Jak włączyć tryb ciemny w Facebook Messengerze

Jednym z najlepszych sposobów czatowania przez serwery Facebooka jest aplikacja o nazwie Messenger ten Podczas gdy ludzie od dawna prosili o ciemną funkcję w aplikacji. Niedawno oficjalnie wdrożony. I bez używania sztuczek, które mogą zrujnować nam życie, uszkodzić naszą aplikację.

Tryb ciemny to poziom personalizacji co pomaga nam uniknąć zmęczenia oczu. Główną ideą, aby to zrobić, jest: przekształć jasną biel w nieodblaskową czerń. W znacznie bardziej eleganckim materacu dzięki odcieniowi czerni, który umożliwia wizualny odpoczynek, zwłaszcza osobom korzystającym ze smartfona w nocy.

Dla tych, którzy spędzają godziny w Messengerze, ta funkcja jest najlepsza, jaką mogą włączyć. Ponieważ oprócz eliminowania zmęczenia oczu tworzy jasne kolory. Pomaga oszczędzać baterię wydaje się, że pomaga nam oszczędzać baterię. Dzieje się tak, ponieważ zużywa równowagę jasnych kolorów, potrzebują więcej energii, aby być aktywnym.

Włącz tryb ciemny

Jest tylko jeden sposób na aktywację tego trybu ciemnego i to bezpośrednio z aplikacji. Jeśli chcesz nauczyć się go aktywować, trzymaj go i zobacz, jak możesz to zrobić sam. Włącz tryb ciemny i zacznij cieszyć się korzyściami, jakie nam oferuje:

  1. Najpierw musisz otwórz aplikację ten
  2. Spojrzymy w lewy górny róg, dotkniemy naszego awatara ten
  3. Tuż pod naszym awatarem tryb ciemny pojawi się z ikoną księżyca w na bok. Aktywując go, będziemy mieć już zainstalowany ten poziom

W porównaniu z innymi platformami pana Zuckerberga, ciemny tryb Facebooka można aktywować tylko w jeden sposób. To za pośrednictwem tej samej aplikacji. Na przykład na Instagramie Możesz aktywować tryb ciemny po aktywacji trybu ciemnego na całym urządzeniu. Na urządzeniach Huawei można to zrobić za pomocą motywów, które można pobrać do odpowiedniej aplikacji.

Ciemne funkcje Facebook Messengera

Ciemna funkcja Facebook Messengera zawiera kilka funkcji, które nie są widoczne gołym okiem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać tę rozmowę z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami.

  • Jakiś czas temu można było dostosować kolory wiadomości na Facebook Messengerze. W trybie ciemnym kolory te stają się bardziej wyraziste. W ten sposób Twoje spojrzenie bez wysiłku skupi się na wiadomościach, które wysyłasz i odbierasz.
  • W trybie ciemnym wszystkie litery w wiadomości są puste. Podczas normalnej pracy litery wysyłanych wiadomości są białe, a litery, które otrzymujesz, są czarne.
  • Czarny kontrast między tłem a odebranymi wiadomościami jest niezwykły dzięki odcieniom szarości. W ten sposób nie pomylisz się między wysłanymi, otrzymanymi i zgłoszonymi wiadomościami.

Dodaj komentarz