Jak naprawić błąd systemu „ACCELEROMETERST.EXE” w systemie Windows 10?

Le System operacyjny Windows 10 jest obecnie najczęściej używany, ale jasne jest, że może również powodować błąd systemu. Wielu użytkowników jest zamkniętych, ponieważ nie wiedzą, co zrobić, aby je naprawić, ale zawsze jest sposób na rozwiązanie tych problemów ten W tym artykule skupimy się na tym, jak bardzo łatwo naprawić błąd systemowy „ACCELEROMETERST.EXE” w systemie Windows 10, po prostu postępuj zgodnie z podanymi zaleceniami.

Co to jest błąd „ACCELEROMETERST.EXE” w systemie Windows 10?

Ten błąd zwykle pojawia się lub pojawia się później aktualizacja systemu operacyjnego Windows na komputerze, aby Wersja aktualizacji twórcy ten Zazwyczaj ten rodzaj awarii w systemie Windows 10 jest spowodowany infekcją błędu i dlatego jest irytujący dla użytkownika.

Kiedykolwiek ty uruchom komputer i będzie sesja, Ten błąd może wystąpić, sposobem na usunięcie wiadomości jest naciśnięcie (X) i naciśnięcie „OK”. Głównym problemem jest brak lub uszkodzenie pliku VCRUNTIME140.dll lub problem znany jako HP 3D DriveGuard.

Następnie pokażemy Ci rozwiązania, które pozwolą pozbyć się błędu, który pojawia się w systemie Windows, pomoc, której Ci udzielamy, jest całkowicie bezpieczna.

Rozwiązanie 1 — Użyj PowerShell

Berło Konsola PowerShell który ma możliwość pisania i rejestrowania poleceń korzystając z instrukcji administratorów systemu. Pokażemy teraz, jak go użyć, aby naprawić problem lub błąd podczas uruchamiania komputera ’ACCELEROMETERST.EXE’ w systemie Windows 10.

 1. Przejdź do Windows Finder i wpisz PowerShell i kliknij go prawym przyciskiem myszy.
 2. Teraz po prawej stronie znajduje się pole z czterema opcjami, kliknij to, co jest napisane „Uruchom jako administrator”.
 3. Spowoduje to otwarcie niebieskiego ekranu tła, na którym wpiszesz następujące polecenie „Sfc / scannow” i naciśnij Enter.
 4. Po rozpoczęciu skanowania wyniki zostaną wygenerowane, jeśli system wykryje problem, automatycznie go naprawi, a jeśli go nie naprawi, wygeneruje raport.

Rozwiązanie 2 — Odinstaluj HP 3D DriveGuard

Inne rozwiązanie problemu „ACCELEROMETERST.EXE” w systemie Windows 10, oto kolejne kroki, aby naprawić ten błąd.

 1. Naciśnij jednocześnie Windows + I i I Aplikacja „Ustawienia” kliknij „Aplikacje”. Poczekaj, aż wszystkie aplikacje pojawią się po prawej stronie panelu.
 2. Znajdź na liście HP 3D DriveGuard, kliknij go, a następnie kliknij opcję odinstalowania.
 3. Kreator dezinstalacji wyświetli komunikat „OK”, jeśli jesteś pewien, że chcesz odinstalować.
 4. Na koniec uruchom ponownie komputer, aby sprawdzić, czy błąd został już rozwiązany.

Rozwiązanie 3 — Pobierz i zainstaluj aktualizację redystrybucyjną Microsoft Visual C++ 3

Jedną z metod, która może zadziałać, jeśli poprzednie nie rozwiązały błędu, jest: Pobierać aktualizacja pakietu redystrybucyjnego 3 Microsoft Visual C++ ten

 1. Pobierz aktualizację 3 dla pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++.
 2. Po otwarciu wybierz „Zainstaluj”.
 3. Po zakończeniu instalacji i zainstalowaniu na komputerze uruchom ponownie system, aby sprawdzić, czy wszystko zostało naprawione.

Rozwiązanie 4 — Przywróć Microsoft Visual C ++

Przywrócenie Microsoft Visual C ++ może naprawić problem, gdy łączysz się z systemem Windows , musisz wykonać poniższe czynności.

 1. Przejdź do „Ustawienia”, naciskając jednocześnie Windows + I i wybierz „Aplikacje”.
 2. Szukaj później redystrybucyjna aplikacja Microsoft Visual C++ 2015, Kliknij go, aby otworzyć opcje i kliknij „Odinstaluj”.
 3. Asystent Windows otwiera i dotyka pola Zmień, a następnie pozwala systemowi przeprowadzić Cię przez proces naprawy i odzyskiwania.
 4. Na koniec zrestartuj pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C++ 2015 i powtarzaj ten proces osobno dla każdego z nich, aż do wystąpienia błędu Napraw Accelerometer.exe.

Gotowe, gotowe, z wymienionymi czterema sugestiami i krokami możesz rozwiązywać Wygodny Błąd „ACCELEROMETERST.EXE” w systemie Windows 10.

Dodaj komentarz