Jak łatwo naprawić kod błędu 0xC004F074 w systemie Windows 10?

Włączyłeś dzisiaj komputer i powitają Cię komunikatem o kodzie błędu 0xC004F074 Co się stało? To jest poważne; A przede wszystkim czy ma rozwiązanie? Nie martw się, odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz tutaj.

Ten błąd jest bardziej powszechne niż się wydaje a jeśli kolejne poprawki zostały wydane od czasu jego pierwszego pojawienia się w 2015 roku w systemie Windows 10, to jeszcze nie zniknęło. Ma to więcej wspólnego z protokołami Windows, które w pewnym momencie nie działają, więc nie musisz się martwić.

Ten błąd dotyczy KMS , znany w języku hiszpańskim jako „podstawowa usługa zarządzania” i zasadniczo oznacza, że ​​nie można aktywować systemu operacyjnego Windows. Aby wiedzieć, co robić i jak radzić sobie z tą sytuacją, zwróć szczególną uwagę na następujące słowa.

Co powoduje kod błędu 0xC004F074?

Zwykle dzieje się tak, gdy jeden z możliwych błędów podczas próby aktualizacji systemu Windows 10 ten W takim przypadku proces aktywacji zatrzymuje się, gdy komputer nie może prawidłowo połączyć się z serwerem KMS.

NS’ w sumie to proces jest na ogół dość zautomatyzowany, ale jeśli z jakiegoś powodu otrzymasz kod błędu 0xC004F074, oznacza to tylko, że twój komputer nie jest poprawnie włączony. Wykorzystywanie wszystkich zalet systemu Windows i jego rozszerzeń jest zwykle nudne, zwłaszcza jeśli jesteś długoletnim klientem firmy Microsoft. Istnieje wiele przyczyn tego niepowodzenia, od złego połączenia po uszkodzony plik.

Jednak on z także Często jest to spowodowane używaniem zaatakowanego systemu operacyjnego Windows , czyli z nieoficjalnej strony. W takim przypadku rozwiązanie jest koniecznie związane z prawidłowym nabyciem systemu operacyjnego z odpowiednią licencją. Możesz znajdź klucz produktu Windows włączony W Twoim przypadku en będzie potrzebować później.

3 proste rozwiązania, aby naprawić kod błędu 0xC004F074

Jeśli masz licencję Windows, możesz wykonać kilka kroków, aby łatwo aktywować system operacyjny. Jest to również wygodne ustaw datę i godzinę w Windows 10 dlaczego może powodować problemy, jeśli nie jest zsynchronizowany z serwerami KMS.

Rozwiązania problemów

Wszystkie systemy operacyjne mogą ulec awarii w dowolnym momencie i dlatego zwykle zawierają własne mechanizmy odzyskiwania. Z tego powodu i ponieważ jest to bardzo powszechna sytuacja podczas aktualizacji systemu Windows 10, nic nie może być prostsze niż przejście do rozwiązywania problemów

Wszystko co musisz zrobić to aktywuj, przechodząc do „Ustawienia”, a następnie „Aktualizacja i zabezpieczenia” ten Jeśli to nie rozwiąże problemu, możesz również włączyć ten, który odpowiada samej aktywacji w jego własnej sekcji w poprzedniej sekcji.

Aktywacja alternatywna

Ta opcja pozwala aktywować ją w inny sposób, na przykład za pomocą telefonu komórkowego. Aby to zrobić, musisz naciśnij jednocześnie klawisze „Win” i „R” i wykonaj polecenie „Slui 4 „(Bez cudzysłowów) w wyskakującym oknie.

Następnie wystarczy nacisnąć „Wygraj” plus „S”. Teraz w sekcji „Aktywacja” w kategorii „Aktualizacje i zabezpieczenia” zaznacz opcję „Aktywacja telefoniczna”. Czosnek po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami systemu co pozwoli na inne alternatywy aktywacji.

Sprawdź system

Innym bardzo skutecznym rozwiązaniem nie tylko poprawiania kodu błędu 0xC004F074, ale także innych problemów, jest użycie Kontrolera plików systemowych.

W takim przypadku musisz wykonać polecenie „Sfc / scannow” (bez cudzysłowów) w wierszu poleceń. Aby go otworzyć, kliknij prawym przyciskiem myszy „Start” i wybierz „Wiersz polecenia (administrator)”

Spowoduje to ogólne skanowanie całego potrzebnego sprzętu: wykrywa anomalię, aby automatycznie ją skorygować ten Jeśli poprosi Cię o potwierdzenie, wystarczy, że je dostarczysz, a skończysz z tym irytującym błędem.

Dodaj komentarz