Jak łatwo i szybko zmienić język Google Chrome? Przewodnik krok po kroku

Świat technologii oferuje narzędzia codziennego użytku, które czynią nawigację bardziej praktyczną, dzięki temu, że dziś można zmienić oryginalny język odwiedzanych treści internetowych. Dzięki temu nie będziesz już miał problemów z wyszukiwaniem stron internetowych w innych językach, ponieważ wcześniej były one ignorowane, ponieważ nie znały języka, ale to już nie jest przeszkodą.

Aby ułatwić nawigację od początku, W przeglądarce Google Chrome jest wbudowane narzędzie który jednym kliknięciem i prostą konfiguracją pozwala dostosować język i zmienić go na ten, którego potrzebujesz. Wszystko to bez dodatkowych tłumaczy, ale ta treść jest tłumaczona automatycznie.

W przypadku, gdy szukana przez nas treść internetowa jest w innym języku, którego nie znamy, konieczne jest wykonanie szeregu prostych kroków, które szczegółowo opiszemy poniżej. Nie musisz być ekspertem w programowaniu, aby to zrobić, wystarczy mieć podstawową wiedzę o Internecie. Dzięki tym procedurom będziesz mógł wprowadzić niezbędne zmiany, które pozwolą na uruchomienie tej funkcji natychmiast po znalezieniu wyszukiwania tekstowego.

Kroki, aby zmienić domyślny język Google Chrome

Elastyczność technologii jest ogromna, podobnie jak różnorodność funkcji oferowanych przez Google Chrome dzięki prostej konfiguracji możesz automatycznie zmienić aktualny język komputera, PC lub laptopa na preferowany język, bez konieczności zatrudniania dodatkowych tłumaczy.

Być może zastanawiasz się, jak to się robi? W tej sekcji wyjaśnimy Ci to:

 • Masz dostęp ze swojego komputera Przeglądarka Google Chrome.
 • Wtedy znajdziesz się na prawym górnym marginesie, gdzie znajdują się trzy kropki. Klikasz tam „Ustawienia”.

 • Spowoduje to otwarcie wyskakującego okienka z większą liczbą opcji, w końcu przejdziesz tam, gdzie jest napisane „Zaawansowane ustawienia”.

 • Kliknij tutaj „Języki” i wybierz to, czego chcesz. Jeśli nie znaleziono, kliknij „Dodaj języki”.

 • Kliknij, gdy skończysz „Pokaż Google Chrome w tym języku”.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy „Uruchom ponownie” aby zastosować nowe ustawienia.

„UPDATE” Potrzebujesz AKTUALIZACJI Google Chrome w języku hiszpańskim i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku z tym ✅ ŁATWE I SZYBKIE ✅ EDUKACYJNE »

 • Gdy otworzysz stronę w języku wybranym w poprzedniej konfiguracji, okno tłumaczenia Tłumacza Google nie pojawi się, ponieważ tłumaczenie nie jest już potrzebne, jeśli jest już skonfigurowany do tłumaczenia. Zawsze możesz go włączyć w następnym kroku.
 • Kliknij trzy kropki i zaznacz pole „Oferta przetłumaczenia stron w tym języku” i tam go aktywowałeś.

Jak włączyć automatyczne tłumaczenie w Google Chrome?

Przede wszystkim ta funkcja pozwoli Ci automatycznie kontrolować tłumaczenie treści internetowych na wybrany przez Ciebie język, gdy wprowadzasz zmiany w menu paska narzędzi udostępnianym przez przeglądarkę Google Chrome. Pamiętaj, że możesz włączyć i wyłączyć tę opcję, kiedy tylko chcesz.

Na przykład, jeśli otworzymy stronę w języku angielskim lub innym języku w wyszukiwarce Google i chcesz ją przetłumaczyć, aktywujemy ten zasób, a on automatycznie tłumaczy jego zawartość. Jeśli natomiast otworzymy stronę internetową w języku angielskim lub innym języku i nie chcemy, aby tłumacz był włączony, a przeglądarka nie tłumaczyła strony, wyłączysz tę opcję.

Poniżej opiszemy proste i konkretne kroki wymagane do aktywacji tego zasobu. Zauważ, że to narzędzie, które uchroni Cię przed bólami głowy i stanie się Twoim sprzymierzeńcem w korzystaniu z alternatywnych tłumaczeń w różnych kontekstach. Zaczynajmy!

 • Otwórz przeglądarkę „Google Chrome”, następnie kliknij w prawym górnym rogu i jesteś przy trzech kropkach.
 • Kliknij tutaj „Ustawienia” i szukaj „Zaawansowane ustawienia” zastosowano opcję „Język”.
 • Kliknij strzałkę w dół, pojawi się wiele opcji i wybór zostanie aktywowany Zapytaj, jeśli chcesz tłumaczenie stron internetowych które nie są napisane w języku, który rozumiesz.” W ten sposób masz włączoną tę funkcję.

Więc jeśli w pewnym momencie przestałeś uzyskiwać dostęp do strony, ponieważ nie znasz języka lub nie znasz istnienia tych narzędzi, masz dziś rozwiązanie. Pozwala to zastosować ustawienia i zyskać większy zasięg nawigacji.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz