Jak zablokować kogoś na Instagramie i co się stanie, gdy to zrobi

Zablokuj użytkownika na Instagramie to bardzo proste zadanie. Jest wiele powodów, dla których powinieneś to zrobić. Na przykład możemy otrzymywać spam konto lub jego zawartość wydają się nieodpowiednie.

Możemy nawet otrzymywać bezpośrednie wiadomości od nieprzyjemne, a nawet groźne treściJeśli dotyczy to Ciebie, w tym artykule wyjaśniono, jak zablokować użytkownika Instagrama i jakie są tego konsekwencje.

Kroki, aby zablokować kogoś na Instagramie

Wykonaj poniższe czynności, aby zablokować kogoś innego w tej popularnej sieci społecznościowej ze zdjęciami.

  1. Najpierw zlokalizuj konto, które chcesz zablokować. Możesz to zrobić z jednego z ich postów lub wyszukując ich profil w sekcji Eksplorator, reprezentowanej przez ikonę lupy.
  2. Po dotarciu do profilu, który chcesz wykluczyć, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.
  3. Następnie kliknij Jednostkaten
  4. Na koniec potwierdź blok, klikając przycisk Jednostka które zobaczysz w wyskakującym okienku.

Co się stanie, gdy zablokujesz kogoś na Instagramie?

Kiedy blokujesz kogoś na Instagramie, dzieje się kilka rzeczy. Na przykład osoba wykluczona nie będzie mogła im więcej znajdziesz w swoim wyszukiwaniui nie będzie już w stanie zobacz swoje postyw tym zdjęcia, filmy, rolki i historie.

Oczywiście on też nie będzie mógł wysyła ci wiadomości błyskawiczne a cała komunikacja między Tobą a zablokowanym profilem zniknie. Pamiętaj, te zmiany dotyczą Ciebie. W ten sposób nie będziesz również mógł przeglądać zdjęć lub innych postów z zablokowanego konta.

Skąd wiesz, kto zablokował Cię na Instagramie?

Szopa Dowiedz się, kto zablokował Cię na Instagramieten wystarczy aby zobaczyć niektóre z punktów, które już omówiliśmy. Jeśli spróbujesz go wyszukać w wyszukiwarce na Instagramie, a nie pojawi się, to raczej cię zablokowałemLub jeśli nie widzisz ich postów.

Czy komentarze są usuwane, gdy ktoś jest wykluczony z Instagrama?

Kiedy blokujesz użytkownika na Instagramie komentarze nie są usuwaneZ tego powodu zablokowana osoba może nadal widzieć Twoje komentarze w swoim profilu, zanim zostanie zablokowana, i odwrotnie, nadal możesz zobaczyć jej komentarze.

Czy wiadomości są usuwane, gdy ktoś jest zablokowany?

W ten sam sposób Prywatne wiadomości nie są usuwane, gdy kogoś blokujeszW związku z tym, jeśli prowadziłeś rozmowy z zablokowanym użytkownikiem przed zablokowaniem, nadal możesz wyświetlić rozmowę ze wszystkimi wiadomościami, chyba że zdecydujesz się usunąć je ręcznie.

Jaka jest różnica między blokowaniem a ograniczaniem Instagrama?

Kiedy zablokujesz kogoś na Instagramie, ta osoba nie może komentować postów. I odwrotnie, gdy kogoś ograniczasz, ta osoba może nadal komentować, ale nie zobaczysz tych komentarzy i tylko oni je zobaczą.

Pamiętaj też, że jeśli masz profil publiczny, każdy może uzyskać do niego dostęp online. Jeśli więc zablokowana osoba chce zobaczyć Twoje zdjęcia, wystarczy wprowadzić adres URL Twojego profilu, aby uzyskać do nich dostęp.

Blokowanie Instagrama jest całkowicie odwracalne. Aby go wyłączyć, wykonaj powyższe kroki i naciśnij OdblokowaćW ten sposób wszystko wróci do normy.

Dodaj komentarz