Jak włączyć tryb ciemny na iPhonie lub iPadzie z iOS? Przewodnik krok po kroku

Dziś, są nowsze wersje iOS 11 i nowsze oprogramowanie z nowym trybem ciemnym, coś, co pozwala symulować noc na urządzeniu. ale co to jest tryb ciemny? Kiedy mówimy o tej nowej funkcji dla urządzeń mobilnych, mówimy o zmianie tła sprzętowego, m.in. że nie będzie już biały, ale stanie się czarny z jasnymi czcionkami, aby się wyróżniać.

To narzędzie pozwala występować odwrócić kolory każdego z elementów wyświetlanych w aplikacjach na smartfonie , którego celem jest zaoferować większa wygoda, gdy używając, szczególnie w nocy, unikając w ten sposób światło ekranu jest bardzo mocne . Inną cechą jest to, że cię opuści oszczędzać energię zdając sobie z tego sprawę Twoja bateria iPhone’a może działać znacznie dłużej.

Jednak to narzędzie nie stało się jeszcze bardzo popularne użytkownicy iOS, zwłaszcza dlatego, że jest nieco ukryta i jest bardzo prawdopodobne, że nie zauważyłeś, że twój terminal ma tę opcję. Dlatego tutaj wyjaśnimy krok po kroku jak szybko i łatwo włączyć tryb ciemny na urządzeniu mobilnym z systemem iOS.

Kroki, aby włączyć i ustawić tryb ciemny na iPhonie lub iPadzie iOS 11 lub nowszym

Wielu użytkowników tego systemu operacyjnego nie jest jeszcze świadomych istnienia tego narzędzia, które było bardzo przydatne dla wszystkich użytkowników. Kto się nim stał? najbardziej oryginalne wiadomości, ponieważ oferuje zestaw zalet w momencie użytkowania, wśród których znajdujemy przewagę najnowocześniejszy ekran OLED iPhone’a na rynku , jak poprawa autonomii. Terminal.

Ponadto istnieje wiele takich nowych narzędzi bardziej zaawansowany niż iOS 10 lub starszy gdzie system oferował funkcję ciemną, ale to skończyło się na wpływie na różne aplikacje i elementy wyposażenia . Ta nowa aktualizacja nie kolory nie są odwrócone z kolorami treści graficznej.

Do włącz tę funkcję, to będę wykonawca mniej Kroki, które wyjaśnimy poniżej, pamiętaj, że jest to dość krótki i prosty proces.

  • Aby rozpocząć, musisz zalogować się do aplikacji „Ustawienia” na iOS 11.

  • Następnie przejdź do Sekcja ogólna.

  • Tam dotkniesz kategorii „Dostępność”.

  • Następnie pojawi się lista, z której wybieramy „Ustawienia ekranu”

„AKTUALIZACJA” Chcesz włączyć iPhone’a czarno-białego i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ KLIKNIJ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku dzięki tej ŁATWEJ i SZYBKIEJ EDUKACJI ✅ „

  • Zobaczysz teraz opcję „Odwrócenie kolorów” które zamierzasz aktywować.

  • Na koniec musisz zaznaczyć pole „Inteligentna inwersja kolorów”.

Gdy to wszystko zostanie zrobione, proces zakończy się w ten sposób żadna z Twoich aplikacji, obrazów, filmów, łącznie z nie zostanie naruszona ponieważ to narzędzie odpowiednio dostosowuje się do systemu, aby mogło dobrze działać dla swoich użytkowników.

Jak wygląda tryb ciemny na iPhonie?

Gdy ta funkcja jest włączona na twoim smartfonie, natychmiast zaczniesz widzieć zmiany, tła, które widziałeś w kolorze białym wcześniej pojawi się teraz w kolorze czarnym , Podczas przyciski i linki zawsze w kolorze niebieskim pojawi się teraz w kolorze brązowym. lub pomarańczowy. Czerwone balony na alerty znajdziesz go w mniej jasnym kolorze i trochę bardziej nieprzezroczystym.

Tryb ciemny iPhone

Tryb Dark Apple iPad

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz