Możesz więc przetłumaczyć komentarze na Instagramie na swój język

Instagram ma wbudowane narzędzie do tłumaczenia podpisów i komentarzy publikacja w języku skonfigurowanym w aplikacji.

W tym przewodniku wyjaśnimy krok po kroku, jak korzystać z tej funkcji przetłumacz komentarze na Instagramie na swój językten

Jak większość narzędzi społecznościowych poświęconych fotografii, tak samo jest z tłumaczeniem tekstów Szybko i łatwo aby użytkownicy mogli bez problemu korzystać z pomocy.

Bez zbędnych ceregieli zobaczmy, jak możesz przetłumaczyć komentarze na Instagramie na aplikację.

W ten sposób możesz łatwo przetłumaczyć komentarze na Instagramie na swój język.

Jak przetłumaczyć komentarze na Instagramie na swój język?

Przede wszystkim musisz to sprawdzić język ustawiony w aplikacji Instagram jest poprawnyponieważ podczas korzystania z tej funkcji komentarze będą tłumaczone na ten język.

Aby to zrobić, otwórz aplikację i kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu.

Następnie kliknij przycisk z trzema liniami w prawym górnym rogu i przewiń do Ustawienia> Konto> JęzykKliknij język, który chcesz skonfigurować na Instagramie, a wybór zostanie zapisany.

Możesz być tym zainteresowany: Popraw swoje zdjęcia na Instagramie dzięki tym aplikacjom

Po zakończeniu tego kroku nadszedł czas na przetłumaczenie napisów i komentarzy na Instagramie.

Jak wspomniano, jest to szybkie i łatwe narzędzie, z którego możesz korzystać dowiedz się, co mówią inni użytkownicy w swoich postach bez konieczności korzystania z Tłumacza Google.

Wyjaśniamy krok po kroku jak przetłumaczyć komentarze na Instagramie na swój język:

  1. Otwórz Instagram i wyszukaj Publikacja czyje komentarze chcesz przetłumaczyć.
  2. Pod obrazem, na prawo od daty opublikowania, zobaczysz Przycisk zatytułowany „Przetłumacz widok”Kliknij go, aby przetłumaczyć pełny podpis i wybrane komentarze. W mniej niż sekundę możesz przeczytaj cały ten tekst w swoim własnym językuten

Po zakończeniu tłumaczenia możesz ponownie przeczytać napisy i komentarze w ich oryginalnym języku: klikając przycisk „Wyświetl oryginał”również na prawo od daty publikacji.

Wbudowana funkcja tłumaczenia na Instagramie ma znany problem: tłumaczy tylko sugerowane komentarze, które pojawiają się pod postem.

Po uzyskaniu dostępu do pełnej listy komentarzy, Przycisk „Wyświetl tłumaczenie” zniknie i nie możemy skorzystać z Twojej pomocy, aby dowiedzieć się, co powiedzieli inni użytkownicy.

Jest ważny problem, który musi rozwiązać Instagram w przyszłych aktualizacjach, aby użytkownicy mogli tłumaczyć całą treść wyświetlaną pod postem.

Pamiętaj, że aby otrzymywać najnowsze wiadomości z tej popularnej sieci społecznościowej, musisz zawsze pobierz i zaktualizuj aplikację Instagram do najnowszej dostępnej wersjiten

Dodaj komentarz