Jak oglądać kanały TNT w Internecie na żywo z mojego komputera za pomocą Kodi

Obecnie korzystamy z różnych platform, aby dobrze się bawić podczas oglądania takie seriale i filmy od Netflixa ta platforma ma jednak inne koszty i są kraje gdzie jest najtańszy Netflix do wypożyczenia, i są inni, którzy nie są Dobra marka co oznacza, że ​​nie wszyscy tego chcą. Jednak wciąż są ludzie, którzy wolą oglądać swoją tradycyjną telewizję i w tym artykule pokażemy, jak to zrobić.

Co to jest TNT?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które codziennie lubią uczyć się czegoś nowego, to dobrze trafiłeś. Jeśli zastanawiałeś się, jaki jest akronim TNT , w tym artykule porozmawiamy o tym trochę, zanim przejdziemy do końca.

TDT lub Cyfrowa cyfrowa telewizja naziemna Jego akronim to telewizja bardzo podobna do platform takich jak telewizja kablowa czy satelitarna. Jest w stanie przesyłać obrazy i dźwięki za pośrednictwem nadajnika naziemnego, stąd jego nazwa.

Zwłaszcza w Hiszpanii uważano to za podstawową usługę publiczną. Te same procedury przeprowadziło samo państwo. Jednak zgodnie z ogólną ustawą o komunikacji audiowizualnej usługa ta ma pewne ograniczenia. Jeśli ta usługa przyciągnie Twoją uwagę i chcesz oglądać jej kanały w Internecie za pomocą komputera, pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak oglądać kanały internetowe TNT na PC przez VLC?

Przed rozpoczęciem procesu należy pamiętać, że na komputerze musi być zainstalowany VLC Media Player. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz pobierz najnowszą wersję VLC Media Player. Ponadto powinieneś mieć również listę kanałów, które chciałbyś zobaczyć online.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać pełną listę kanałów w formacie .m3u8, którą możesz otworzyć na swoim odtwarzaczu VLC.

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć własne Odtwarzacz VLC i użyj następującego polecenia CTRL + O. Możesz również przejść bezpośrednio do menu Multimedia i kliknąć Otwórz plik, w którym powinieneś wybrać listę kanałów, które już pobrałeś.

Kanały zostaną automatycznie dodane do listy odtwarzania. Kiedy chcesz reszta ciąg, po prostu wpisz polecenie CTRL + L ten

Jeśli wolisz, możesz to zrobić ręcznie, przechodząc do menu Widok i wybierając Lista rzeczy do przeczytania ten W ten sposób możesz bez problemu wybrać kanał, który chcesz oglądać. Ale to nie jest jedyna opcja, jeśli masz Kodi jako centrum multimedialne pokażemy Ci, co robić.

Jak oglądać kanały DTT w Internecie na komputerze za pośrednictwem Kodi?

Kodi pozwala nam również skonfigurować go do oglądania kanałów TNT online z Twojego komputera. Kolejne kroki również są bardzo proste. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to aktywować dobry dodatek i ustaw go, aby połączyć się z kanałami TNT.

Musisz otworzyć Kodi Media Center i przejść do bocznego okna, w którym możesz wybrać Ass-ons, a następnie My Add-ons. Tam wybierz opcję Klienci TVR a na poniższej liście znajdź dodatek PVR IPTV Simple Client.

Czas go aktywować, klikając go. Następnie otrzymasz stronę konfiguracji i musisz kliknąć Aktywuj. Rzuć kolejkę te ustawienia są zapisywane poprawnie, ważne jest, aby ponownie uruchomić Kodi.

Następnym krokiem będzie skonfigurowanie wtyczki tak, aby można było podłączyć kanały TNT. Pamiętaj, że pobrane pliki kanałów muszą być bezpiecznie przechowywane, aby nie zostały usunięte. Ponieważ ta lista zależy od Kodi, aby odtwarzać twoje kanały.

Proces jest bardzo podobny do poprzedniego, tylko nieznacznie zmieniasz opcje. Będziesz musiał wrócić do paska bocznego, ale tym razem kliknij dodatek, a następnie Moje dodatki ten Musisz wybrać klientów PVR, a następnie klienta PVR Simple IPTV.

W wyświetlonym oknie należy kliknąć Konfiguracja, a następnie Ogólne. Będziesz mógł zobaczyć sekcję o nazwie Lokalizacja, przejdź do niej i wybierz Trasa lokalna, a następnie Trasa do listy M3U. Ostatnia opcja pozwala wybrać listę kanałów, które już pobrałeś.

Na koniec uruchom ponownie Kodi, aby zapisać zmiany i to wszystko. Możesz przejść do panelu bocznego i przejść do sekcji TV. Możesz kliknąć tę opcję więzy Pojawi się lista wcześniej pobranych kanałów TNT. Tutaj możesz teraz oglądać swoje kanały w Kodi, kiedy tylko chcesz.

uczę się oglądać kanały cyfrowej telewizji naziemnej online poza Hiszpanią za pomocą VLC Media Player.

Dodaj komentarz