Jak robić zdjęcia w trybie nocnym na nieobsługiwanym iPhonie

Tryb nocny w nowych modelach iPhone’a robi wrażenie. Dzięki temu nowe modele mają lepsze i mocniejsze aparaty. Nie działa na wszystkich telefonach, chociaż mają świetne aparaty. Tryb nocny nie jest nowym pomysłem wymyślonym przez Apple. W rzeczywistości aplikacja Instagram ma jedną wbudowaną. Kamera NeuralCam Pro NightMode to aplikacja na iOS, która umożliwia robienie zdjęć w trybie nocnym na nieobsługiwanych i obsługiwanych iPhone’ach. Aplikacja nie jest darmowa. Kosztuje 4,99 USD. Przetestowaliśmy go na iPhonie 6, który nie obsługuje trybu nocnego, a nawet iOS 13 i iPhonie 11, który to obsługuje.Porównaliśmy zdjęcia, które aplikacja wykonana ze zdjęć «NS aplikacja aparatu początek dostał .

Zdjęcia trybu nocnego na iPhonie 6

Zainstaluj aplikację i zrób zdjęcie. Możesz użyj sterowania ręcznego lub możesz użyć trybu automatycznego. Aplikacja automatycznie zastosuje poprawkę do zdjęcia, ale możesz ją zmienić przed zapisaniem obrazu.

>> Poniżej znajdują się dwa zdjęcia, które zrobiliśmy, jedno z aplikacją, a drugie ze standardową aplikacją aparatu.

>> Oba są ziarniste i oczywiście było bardzo mało światła do pracy, ale pierwsze zdjęcie to to, które zrobiliśmy za pomocą aplikacji, a drugie było z oryginalną aplikacją aparatu.

Zdjęcia w trybie nocnym na iPhonie 11

W przypadku iPhone’a 11 powtarzamy ten sam test. zdjęcie z aplikacją i zdjęcie ze standardową aplikacją aparatu. W przypadku kamery NeuralCam Pro NightMode zastosowaliśmy ustawienia automatyczne, a poprawka została usunięta na rzecz ustawienia „Normalny”. Wyniki są wymienione poniżej.

>> Górne zdjęcie to zdjęcie zrobione aparatem NeuralCam Pro NightMode, a dolne zdjęcie pochodzi z oryginalnej aplikacji aparatu. Jeśli je porównasz, żaden z nich nie jest naprawdę zły. Zostały zrobione w dokładnie takich samych warunkach oświetleniowych i przy użyciu mocowania, aby kąt się nie różnił itp. Drugie zdjęcie jest lepiej doświetlone, ale pierwsze wygląda znacznie bardziej realistycznie. Można powiedzieć, że został nakręcony w słabym świetle, ale nadal jest widoczny.

Wyniki są tam, zdecyduj, co myślisz. Aplikacja działa dobrze, jeśli Twój iPhone ma mocniejszy aparat. Aparat iPhone’a 6 nie nadaje się do pracy, ale jeśli masz nowszego iPhone’a, aplikacja prawdopodobnie poprawi fotografię nocną. Jest wolniejszy niż standardowa aplikacja aparatu nocnego, co oznacza, że ​​będziesz musiał stać nieruchomo przez nieco dłużej, aby zrobić zdjęcie, co oznacza, że ​​może nie być najlepszym narzędziem dla poruszającego się obiektu.

Dodaj komentarz