikną, podobnie jak SMS.

Jednak wielu użytkowników nie wie, które aplikacje są najbardziej polecane dzwoń za darmo z dowolnego smartfona niezależnie od tego, czy jest to urządzenie z Androidem, czy iPhone. Poniżej przedstawiamy listę najbardziej optymalnych rozwiązań.

Jakie są zalety korzystania z aplikacji mobilnej do wykonywania połączeń?

Zanim przejdziesz do szczegółów na temat jednej z najlepszych aplikacji dostępnych obecnie na rynku, aby wykonywać bezpłatne połączenia z kimkolwiek chcesz. ważne jest, aby wiedzieć Jakie korzyści daje to użytkownikom? .

Tak więc, aby jeszcze bardziej zmotywować się do wypróbowania tego nowego mechanizmu komunikacji, oto on małojedna z najważniejszych zalet w tym zakresie :

Jest wolne

Bez wątpienia główną i najważniejszą zaletą, jeśli chodzi o dzwonienie bezpośrednio z aplikacji mobilnej, jest możliwość tego. bez opłaty . Ponieważ dzięki internetowi te rozmowy są całkowicie bezpłatne.

Nawet pomijając fakt, że możesz to zrobić za darmo przez dowolny system operacyjny, większość z tych aplikacji umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych na dowolny numer . Oznacza to, że zarówno dla telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych, które nie korzystają z tej aplikacji.

Wygrywasz za swoją cenę

Chociaż to prawda, konwencjonalni dostawcy telefonii muszą płacić miesięczna opłata dzięki czemu możesz dzwonić, wysyłać SMS-y i mieć pakiet danych mobilnych.

Ale jeśli używasz tego typu aplikacji do publikowania darmowe rozmowy z Androida , możesz zaoszczędzić miesięczne rachunki . Bo nawet jeśli zużyjesz wszystkie minuty potrzebne do rozmowy, możesz dzwonić w zaciszu swojego telefonu komórkowego i co najważniejsze, bez ponoszenia dodatkowych kosztów w stosunku do wybranego pakietu .

Lepsza jakość połączeń

W wielu przypadkach, gdy wykonujesz tradycyjne połączenia bezpośrednio z telefonu komórkowego, możesz odbierać zły sygnał telefonu . Albo ze względu na lokalizację, w której się znajdujesz, ponieważ w tej chwili operator nie zapewnia najlepszych usług z powodu wakacji lub z jakiegokolwiek powodu.

Jeśli jednak korzystasz z aplikacji mobilnej do wykonywania połączeń telefonicznych, możesz liczyć na doskonałą jakość . Dzieje się tak, ponieważ wykorzystują Internet do lepszej transmisji głosu, a także unikają problemów z połączeniem i zasięgiem.

Możliwość dzwonienia do dowolnego miejsca na świecie

Niewielu jest dziś operatorów, którzy planują dzwonić do innego kraju, a jeśli się do tego przyznają, to bardzo prawdopodobne, że płaci bardzo wysokie stawki dla użytkowników.

Ale kiedy uruchomisz taką aplikację, możesz wykorzystać jej możliwości: dzwoń do dowolnego miejsca na świecie niezależnie od odległości od rozmówcy. Ujawnia to większe podejście do osób, które nieustannie chcą rozmawiać z bliskimi, którzy są daleko.

Są to rozwiązania wieloplatformowe

Aplikacje te zostały stworzone, aby zapewnić dobre usługi wszystkim osobom posiadającym telefony komórkowe, programistom gwarantować projekty wieloplatformowe w zdecydowanej większości przypadków.

W ten sposób nie musisz martwić się o system operacyjny swojego urządzenia przed pobraniem i zainstalowaniem aplikacji, z której chcesz wykonywać bezpłatne połączenia. Wiele z nich mieć ja ja pełne internetowe wsparcie IT i usługi webowe .

Lista najlepszych darmowych aplikacji do rozmów na Androida i iOS

Teraz nadszedł czas, aby zacząć od najlepszych aplikacji mobilnych, aby wykonywać całkowicie bezpłatne połączenia z telefonu komórkowego. Będąc głównie alternatywą dostępną na Androida i iOS.

