Jak zmienić i ustawić język klawiatury na iPhonie lub iPadzie, aby używać większej liczby języków? Przewodnik krok po kroku

Powodów dla niektórych jest wiele Użytkownicy iOS życzenie skonfiguruj swoje klawiatury wlać do odlewni używać innych języków z tego, co zostało już ustalone w materiale. Albo dlatego, że płynniej posługują się innym językiem, ponieważ uczą się go konkretnie i jest to sposób na jego ćwiczenie, albo po prostu dla zabawy i komfortu.

Obecnie Klawiatury IOS są uważane za jedne z najbardziej kompletnych i imponujących na rynku oferuje różne opcje dla każdego ze swoich użytkowników, które pozwolą im na bardzo dobre wrażenia. Ponadto to właśnie one pozwalają nam wykonywać większość funkcji smartfona. Dlatego mają funkcjonalna klawiatura jest niezwykle ważne .

Ze względu na jego znaczenie idziemy tutaj Jeśli występ jak skonfigurować i zmienić język klawiatury na iPhonie lub iPadzie , szybki i łatwy proces, który możesz śledzić, nie będąc ekspertem w tej dziedzinie. Aby to zrobić, wykonaj kroki, które wyjaśnimy poniżej.

Kroki, aby zmienić język klawiatury na telefonach i tabletach iPhone

Jeśli klawiatura Twojego komputera nie ma odpowiedniego języka i trudno Ci z niej korzystać, masz tę opcję dostosuj to do swoich upodobań więc możesz zacząć z niego właściwie korzystać. Pamiętaj, że ten proces będzie taki sam dla iPhone’a i iPada. Więc tutaj pokazujemy, jak to zrobić:

 • Musisz wejść w opcję, aby rozpocząć proces „Ustawienia” który jest na ekranie „Zasada”.

 • Tam wybierasz Sekcja ogólna.

 • W nowym menu przewiń w dół i kliknij „Język i region”.

 • Na nowym ekranie, który się pojawi, wybierz „Język urządzenia”.

 • W tym nowym oknie wybieramy język, który chcemy umieścić po wybraniu kliknij „W porządku”.

 • Na koniec musisz potwierdzić swój wybór, kliknij tutaj pierwsza opcja wyświetlana na ekranie.

Po tym wszystkim zostaniesz skierowany do główny ekran, powinieneś zobaczyć tam język, który wybrałeś dla swojego smartfona.

Jak korzystać z wielu języków jednocześnie poza hiszpańskim na klawiaturze iPhone’a?

„AKTUALIZACJA” Musisz używać wielu języków na klawiaturze iPhone’a lub iPada i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku z tym ✅ ŁATWE I SZYBKIE ✅ „EDUKACYJNE

Klawiatury są dziś jedną z najczęściej używanych funkcji wszystkich urządzenia mobilne, albo za wyślij sms, pisz w sieciach społecznościowych, napisz numer, nazwę kontaktu wśród wielu innych opcji.

Ze względu na wszystkie funkcje, które można mu nadać, wielu użytkowników zdecydowało się to zrobić zainstalować dwa lub więcej języków jednocześnie . Odbywa się to, aby użyć każdego z nich we właściwym czasie, albo porozmawiać z ludźmi w innym języku, albo po prostu nauczyć się innego języka.

W ten sposób pokażemy Ci, jakie kroki należy wykonać utwórz dwa lub więcej języków na swoim iPhonie.

 • Aby rozpocząć, musisz wpisać „Ustawienia” Twojego iPhone’a . W wyświetlonym menu wybierz Sekcja ogólna.

 • Teraz w dziale „Ogólny”, poszukasz opcji „Klawiatura” i kliknij na niego. Znajdziesz wszystkie języki dostępne na urządzeniach mobilnych, w tym emotikony.

 • W nowym menu, które pojawi się na ekranie, wybierz opcję „Dodaj nową klawiaturę”.

 • Po wejściu w tę zakładkę pojawi się nowa lista wszystkich dostępnych klawiatur, znajdziesz tam wiele języków, całkiem sporo kliknij opcję, którą chcesz wybrać.

 • Po zakończeniu dodasz nowy język, aby sprawdzić, czy został dodany i czy jest dostępny, musisz przejść do Springboard (komputer Twojego urządzenia) aby wyświetlić klawiaturę na ekranie.
 • Gdy pojawi się na ekranie telefonu komórkowego, kliknij „Piłka” wyświetlane na dole, przytrzymaj przez kilka sekund, aż pojawi się nowe menu, powinny pojawić się dostępne opcje, które mamy dla klawiatury.
 • W tym przypadku Wyświetlane są hiszpański i angielski , wybierz jedno lub drugie, klikając je.

W ten sposób będziesz mógł zakończyć proces dla używać dwóch lub więcej języków na swoim iPhonie w tym samym czasie. Jednym ze sposobów można ćwiczyć pisanie w różnych językach, a także łatwiej i szybciej rozmawiać z ludźmi z innych krajów.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz