Jak bezpłatnie przejść z systemu Windows 10 Home na Pro bez formatowania?

Wtedy widzimy jak uaktualnić lub uaktualnić system Windows 10 Home do wersji Pro bez formatowania i za darmo ten Pozwala to cieszyć się wszystkimi funkcjami oferowanymi przez wersję Pro, w przeciwieństwie do wersji podstawowej.

Windows to system operacyjny z których prawie każdy z nas korzysta lub korzystał sporadycznie. La wersja systemu operacyjnego 10 jest zdecydowanie najlepszym, jaki do tej pory mieliśmy. W rzeczywistości istnieje kilka wersji.

W tym przypadku Home byłby czymś w rodzaju wersji „podstawowy” podczas gdy Pro zawiera opcje że tego pierwszego nie ma. Podczas gdy zdecydowana większość użytkowników domowych ma wszystko, czego potrzebują, możesz potrzebować niektórych funkcji Pro.

Jeśli chcesz przełączyć się z W10 Home na W10 Pro bez formatowania. Pokażemy Ci trochę poniżej procedura, którą należy postępować aby osiągnąć tę zmianę i nie trać wszystkich swoich plików w trakcie. Możesz więc cieszyć się wszystkimi ekskluzywnymi funkcjami wersji Pro.

Jak uaktualnić system Windows 10 Home do wersji Pro

Zanim zaczniesz, musisz zaktualizować system operacyjny i posiadać licencję. Jeśli już masz jeden, nie musisz kupować kolejnego. Oto kroki, aby zaktualizować system operacyjny.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nacisnąć ” Demarer „I kliknij ikonę koła zębatego, aby wejść” Ustawienia systemu Windows ”. Możesz także nacisnąć „ Okna + I „by tam dotrzeć.
  • Tutaj musimy wejść do sekcji ” Aktualizacja i bezpieczeństwo ”.
  • Następnie przejdź do „Aktywuj”, gdzie znajdziemy dwa przyciski. Jednym z nich jest zakup licencji, a drugim uzyskanie licencji, którą już posiadamy.
  • Jeśli nie masz licencji na Windows 10 Pro, możesz ją kupić, naciskając pierwszy przycisk ” Iść do sklepu ”. Druga ” Zmień klucz produktu „Pozwoli nam to bez problemu dodać licencję Windows 10 Pro.
  • Po dodaniu wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, abyśmy mogli zaktualizować system operacyjny z Home do Pro bez formatowania w dowolnym momencie.

Uaktualnij system Windows 10 Home do wersji Pro bez formatowania

Wersja Pro ma wiele funkcji, wersja Home, która jest wersją podstawową, jest dla niektórych niewystarczająca. Tak więc jedyną pozostałą opcją jest przejście na Pro.

Problem polega na tym: czy tracę wszystkie moje pliki? Oczywiście nikt nie bawi się, gdy traci wszystkie swoje pliki, musi ponownie zainstalować wszystkie swoje programy itp. Metoda, której Cię nauczyliśmy powyżej możesz łatwo przełączyć się na wersję Pro systemu Windows 10 i nie stracisz żadnych plików ten

Nawet jeśli pobrałeś plik ISO systemu Windows 10 z oficjalnej strony internetowej. Możesz go uruchomić tak, jakbyś miał go sformatować. Ale kreator instalacji zapyta w pewnym momencie, czy chcesz zachować wszystkie pliki, w tym okresie możesz bez problemu zaktualizować.

Chociaż ten proces wymaga zaawansowanej wiedzy. Ponieważ będziesz musiał pobrać obraz ISO, przenieś go na pamięć USB, a następnie uruchom komputer z menu BIOS z Twojego komputera.

Oczywiście metoda, którą omówiliśmy powyżej, jest znacznie prostsza do wdrożenia i w krótkim czasie będziesz miał przy sobie komputer. Windows 10 Pro z pominięciem bardzo problemy.

Pamiętaj, że możesz zostawić nam komentarz poniżej, jeśli masz problemy lub wątpliwości dotyczące przejścia z Windows 10 Home na Windows 10 Pro.

Dodaj komentarz