Połącz klucz systemu Windows 10 z kontem Microsoft — mania informacji

Podczas instalacji systemu Windows lub po jego zainstalowaniu niezbędne jest: aktywuj system operacyjny za pozwoleniem kupiliśmy, aby był w pełni funkcjonalny i możesz cieszyć się wszystkimi zaletami oryginalnego systemu Windows, takimi jak okresowe i bezpłatne aktualizacje. Ta licencja jest zwykle zawarta w systemie UEFI (szczególnie na komputerach z systemem Windows 8 lub Windows 10) komputera, wydrukowana na naklejce lub przesłana do nas pocztą, w zależności od tego, w jaki sposób kupiliśmy ten klucz aktywacyjny.

Klawisze Windows składają się głównie z 25 cyfr więc czasami łatwo się pomylić podczas ich importowania, a nawet utraty, jeśli wydrukujemy je na papierze lub naklejce, więc nie jest to pierwszy raz, gdy licencjonowani użytkownicy nie mogą aktywować swojego systemu operacyjnego po sformatowaniu lub zmianie komponentu sprzętowego komputera.

Aby ułatwić zarządzanie licencjami Windows, Microsoft dodał fajną funkcję 10 rocznica aktualizacji systemu Windows za pomocą którego możemy powiązać licencję z kontem Microsoft. W ten sposób, w przypadku formatowania komputera, po prostu podłączając Windows 10 do naszego konta Microsoft, możemy łatwo aktywować nasz system operacyjny, nawet jeśli zmienimy sprzęt lub zgubimy hasło.

Następnie zostawiamy Ci samouczek wyjaśniający, jak działa ta nowa funkcja rocznicy systemu Windows 10.

Jak powiązać klucz aktualizacji rocznicy systemu Windows 10 z naszym? konto Microsoft

Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych funkcji zawartych w rocznicowej aktualizacji systemu Windows 10, która oprócz uproszczenia procedur aktywacji systemu Windows ujawnia niektóre intencje Microsoftu, dla których firma planuje ominąć licencje fizyczne, takie jak my. na korzyść licencji cyfrowych powiązanych z nazwą użytkownika i hasłem, ograniczając, w razie potrzeby, piractwo systemu operacyjnego.

Czy kiedykolwiek powiązałeś klucz systemu Windows 10 z kontem Microsoft?

Dodaj komentarz