Uniwersalne kody QR są już na Instagramie, więc działają

Facebook postanowił uprościć proces, aby obserwuj inne osoby na Instagramie lub pozwól innym śledzić nasFirma podjęła decyzję w ten sam sposób, w jaki zrobiła to już na WhatsAppie dołącz uniwersalne kody QR na Instagramiektóry jest w testach od 2018 roku.

Dzięki nim użytkownicy platformy mogą: szybko udostępniaj swój profil innym osobom dzięki ich unikalnym kodom, które zastępują przestarzałe „sygnały”.

Jedną z najlepszych rzeczy w tym systemie jest to, że Kody można zeskanować dowolną aplikacją do odczytu kodów QR, i to nie tylko z narzędziem wbudowanym w Instagram.

To samo dotyczy nowych kodów QR na Instagramie.

Jak udostępnić kod QR na Instagramie innym osobom?

Procedura dla łatwo jest udostępnić kod QR innym osobomAby to zrobić, po prostu potrzebujesz zapewniam poniżej zachowywać się pobrałeś najnowszą wersję Instagrama na swój telefonPo zainstalowaniu wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz Instagram i przejdź do sekcji swojego profilu.
  2. Naciśnij przycisk menu w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do opcji, a następnie naciśnij „Kod QR”.
  3. Możesz zmienić styl kodu za pomocą przycisku u góry. Jeśli chcesz się nim podzielić, naciśnij przycisk w prawym górnym rogu.

Jak czytać kody QR innych osób

Jeśli chcesz dostęp do profili innych osób dzięki ich kodom QR proces jest podobny. Po prostu wróć do ekranu kodu QR aplikacji Instagram i kliknij „Skanuj kod QR” na dole.

Ty po prostu musisz skieruj aparat mobilny na kod QR na Instagramie Instagram i poczekaj, aż pojawi się wyskakujące okienko z profilem użytkownika. Wybór śledzić lub ekran le Profil od drugiej osoby pojawi sięten

Pamiętaj, jeśli nie masz pod ręką Instagrama, możesz użyć dowolnego innego czytnika kodów QR do skanowania haseł innych osóbNiektóre telefony komórkowe mają nawet wbudowany skaner w swoich aplikacjach aparatu, więc nie musisz korzystać z aplikacji innych firm.

Dodaj komentarz