Jak pisać na iPhonie z komputera z systemem Windows 10

IPadów można używać z klawiaturami zewnętrznymi, a nowsze modele iPhone’a mogą być również używane z klawiaturami Bluetooth, ale możesz nie chcieć mieć ich zawsze przy sobie lub nie. Jeśli pracujesz na komputerze z systemem Windows 10, możesz go używać do wprowadzania tekstu na iPhonie. Nie musisz niczego instalować na swoim komputerze, ale Twój iPhone i komputer muszą być podłączone do tej samej sieci Wi-Fi. Na swoim iPhonie musisz zainstalować darmową aplikację o nazwie Rodzaj powietrza .

Stuknij w iPhone’a 10 z Windows 10

Na Twoim iPhonie zainstaluj AirType . Po zainstalowaniu musisz skonfigurować aplikację na swoim iPhonie, zanim będziesz mógł z niej korzystać.

Na iPhonie otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Ogólne> Klawiatury. rodzaj Dodaj opcję klawiatury i wybierz AirType. Po dodaniu AirType, naciśnij go ponownie i nadaj mu pełny dostęp.

Na telefonie iPhone otwórz dowolną aplikację, która umożliwia wprowadzanie tekstu, na przykład aplikację Wiadomości. Przejdź do klawiatury AirType, a adres IP zostanie wyświetlony. Napisz ten adres.

> W> Po załadowaniu pojawi się pole tekstowe. Wszystko, co wpiszesz w tym polu, zostanie wprowadzone w polu tekstowym telefonu.

> Rodzaj powietrza> Oznacza to, że chociaż możesz używać tej aplikacji do pisania na iPhonie w zaciszu swojego komputera z systemem Windows 10 i masz dużą fizyczną klawiaturę, nie możesz jej użyć do naciśnięcia przycisku wysyłania w aplikacji e-mail lub aplikacji do obsługi wiadomości. . Aby to zrobić, musisz podnieść telefon i samodzielnie nacisnąć przycisk.

Ta aplikacja jest idealna z jednego prostego powodu. bez opóźnienia. Tekst wpisany na moim pulpicie natychmiast pojawił się w polu tekstowym mojego iPhone’a. W przypadku takich aplikacji opóźnienia mogą zrujnować Twoją użyteczność.

Aplikacja nie powinna być używana do wprowadzania poufnych informacji na iPhonie. Jeśli chcesz dokonać zakupu online i zalogować się za pomocą swojego Apple ID, nie używaj komputera stacjonarnego do wprowadzania hasła. Ponadto, jeśli korzystasz z publicznego Wi-Fi, zachowaj ostrożność podczas pisania.

Dodaj komentarz