Jak szybko i łatwo zmienić język w Microsoft Excel? Przewodnik krok po kroku

Czasami okazuje się, że pakiet Office jest skonfigurowany w języku, którego nie rozumiemy. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz zapytać zmień język na Microsoft Excel łatwo i szybko? – Przewodnik krok po kroku. Tutaj przedstawiamy praktyczne rozwiązanie.

Świetny samouczek skupi się na wykonywaniu tego procesu w programie Excel, ale możesz też zmień język Microsoft Word na hiszpański bardzo proste, do czego również proponujemy dodać zmień język pisowni w programie Word ten Bez dalszych ceregieli kontynuujmy ten samouczek programu Excel.

Jak szybko i łatwo zmienić język w Microsoft Excel? – Przewodnik krok po kroku

Zmień język wiadomości e-mail programu Outlook , w wielu przypadkach zalecana jest aplikacja lub inne narzędzie codziennego użytku. Niemniej jednak dla programu Excel niezbędne staje się prawidłowe korzystanie z platformy.

Wynika to z faktu, że jeden z konfliktów pojawiających się podczas pakowania Biuro jest tam? w innym języku następuje zmiana struktury formuły i funkcje w programie Microsoft Excel. Jednak Microsoft oferuje pakiet językowy, który pozwala na zmianę preinstalowanego języka obcego i bezproblemową pracę z arkuszami kalkulacyjnymi.

Oto przewodnik krok po kroku, jak szybko i łatwo zmienić język w programie Microsoft Excel.

Co to jest Microsoft Excel?

Microsoft Excel to program do arkuszy kalkulacyjnych stworzony przez firmę Microsoft w 1993 roku i jest częścią pakietu biurowego o nazwie „Microsoft Biuro”. Zasadniczo aplikacja ta służy jako narzędzie do obliczeń matematycznych i finansowych.

Do czego służy Microsoft Excel?

Microsoft Excel umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju obliczeń matematycznych przy użyciu operatorów wstawianych do konfigurowalnych formuł.

Dodatkowo Microsoft Excel umożliwia graficzną wizualizację danych, raportowanie i organizację danych. dane jakościowe. Program ułatwia tworzenie tabel przeglądowych, projektowanie kalendarzy, tworzenie plików użytkownika oraz kontrolę księgowości w dowolnej organizacji.

Jak działa Microsoft Excel?

Microsoft Excel działa jako prześcieradło która przedstawia użytkownikowi dwuwymiarową macierz (wiersze i kolumny). Zawiera wiele pól zwanych „komórkami”, z których każde ma unikalny adres, który identyfikuje go według znajdującego się wiersza i kolumny.

Każda komórka obsługuje dane numeryczne i alfanumeryczne. Microsoft Excel umożliwia wykonywanie operacji arytmetycznych i korzystanie z funkcji ułatwiających obliczenia matematyczne. Funkcje są podzielone na różne kategorie, do których należy wprowadzić formułę.

Kreator zmiany języka w Microsoft Excel – szybki i łatwy

Jeśli chcesz zmienić język na Microsoft Excel, musisz wykonać szereg kroków, aby dostosować narzędzie do swoich potrzeb.

krok 1

Musisz najpierw zobaczyć wersję Biuro masz na swoim komputerze. Aby to zrobić, przejdź do oficjalny adres strony internetowej ten

krok 2

Po znalezieniu wersji pakietu Office musisz ją wybrać i wybrać język, który chcesz kupić. Microsoft oferuje opcje pobierania pakiet językowy na dole strony. Dlatego musisz wybrać łącza odpowiadające wersji pakietu Office.

krok 3

Po pobraniu pakietu językowego kliknij dwukrotnie plik, aby można go było zainstalować na komputerze. Po rozpoczęciu instalacji upewnij się, że wybrałeś wersję pakietu Office do zainstalowania pakietu językowego, a następnie naciśnij „Kontynuować”.

krok 4

Wprowadź uprawnienia prawne i naciśnij przycisk „Nadać cechy osobiste”. Następnie wybierz przedmiot „Microsoft Excel ”i przycisk „Kontynuować”. Proces instalacji zajmie kilka minut, zanim będzie można użyć pakietu językowego dla wybranej aplikacji.

Opcjonalny proces zmiany języka w Microsoft Excel

Inną alternatywą dla zmiany języka Microsoft Excel jest dostęp do menu „Plik”, a następnie „Opcje” z programu. Tam zobaczysz sekcję „Język”, następnie musisz wybrać „Dodaj język” i wybrać preferowany język. Następnie wciśnij „Dodać” i na przycisku „NASTĘPNY”.

Z drugiej strony masz problem językowy z innymi narzędziami w tym pakiecie biurowym, pamiętaj, że możesz robić takie rzeczy jak jak zmień język w PowerPoint dzięki czemu możesz bez problemu korzystać ze wszystkich aplikacji.

Dodaj komentarz