Jak oglądać kanały DTT online poza Hiszpanią za pomocą odtwarzacza multimedialnego VLC?

pogląd kanały tdt online możliwy. TDT to akronim od (Digital Terrestrial Television), w niektórych krajach jest również znany jako TDA (Open Digital Television). cyfrowe media transmisyjne audio lub wideo, dzięki kodowaniu binarnemu transmitowanemu przez sieć nadajników naziemnych umożliwia oglądanie kanałów lub słuchanie stacji radiowych bezpośrednio w Internecie.

Jakość jest wyższa niż w przypadku transmisji analogowych, ale potrzebujesz szybkiego połączenia internetowego, aby cieszyć się dobrym sygnałem. Oglądanie na żywo kanałów cyfrowej telewizji naziemnej w Internecie jest możliwe nie tylko za pomocą multimediów , ale też przez niektórych gracze tacy jak VLC ten

Co to jest odtwarzacz multimedialny VLC?

Vlc media player jest wykładowca za darmo i między platformami, opracowany w open source przez projekt VideoLAN, posiada wersje dla systemów operacyjnych Windows, Mac OS X, Linux, Android i iOS. Może odtwarzać dużą liczbę formatów wideo (w tym 4K HD DVD i Blu-Ray) bez konieczności instalowania dodatkowych koderów.

Możesz pobierz na https://www.videolan.org/, the Jedną z jego wielkich zalet jest możliwość odtwarzania dowolnego kanału cyfrowej telewizji naziemnej, o ile posiadamy odpowiedni adres. Można uzyskać dwa typy: bezpośredni adres do transmisji cyfrowej (protokół IPTV) lub listę odtwarzania M3U lub M3U8 zawierającą niektóre elementy wewnętrzne.

Co to są listy odtwarzania M3U i M3U8?

M3U oznacza (Mpeg wersja 3 Url), to prosty format pliku tekstowego, w którym pozycja jednego lub więcej mediów MULTIMEDIA z zarejestrowany w formie playlisty. początkowo mógł być odczytany tylko przez odtwarzacz Winampa, ale teraz jest to szablon zgodny z VLC, Windows Media Player, który możesz łatwo zaktualizować do najnowszej wersji czy m.in. iTunes, AIMP, XMMS.

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Pliki M3U8 działają jak M3U , różnica polega na rodzaju kodowania. Jego użycie jest niewidoczne dla użytkowników, ale tę różnicę widać w tytułach mediów, ponieważ hiszpański używa znaków specjalnych, takich jak tony, ñ lub ü), które nie są używane w formacie UTF-8 M3U8.

Jak zdobyć listy odtwarzania M3U z kanałów internetowych TNT w Hiszpanii?

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przeprowadzić wyszukiwanie w Google lub Bing za pomocą słów kluczowych, które nam pomogą, na przykład „lista kanałów tdt españa m3u”. Przyjrzymy się kilku witrynom, które specjalizują się w wyświetlaniu M3U i M3U8, które są różnymi kanałami, które cyfrowo transmitują swój sygnał przez Internet. Są też sposoby, aby skonfiguruj listy odtwarzania M3U dla inteligentnego IPTV na dowolnym telewizorze ten

Jednak wszystkie z nich nie to nie jest darmowe, wiele z nich wymaga abonamentu ten oni są tutaj przykłady witryn, które publikują oferty kanały w Hiszpanii:

  • https://github.com/ruvelro/TV-Online-TDT-Hiszpania
  • https://www.achoapps.com/iptv/links-m3u-spain/
  • https://www.adslzone.net/reportajes/tv-streaming/tdt-abierto-iptv-m3u/

Jak oglądać kanały TNT online za pomocą VLC Media Player?

Oglądanie kanałów TNT online z Hiszpanii lub z dowolnego miejsca na świecie w VLC Media Player jest bardzo łatwe, wystarczy przejść do Opcja „Media> Otwórz lokalizację sieciową” i wklej adres URL kanału lub listy M3U w wyświetlonym obszarze tekstowym. następnie media cyfrowe zostaną automatycznie wyświetlone w odtwarzaczu.

Na przykład, aby wyświetlić kanał Realu Madryt w jakości HD, przewiń do opcji Lokalizacja sieci otwartej lub naciśnij Ctrl + N, a następnie wprowadź adres transmisji cyfrowej i kończy się po naciśnięciu przycisku „Odtwórz” ? URL umieszczania jest następujący:

  • http://rmtvlive-lh.akamaihd.net/i/ @ 1 /index_1000_av-p.m3u8?sd=10&rebase=on?iptvgratis?chile.m3u8

z także możliwość oglądania hiszpańskich kanałów TNT bezpośrednio z przeglądarki Google Chrome, pobierając i instalując dodatek VLC Media Player ze strony https://www.videolan.org/vlc/download-chromeos.html, gdzie w przypadku adresu, w pasku adresu przeglądarka.

Bez wątpienia, VLC Media Player to bardzo wszechstronny odtwarzacz , łatwy w użyciu i idealny do oglądania ulubionych kanałów TNT online, niezależnie od tego, czy jesteś w Hiszpanii, czy za granicą. bo nie jest wizualizowany przez anteny czy kable, ale bezpośrednio z internetu.

Dodaj komentarz