Następnie proponujemy Ci 20 rozwiązań, dzięki którym możesz wybrać to, które najbardziej Ci odpowiada:

Jakie są twoje wiadomości

Przede wszystkim nie możesz przegapić tej popularnej aplikacji, dzięki której możesz bezpośrednio dzwonić do kogo chcesz po prostu za pomocą połączenia internetowego tak, aby nie zużywała żadnej z minut głosowych, które masz w abonamencie. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników systemów Android, iOS, Windows i Mac.

Aby zadzwonić przez WhatsApp w celu rejestracji, potrzebujesz prawdziwego numeru telefonu. Teraz zwracamy uwagę na jego główne zalety linki działają z każdym użytkownikiem, bez względu na to, gdzie się znajdują , możesz wysyłać i odbierać zdjęcia, filmy, kontakty i lokalizację innych użytkowników.

Google Duo

Jest to przede wszystkim aplikacja do czatu głosowego Google dostępna zarówno w Sklepie Play, jak i App Store. Stamtąd połącz się z innymi użytkownikami jest całkowicie darmowy oraz posiada prosty system zapraszania kontaktów do korzystania z aplikacji do nielimitowanych rozmów.

Ze swojej strony Google Duo umożliwia również: wykonywać bezpłatne rozmowy wideo w wysokiej jakości a jeśli inny użytkownik nie może odpowiedzieć, możesz zostawić mu wiadomość wideo, aby mógł Ci później wskazać. Ponadto posiada funkcję o nazwie „ Puk Puk Co pozwala na podgląd wideo bezpośredni przed odpowiedzią.

komunikator facebookowy

Kolejna z najbardziej przydatnych aplikacji mobilnych do wykonywania bezpłatnych połączeń z urządzenia z systemem Android, iPhone i Windows 10. To świetny sposób na wykonywanie połączeń. do każdego użytkownika w dowolnym miejscu na świecie zwłaszcza, że ​​może działać na telefonach komórkowych i komputerach.

W końcu to rozwiązanie obsługuje rozmowy wideo ale nie pozwala na wybieranie prawdziwych numerów telefonów. Cóż, obaj odbiorcy muszą być „ Jestem W sieci społecznościowej Facebook, ponieważ jest to część wspomnianej usługi przesyłania wiadomości. Jednak wielu woli z niego korzystać dla łatwości użytkowania .

Skype

Domyślnie jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji do wykonywania połączeń mobilnych na świecie, dzięki temu, że udostępnia tę funkcję wszystkim użytkownikom. Ponadto, jeśli chcesz wykonywać prawdziwe rozmowy telefoniczne, oferuje również opcję obsługi tego pod warunkiem, że zapłacisz cenę uważaną za bardzo tanią .

Ze swojej strony obsługuje urządzenia z systemem Android i iPhone. Ponadto jest szeroko stosowany w komputerach do czat, nawiązywanie połączeń i rozmowy wideo lub wideokonferencje . Pozwala także dodawać kontakty bezpośrednio do aplikacji, o ile znasz ich nazwę użytkownika.

Snapchat

Równie skutecznym rozwiązaniem dla użytkowników tych systemów operacyjnych jest Snapchat, który posiada ogromną bazę użytkowników i oprócz możliwości czatowania przez telefon. Brak płatności , posiada również możliwość wysyłania zdjęć i sms-ów.

Ze swojej strony ta słynna aplikacja mobilna ma kompatybilność z rozmowami wideo i inne niezwykle zabawne funkcje udostępniania zdjęć z filtrami, które charakteryzują korzystanie z wielu innych tego typu. Można go jednak używać tylko między zarejestrowanymi użytkownikami, a nie do dzwonienia na telefony komórkowe inne niż Snapchat.

Telegram

To kolejna alternatywa, dzięki której możesz wykonywać bezpłatne rozmowy telefoniczne pomiędzy zarejestrowanymi klientami ponieważ nie daje żadnej możliwości, z jaką można zadzwonić pod prawdziwy numer telefonu. ale już jest uważany za doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwala Organizacja Narodów Zjednoczonych czat i SMS Nieograniczony W tym samym czasie.

Jedną z jego największych zalet jest to, że gwarantuje w pełni szyfrowane rozmowy telefoniczne , dla doskonałego bezpieczeństwa. Ponadto działa na różnych urządzeniach dzięki temu, że jest kompatybilny z systemami Android, iOS, Windows, MacOS, Linux oraz obsługuje internet.

Linia

Dodaj komentarz