Jak anulować zamówienie lub zwrócić produkt do Walmart – Walmart Returns

Często, gdy robimy zakupy osobiście lub online, produkt nie jest tym, co oferuje lub ma wadę funkcji. Tutaj musimy wrócić do sklepu i złożyć reklamację lub zwrot ten

Pokażemy Ci poniżej jak anulować zamówienie Walmart i jak dokonać zwrotu w przypadku niezadowolenia z zakupu lub zakupionego produktu.

Jak mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy za zakup w Walmart, jeśli nie jestem w sklepie, w którym go kupiłem?

Reklamacje i zwroty można składać za pośrednictwem Oficjalna strona Walmart lub aplikacja, coś podobnego do systemu, który Wolny rynek mechanizm przy zakupach, ale proces zwrotu należy rozpocząć w ciągu 14 dni od zakupu. rynku, choć niektóre produkty mają 90 dni na złożenie reklamacji.

Musisz mieć zdjęcia produktu, który zdecydowałeś się zwrócić, chociaż celem jest bycie samemu. Następnie opakowanie przedmiotu do zwrotu i wymiany lub zwrotu i zwrotu pieniędzy, upewnij się, że jest dobrze zapakowany i zawiera wszystkie dokumenty zakupu.

Następnie użyj Etykieta wysyłkowa Walmart dostarczone przez dostawcę. Postępuj zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez pracownika Walmart, aby uzyskać prawidłowy proces zwrotu.

Jeżeli dostarczone produkty są uszkodzone, wadliwe lub nie posiadają wymaganych kompletnych dokumentów, to zostanie odrzucony do zwrotu lub wymiany. Po zakończeniu prawidłowego procesu zwrotu, pełny zwrot ceny zakupu zostanie wydany w ciągu 7-10 dni.

Jak anulować zamówienie lub zwrócić produkt do Walmart?

Walmart stosuje politykę zwrotów w przypadku, gdy klient nie jest w pełni zadowolony z zakupu lub zamówienia. Ten proces może być wykonany przez Strona internetowa Walmarta , za pośrednictwem aplikacji lub osobiście w sklepie Walmart ten supermarket, w którym dokonano zakupu ten

To samo musi dotyczyć oryginalnego zakupu w sklepie Walmart. Jeśli chcesz wrócić przez aplikację. lub z oficjalnej strony sklepu, musi punkt numer mandat powitanie.

Jeśli nie masz oryginalnego paragonu lub numeru zamówienia, Walmart ma wyszukiwarkę zakupów dokonanych przy użyciu numeru karty kredytowej lub debetowej. odpowiadający klientowi lub e-mail i numer telefonu Mandat.

Polityka zwrotów Walmart stanowi, że produkty z rynków, zarówno żywność, jak i inne produkty, w przypadku niezadowolenia otrzymują wymiana lub zwrot , będzie zależeć od wybranej przez klienta metody płatności, czy dokonał płatności czekiem, kartą kredytową lub debetową, za pośrednictwem Platforma PayPal , Łącznie z.

Jeśli chodzi o anulowanie zamówienia, to można je anulować tylko wtedy, gdy przesyłka nie została jeszcze zrealizowana. Na stronie internetowej Walmart lub na koncie użytkownika musisz zlokalizować swoje zamówienie i wybrać „szczegóły zamówienia”. itp. anulowanie, jeśli nie zostało jeszcze wysłane. Lub, jeśli nie, zadzwoń na jedną z linii obsługi klienta Walmart. z numerem zamówienia w ręku i anuluj go.

Jak długo muszę zwrócić zamówienie do Walmart?

Polityka Firma Walmart ustaw różne daty, aby móc zwrócić produkt. Obiekty naturalne, jak każda roślina, mieć opóźnienie 1 rok złożenia deklaracji.

Sprzęt technologiczny ma termin zwrotu 14 dni. Towary elektroniczne mają do 30 dni na złożenie reklamacji. Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów napoje alkoholowe i tytoń mogą być zwrócone tylko do sklepu, w którym zostały zakupione i muszą być ostemplowane.

Istnieje również szereg przedmiotów, dla których sieć Walmart nie oferuje zwrotu pieniędzy ten Dozwolona jest tylko ich zmiana, która obejmuje między innymi materace dmuchane lub materace dmuchane, sprzęt medyczny taki jak kule, chodziki.

Dodaj komentarz