Co się stanie, gdy zablokujesz kogoś na Tiktok i jak możesz sprawdzić, czy Cię zablokował

Wiemy TIK Tok Ma miliony użytkowników w wielu krajach, ma też swoje plusy i minusy. Jednym z „problemów”, które możemy napotkać podczas korzystania z sieci takich jak m.in. TIK Tok jest to, że nie wszyscy ludzie mają dobre intencje.

Nie jest niczym nowym, że w świecie networkingu, tak jak w prawdziwym życiu, możemy spotkać dobrych ludzi i innych, którzy nie są tak dobrzy.

Na szczęście mamy szansę na networking wyklucz je trolle lub wrogowie.

Wcześniej wyjaśniliśmy Ci komentarz Zablokowani użytkownicy lub usuń subskrybentów TikTok. Teraz powiemy Ci co dzieje się po tym, jak kogoś zablokujesz lub jeśli ktoś Cię zablokujeten

Co się stanie, gdy użytkownik zostanie zablokowany w TikTok?

Gdy zablokujesz użytkownika z TikTok, otrzymasz powiadomienie, że użytkownik nie będzie już mógł wysyłać Ci wiadomości, a konto będzie na Twojej liście zablokowanych.

Kiedy kogoś blokujesz TIK Tok, Ten użytkownik nie może już wysyłać Ci wiadomości ani wyszukiwać Twojego profilu. Gdy użytkownik szuka Twojego konta, nie zobaczy Twojego profilu w wynikach wyszukiwania.

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów zablokowani użytkownicy nie zobaczy Twoich postów, nawet jeśli Twoje konto jest publiczne. Ponadto nie będą mogli zobaczyć twoich interaktywnych metod, ani starych, ani nowych. Jeśli ktoś, kogo zablokowałeś, chce skorzystać z powiadomienia o komentarzu, który już dodał do opublikowanego przez Ciebie filmu, zobaczy na ekranie komunikat z informacją „Nie możesz oglądać filmów tego użytkownika ze względu na jego ustawienia prywatności”ten

Oczywiście zablokowany użytkownik również nie będzie mógł wysyłać Ci wiadomości.

Czy zablokowany użytkownik może się z nami skontaktować lub zobaczyć nasze komentarze?

Jeśli kogoś wykluczysz, nie będzie on mógł zobaczyć komentarzy dodanych do Twojego konta ani wpisów innych osób. Dlatego nie ma możliwości, aby ktoś, kogo zablokowałeś, mógł się z Tobą skontaktować za pośrednictwem TikTokten

To samo dzieje się i na odwrót, na żadnym koncie nie będzie można zobaczyć komentarzy ani tagów „lubię to”.

Jeśli zablokuję kogoś na TikTok, czy rozumiesz?

Jeśli kogoś wykluczysz, czy jesteś tego świadomy? Cóż, nie, ale jest pewien trik, aby dowiedzieć się, czy jesteś wykluczony, jak zobaczymy później. TikTok nie wysyła powiadomień do użytkownika, gdy ktoś je zablokował. To, co dzieje się automatycznie, to to, że to konto zostanie dodane do Twojego Lista wykluczeń TikTokten

Ważnym szczegółem do zapamiętania jest to, że jeśli w dowolnym momencie odblokujesz zablokowanego użytkownika, będziesz musiał dodać go ponownie jako znajomego.

Skąd wiesz, że ktoś zablokował Cię w TikTok?

Wiesz już, że jeśli ktoś zablokuje Cię z TikTok, nie wyśle ​​Ci o tym powiadomień. Mimo to istnieje kilka wskazówek, dzięki którym możesz to zrobić dowiedz się, czy ktoś Cię zablokował w praktyce.

Zobacz, co możesz zrobić, aby dowiedzieć się, czy ktoś Cię wykluczył.

Znajdź konto użytkownika

Powiedzieliśmy już, że gdy kogoś zablokujesz, ten użytkownik nie będzie mógł znaleźć Twojego konta, jeśli będzie szukać TIK Tokten

To jest test, który możesz wykonać w sekcji decoupage, wyszukaj użytkownika według jego pełnego imienia i nazwiska, jeśli widzisz, że wyszukiwanie nie zwraca konta, być może zostałeś zablokowany.

Znajdź powiadomienia o komentarzach

Jeśli wcześniej komentowałeś posty tego użytkownika, poszukaj powiadomień, aby przejść do wpisu z komentarzem. Jeśli post się nie pojawi, zobaczysz komunikat informujący o tym „Filmy wideo tego użytkownika nie mogły zostać wyświetlone ze względu na ustawienia prywatności”, oznacza, że ​​jesteś wykluczony.

Sprawdź swoją listę subskrybentów

To bardzo wygodny sposób Dowiedz się, czy ktoś zablokował Cię w TikTokSprawdź swoją listę subskrybentów i wyszukaj profil tego użytkownika, jeśli się nie pojawi, prawdopodobnie zostałeś zablokowany.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zablokowałeś kogoś w TikTok, ta osoba nie będzie już mogła się z Tobą skontaktować za pośrednictwem tej aplikacji ani używać starych postów, w których zostawiła komentarz lub polubiła.

Jeśli uważasz, że ktoś Cię zablokował, wiesz już, jakie kroki musisz podjąć, aby dowiedzieć się, czy to zrobił.

Mamy nadzieję, że te informacje okażą się przydatne i pozostawią nam swoje pytania lub komentarze.

Dodaj komentarz