Jak zmienić konto firmowe na osobisty Instagram – przestań być profilem biznesowym

Jeśli posiadasz konto Zawód na Instagram a chcesz zmienić to na konto osobiste ale nie wiesz jak to zrobić dobrze trafiłeś bo w tym tutorialu pokażemy Ci krok po kroku Jak zmienić konto firmowe na osobisty profil na Instagramie – Utwórz profil biznesowy.

Kroki, aby zmienić swoje konto biznesowe na Instagramie na profil osobisty

Konwersja konta biznesowego na osobiste konto na Instagramie jest bardzo łatwa. Musisz jednak pamiętać, że przy przejściu z konta firmowego na konto osobiste , istniejące statystyki Instagrama zostaną usunięte ten Ponadto konto osobiste nie zapewni Twojej firmie wszystkie korzyści, jakie może zaoferować konto profesjonalne ten

 1. Uzyskaj dostęp do swojego konta na Instagramie przez regularne wprowadzanie danych.
 2. Po zalogowaniu się na konto firmowe przewiń w prawy dolny róg i kliknij na obrazek lub obraz pasujący do Twojego profilu zawodowego.
 3. W swoim profilu kliknij trzy poziome paski znajduje się w prawym górnym rogu.
 4. W wyświetlonym menu kliknij opcję „Konfiguracja” (Ustawienia), ta opcja ma ikonę koła zębatego po prawej stronie.
 5. W nowym menu wybierz „Konto” ten
 6. W sekcji „Konto” musisz kliknąć opcję „Przejdź do konta osobistego” ten
 7. Na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający. Kliknij opcję „Reszta” jeśli masz pewność, że zmieniasz konto firmowe na konto osobiste.
 8. W tym momencie Twoje konto na Instagramie nie jest już kontem firmowym i stało się kontem osobistym.

Pamiętaj, że zmiana typu konta spowoduje usunięcie wszystkich statystyk i nie będziesz mógł tak swobodnie tworzyć reklam zamiast konta firmowego. Jeśli chcesz anulować zmianę konta w dowolnym momencie, możesz to zrobić, wykonując powyższe kroki.

Różnice między kontem osobistym a zawodowym

KONTO OSOBISTE

 1. Ten typ konta na Instagramie jest powszechnie używany do użytek prywatny gdzie możesz śledzić konta wykonawców, wiadomości, marki lub influencerów. Możesz także publikować zdjęcia i filmy z codziennych czynności, nigdy nie można tego zrobić na koncie, na którym promujesz swoją markę lub firmę.
 2. Możesz dodaj linki do swojego CV na koncie , ale nie ma możliwości dodania przycisku kontaktu ani kategorii biznesowej.
 3. Nie będziesz mieć dostępu do statystyk swojego profilu.
 4. Z tego typu kontem będziesz miał Limity tworzenia płatnych reklam, ponieważ To konto nie jest przeznaczone do obsługi jakiejkolwiek działalności.

Konto biznesowe

 1. Z profesjonalnym kontem, możesz wypromować swoją firmę lub markę szybciej zbliżać się do większej liczby osób.
 2. Możliwe jest również dodanie przycisków, które od razu kierują potencjalnych klientów na firmową pocztę e-mail, stronę internetową lub WhatsApp. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy mogą skontaktować się z firmą, jeśli są zainteresowani usługami lub produktami.
 3. To prawda, że kreacja Witryna jest przydatna do reklamowania Twojej marki lub firmy, ale dziś sieć społecznościowa Instagram jest szeroko wykorzystywana przez użytkowników do wyszukiwania usług i produktów, więc konto firmowe będzie teraz bardzo przydatne.
 4. Możesz korzystaj ze statystyk generowanych przez Instagram Aby zrozumieć wpływ, jaki Twoje posty i historie mają na użytkowników, którzy obserwują Twoją stronę, możesz poprawić jakość swoich reklam.

 5. Statystyki na Instagramie pozwolą Ci również sprawdzić, które z nich rodzaj publiczności (mężczyzna lub kobieta) jest zainteresowany Twoim kontem.
 6. Za pomocą tego typu konta nie możesz publikować filmów, zdjęć ani zdjęć osobistych, ponieważ zepsuć wizerunek firmy lub marki.

Zanim zmienisz konto firmowe na osobiste, przeanalizuj plusy i minusy ta zmiana w Twojej firmie. Ale jeśli chcesz mieć konto osobiste, możesz utworzyć osobisty profil na Instagramie, aby śledzić swoich ulubionych artystów, influencerów lub przyjaciół, a nawet z tego typu kontem możesz przesyłać filmy i zdjęcia, stosując najlepsze filtry, aby uzyskać oryginalne obrazy.

Dodaj komentarz