Jak wyświetlić procent baterii na iPhonie X, iPhonie Xs i iPhonie 11?

Najważniejsze wskazówki dotyczące wyświetlania wskaźnika baterii iPhone’a

Po przyjeździe nowy projekt ekranu bez niezbędnych ramek Z iPhone X De l ’ iPhone Xs my Xr lub z iPhone 11 najnowszy wielu użytkowników chce zobacz procent baterii rezerwować oraz obok samej ikony baterii, co jest z natury niemożliwe. Chodzi o to, że w górnej zakładce miejsce na górne ikony jest bardziej ograniczone niż kiedykolwiek, dzięki czemu musimy zrobić kilka rzeczy, aby móc zobaczyć Procent baterii pozostały. Dlatego oferujemy poniżej Najważniejsze wskazówki dotyczące sprawdzania procentu baterii w iPhonie X, iPhonie Xs i iPhonie 11.

Jak zobaczyć pozostałą baterię iPhone’a 11?

Istnieje kilka sposobów, w jakie możemy: zobacz procent baterii na iPhonie X, iPhonie Xs lub Xr i iPhone 11 ; Wszystkie te są szczegółowo wymienione poniżej.

Centrum sterowania

Najłatwiejszym i najprostszym sposobem sprawdzenia procentu baterii nowego iPhone’a jest: użytkownik Centrum sterowania zaciski. Aby to otworzyć, po prostu to zrób przesuń palec w dół z prawego górnego rogu ekranu gdzie znajduje się ikona baterii, aby otworzyć elementy sterujące i zobacz procent baterii pozostaje w liczbie obok samej ikony baterii.

Jak wyświetlić procent baterii na iPhonie X, iPhonie Xs i iPhonie 11?

Dostosuj widżety

Dzięki możliwościom twoje ekrany Z Widgety, Możemy uwzględnić procent baterii na ekranie blokady. Aby to zrobić, musimy przesunąć palcem w prawo na ekranie blokady lub na pierwszej stronie ekranu głównego. Jeśli widżet się nie pojawi, możesz go dodać, przewijając do końca i klikając reszta . Klikając na symbol « + ”, Możemy wybrać symbol baterii. Teraz, jeśli umieścimy wspomniany widżet u góry ekranu blokady, możemy szybko i łatwo zobaczyć procent baterii.

Zapytaj Siri

NS’ Wirtualny asystent Apple , Siri , może się przydać, jeśli znamy procent pozostałej baterii w naszym iPhonie, ponieważ jest to jedno z wielu pytań, które możemy zadać w sztucznej inteligencji naszego telefonu komórkowego i otrzymać przydatne informacje. Aby to zrobić, po prostu naciśnij boczny przycisk na iPhonie, aby aktywować Siri i powiedz głośno i wyraźnie: ” Siri, chcę zobaczyć baterię „TEN” Siri, pokaż mi baterię ”. Na razie Siri pokaże nam procent baterii dostępnej na naszym iPhonie.

Jak wyświetlić procent baterii na iPhonie X, iPhonie Xs i iPhonie 11?

Użyj funkcji małej mocy!

Inną metodą jest aktywuj funkcję małej mocy; z naszego iPhone’a. Jest to tryb użytkowania, który znacznie zmniejsza moc zużywaną przez terminal do pracy, co z kolei pozwala nam zobaczyć pozostały procent baterii iPhone’a. Aby włączyć i wyłączyć funkcję niskiego poboru mocy, wystarczy mieć dostęp Ustawienia – Bateria aby wyświetlić informacje o ładowaniu iPhone’a. Oczywiście po włączeniu funkcji niskiego poboru mocy następujące funkcje zostaną wyłączone :

  • Zdjęcia w iCloud
  • Automatyczne pobieranie
  • Aktualizacje w tle
  • Funkcja głosowa „Hej Siri”.
  • Synchronizacja poczty e-mail
  • 30 sekundowa blokada automatyczna

Jak wyświetlić procent baterii na iPhonie X, iPhonie Xs i iPhonie 11?

Dodaj komentarz