Jak łatwo ustawić hasło do programu Avast Free Antivirus — IT mania

Jeśli chcesz kontrolować dostęp do programu Avast Free Antivirus, musisz ustawić hasło, o którym dowiesz się w tym artykule Jak łatwo ustawić hasło do programu Avast Free Antivirus ? Dzięki temu zabezpieczeniu możesz uniemożliwić dostęp osób trzecich do interfejsu Avast lub ograniczyć dostęp tylko do funkcji antywirusowych, sam decydujesz, w jakim stopniu chcesz chronić swój program antywirusowy.

Kroki, aby ustawić hasło Avast Free Antivirus

 1. Znajdź ikonę Avast Antivirus na pulpicie i kliknij ją dwukrotnie.
 2. Teraz musisz kliknąć opcję „Menu” znajduje się w prawym górnym rogu.
 3. Natychmiast pojawi się seria opcji, kliknij „Ustawienia” (wybory).
 4. W nowym oknie zobaczysz cztery opcje po lewej stronie ekranu, kliknij opcję „Ogólny” ten
 5. Gdy wyświetlanych jest wiele opcji, wybierz „Hasło”.
 6. W sekcji „Hasło” kliknij zielony przycisk „Utwórz nowe hasło” ten
 7. W tym kroku musisz utworzyć hasło, a następnie je potwierdzić. Tworząc hasło pamiętaj, że musi ono składać się z cyfr, symboli, wielkich i małych liter. ważne jest, aby różnić się od innych używanych kluczy.
 8. Po ustawieniu hasła kliknij zielony przycisk „Utwórz nowe hasło”.
 9. System poprosi o autoryzację, w których obszarach programu antywirusowego należy zażądać hasła, należy wybrać jedną z dwóch opcji. Najpierw „Wymagaj hasła, aby otworzyć Avast i uzyskać dostęp do opcji” (Avast poprosi o podanie hasła, gdy otworzysz program Avast Antivirus i uzyskasz dostęp do jego opcji), a następnie „Wymagaj hasła” tylko w celu uzyskania dostępu do opcji ”.
 10. Zaznacz pole opcji, którą chcesz zastosować do swojego programu antywirusowego.
 11. Gotowy! hasło jest już ustawione w programie Avast Antivirus Free, podczas próby uzyskania do niego dostępu zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie hasła w chronionych obszarach.

Ustawienie hasła do programu antywirusowego Avast Free jest bardzo łatwe. Ale aby był bezpieczny i spełniał swój cel, utwórz złożone hasło które nie powinny być udostępniane stronom trzecim ani przechowywane na Twoim komputerze. zadowolona także często w środku Aktualizacja ochrony antywirusowej Avast dzięki czemu możesz cieszyć się najnowszymi funkcjami ochrony.

Jak mogę zmienić hasło do programu Avast Antivirus Free?

Jeśli uważasz, że ktoś ma dostęp do Twojego programu antywirusowego bez Twojej zgody, możesz łatwo zmienić hasło, wystarczy zapamiętać bieżące hasło, zanim będziesz mógł dokonać zmiany. nowe hasło musi być inne niż obecne, aby uniemożliwić obcym dostęp do niego ponownie.

 • Otwórz bezpłatny interfejs programu Avast Antivirus.
 • W interfejsie kliknij wybór „Poufność” , ta opcja znajduje się po lewej stronie ekranu.
 • Przeglądając szereg alternatyw, wybierz „Hasło” ten
 • W sekcji „Hasło” musisz przejść do prawego górnego rogu i kliknąć „Ustawienia” ten
 • Po lewej stronie ekranu pojawi się nowe menu, w którym należy wybrać „Bezpieczeństwo”.
 • Następnie musisz kliknąć „Zmień hasło główne” ten
 • Aby zmienić hasło, musisz wprowadzić swoje obecne hasło i utworzyć nowe. następnie musisz zaznaczyć pole, aby wskazać systemowi, że zgadzasz się z DoC.
 • Kliknij „Zapisz”, aby zapisać zmiany.

Co mam zrobić, jeśli zapomnę hasła do programu Avast Free Antivirus?

Często zapominasz hasła do swojego banku, sieci społecznościowej lub aplikacji i to samo może się zdarzyć z hasłem ustawionym w Avast Free. Ale nie martw się, możesz go łatwo odzyskać, jeśli ponownie zainstalujesz program w trybie awaryjnym. Oto kroki, które należy wykonać:

 1. Odinstaluj Avast Free z „Narzędzie do odinstalowywania Avast” , ta metoda jest bardziej zalecana, ponieważ jest bezpieczna i szybka.
 2. Po odinstalowaniu programu Avast Free Antivirus musisz przejść do jego własnego przemieszczenie ten
 3. Po zakończeniu ponownej instalacji będziesz mógł uzyskać dostęp do programu bez konieczności wprowadzania hasła. Jeśli chcesz, możesz ustawić nowe hasło, wykonując czynności opisane w sekcji „Kroki, aby ustawić hasło dla programu Avast Free Antivirus”.

Avast Free to wysoce zintegrowany program antywirusowy, który chroni użytkowników przed wirusy, robaki, złośliwe oprogramowanie i trojany stale atakuje integralność komputerów. Dzięki Avast Twoje urządzenia nigdy nie będą chronione, ale musisz sprawdzić, czy program antywirusowy działa poprawnie ten

Dodaj komentarz