Jak nagrać płytę CD z plikami, muzyką lub filmami w systemie Windows 10 bez programów

parzysty Płyta CD stały się jednostką magazynową rzadkie dzisiaj , jest zdecydowanie najlepszą metodą przechowywania dla każdego typu plik, muzyka lub wideo ten Ponieważ przechowują Twoje informacje bezpieczniej niż jakiekolwiek inne nowoczesne urządzenie.

Należy zauważyć, że kilka lat temu ludzie używali narzędzia do nagrywania płyt CD. Na szczęście dzisiaj z Windowsem 10 możemy nagrywać płyty CD z plikami, muzyką czy filmami bez konieczności używania jakiegokolwiek programu.

Ponieważ jednak użycie tych modułów pamięci zostało nieco opóźnione, prawdopodobnie nie znasz tego procesu. nagrywaj płyty CD z plikami, muzyką lub filmami ten Dlatego poniżej powiemy Ci krok po kroku, jak to zrobić. Najlepsze jest to, że nie zajmie to dużo czasu, a proces jest łatwy.

Nagrywaj płyty CD z muzyką lub wideo do systemu Windows 10 bez programów

faktycznie Okna 10 , umożliwia nagrywanie płyt CD lub DVD do dowolnego pliku multimedialnego bez konieczności korzystania z zewnętrznych programów. Ten sam system operacyjny zawiera narzędzia ułatwiające tę funkcję. Dzięki temu w dzisiejszych czasach Nagrywanie CD stała się operacją prostą i znacznie szybszą niż kilka lat temu.

Wymagania dotyczące nagrywania płyt CD z plikami muzycznymi lub wideo w systemie Windows 10

Jak wspomniałem wcześniej, do nagrania płyty CD w systemie Windows 10 nie jest wymagany żaden zewnętrzny program, ponieważ ten system operacyjny zawiera domyślnie program o nazwie Windows Media Player lub lepiej znany jako Windows Media, który może pobierz i wejdź oraz dzień w wytrwałość.

Innymi słowy, podstawowym wymogiem jest posiadanie Wewnątrz systemu Windows i czysta płyta CD (bez grawerowania). Należy również pamiętać, że zawartość, którą chcesz przechowywać, nie przekracza pojemności używanej jednostki pamięci.

Ważne jest również, abyś o tym wiedział normalnie, La pojemność płyty CD wynosi 600 i 900 MB ten Z drugiej strony płyta DVD ma pojemność od 4,7 do 13,3 GB.

Mając to na uwadze i dysponując niezbędnymi zasobami, możemy rozpocząć nagrywanie albumu.

Kroki nagrywania płyt CD z muzyką lub plików wideo w systemie Windows 10

  • Gdy wszystko będzie gotowe, powinno wybierz pliki multimedialne, które chcesz skopiować na płytę CD i przenieść je do nowego folderu (o dowolnej nazwie) na pulpicie. Pamiętaj, że folder nie powinien zawierać więcej niż jednego folderu, ponieważ dysk CD nie jest czytelny po włożeniu do napędu.
  • Po tym kroku folder utworzony wcześniej to musi być przesunięty w folderze ze zdjęciami, muzyką lub filmami (w zależności od wybranych plików)
  • Wtedy musisz otwórz Windows Media Player
  • Następnie wybierz odpowiedni folder na płycie i sprawdź elementy lub pliki, które chcesz ponownie nagrać.
  • Następnie kliknij przycisk Zarejestruj się w prawym górnym rogu

  • Następnie musisz przeciągnąć wszystkie elementy do okna, które pojawi się po dotknięciu opcji zapisywania.
  • Na koniec musisz włożyć płytę CD. Gdy system go rozpozna, wybierz opcję Rozpocznij nagrywanie ten

Przed przystąpieniem do procedury należy upewnić się, że włożona szafka zawiera Etykieta dysku danych ten Jeśli nie, musisz wybrać opcję homonimiczną na bocznym znaczniku wyświetlanym na bocznym panelu płyty.

Ważne jest, aby podkreślić że istnieje kilka wersji Windows 10 i ważne jest, aby aktywować Wersja zestawu Windows nie musisz mieć żadnych problemów w tym procesie.

Wreszcie mamy nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. I mam nadzieję, że wiesz, że jest to również możliwe, gdy je masz audio na CD, przekonwertuj na MP3 z odtwarzaczem Windows.

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Czy łatwo nagrałeś płytę CD? Czy znasz inną metodę nagrywania multimedialnych płyt CD bez programów w systemie Windows 10? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

Dodaj komentarz