kreator do odblokowania

Przy niewielkiej wiedzy w większości przypadków ominięcie blokad VPN jest stosunkowo łatwe. W tym artykule pokażemy, jak i dlaczego występuje blokowanie VPN, a następnie opiszemy niektóre techniki, których możesz użyć do pokonania tych przeszkód w Internecie. Na koniec przedstawimy Ci czterech najlepszych dostawców VPN na rynku z wbudowanymi narzędziami odblokowującymi, które pomogą Ci odzyskać kontrolę nad korzystaniem z Internetu.

Świat online staje się z każdym dniem coraz bardziej niebezpieczny i złożony. Po pierwsze, eksperci ds. prywatności ujawniają, że nasze dane w Internecie są monitorowane, analizowane i sprzedawane stronom trzecim. Aby temu zaradzić, branża wirtualnych sieci prywatnych zmobilizowała się do oferowania połączeń szyfrowanych i anonimowych usług. Witryny i rządy zareagowały, blokując dostęp każdemu, kto korzysta z VPN, co dodatkowo ogranicza nasze prawa jako obywateli online. To jest ciągłe tam iz powrotem i żadna ze stron nie może osiągnąć nieskończonego zwycięstwa.

Programy blokujące VPN mogą być bardzo frustrujące, ale istnieją sposoby na ich obejście. Korzystając z poniższych metod możesz ominąć mur cenzury i korzystać z Internetu bez ograniczeń.

Dlaczego VPN są blokowane?

VPN to narzędzia, które pomagają ludziom zachować prywatność i anonimowość w Internecie. Szyfrują informacje, które są zwykle wysyłane w formie otwartej, umożliwiając każdemu oglądanie, robienie zakupów i przesyłanie bez obawy, że ktoś ukradnie ich dane. Jeśli zapewniają ludziom bezpieczeństwo i dodają przydatne funkcje przeglądania sieci, dlaczego do cholery ktoś miałby blokować VPN?

Prawda jest taka, że ​​istnieje niezliczona ilość powodów, dla których usługa VPN nie działa. Większość z nich jest kontrowersyjna w taki czy inny sposób, więc użytkownicy wciąż szukają sposobów na ominięcie blokad, aby uzyskać nieprzerwany dostęp do Internetu. Oto kilka grup, które zwykle blokują dostęp do VPN.

Witryny do strumieniowego przesyłania wideo Usługi takie jak Netflix , YouTube, BBC iPlayer i inne są zaangażowane w tzw. ograniczenie geograficzne ich treści. Na przykład, jeśli przebywasz w Stanach Zjednoczonych, będziesz mieć dostęp do niektórych licencjonowanych filmów wideo. Jeśli przekroczysz granicę Kanady lub Meksyku, nagle stracisz dostęp do tych filmów. Tę blokadę obszaru można obejść za pomocą przełączania serwerów VPN. Z kolei wiele z tych usług blokuje VPN, aby zachować ich zawartość. Netflix jest jedną z najbardziej agresywnych firm blokujących VPN.

Cenzura rządowa – rządy na całym świecie zaczęły cenzurować treści w swoich granicach, odfiltrowując witryny i usługi, które uważają za nieodpowiednie lub przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego. . Większość obywateli oczywiście nie zgadza się z tymi decyzjami i oczekuje, że VPN zostanie ponownie połączony z otwartym, nieocenzurowanym Internetem. Z kolei rządy blokują usługi VPN, aby zachować kontrolę. Chiny mają światową reputację surowo cenzuruje swój internet i aktywnie blokować usługi VPN w kraju i poza nim.

Filtry w miejscu pracy Firmy często blokują dużą liczbę stron internetowych, aby utrzymać produktywność pracowników. Nie jest karmazynowy rzadko z nie ma dostępu do Facebooka , Google, Reddit i różne serwisy społecznościowe z Twojego komputera. Często możliwe jest użycie VPN do ominięcia tych blokad, dlatego wiele firm ma włączone blokady VPN.

Cenzura szkolna Uniwersytety często filtrują treści na komputerach w bibliotece i klasie, aby uniemożliwić studentom dostęp do kontrowersyjnych treści i chronić nieletnich przed szkodliwymi materiałami. Sieci VPN mogą z łatwością ominąć te ograniczenia, więc zazwyczaj są blokowane w sieciach szkolnych.

Inne strony : Netflix nie jest jedyną usługą, która blokuje VPN. Niektóre witryny częściowo i całkowicie blokują użytkowników VPN, w tym Craigslist.

Zalecane sieci VPN do omijania blokad VPN

Skuteczność blokowania VPN często ma więcej wspólnego z samą usługą niż z blokowaniem jej przez rząd lub firmę. Na przykład, jeśli firma rzuci kocem na obszar IP, a Usługa VPN może tego uniknąć, zmieniając oferowane przez siebie adresy IP. Dotyczy to zwłaszcza takich rzeczy, jak blokady Netflix lub silne środki cenzury na szczeblu rządowym.

Aby dostęp do Internetu był jak najbardziej otwarty i bezpłatny, użyj jednej z następujących sieci VPN. Oni są szybcy , niezawodny, łatwy w użyciu i posiadający najlepsze na rynku funkcje łączności i prywatności.

1. ExpressVPN

Odwiedź expressvpn.com

ExpressVPN jest szybki, łatwy w użyciu i oferuje niesamowity dostęp do obszarów takich jak Chiny , Rosja i Bliski Wschód. Usługa obsługuje sieć 3000 serwerów w 94 różnych krajach, z których każdy zapewnia niesamowite wyniki w testach prędkości w miastach na całym świecie. Twoje działania są chronione przez 256-bitowe szyfrowanie AES, zerowe dzienniki ruchu i wbudowaną ochronę przed wyciekiem DNS. Bez względu na to, gdzie mieszkasz lub podróżujesz, ExpressVPN oferuje szybkie i bezpieczne połączenie, któremu możesz zaufać.

Niektóre rzeczy, które lubimy w Twojej usłudze:

 • Niezawodny dostęp do Netflix, zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji Netflix, pomimo nieustannych starań serwisu o blokowanie VPN.
 • Niezwykle łatwe w użyciu aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i innych.
 • Nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń Pobierz P2P lub torrent .
 • Doskonała całodobowa obsługa klienta za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail.

Przeczytaj nas przejrzeć pełny ExpressVPN .

korzyści
 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% rabatu – link poniżej)
 • Najszybsze serwery, które testowaliśmy
 • Szyfrowanie AES-256
 • Nie ma rejestru danych osobowych
 • Czat na żywo 24/7.
Wady
 • Nieco droższe niż niektóre inne opcje.

NAJLEPSZA OGÓLNA VPN: ExpressVPN to nasz pierwszy wybór do obejścia blokady VPN. Uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

2. NordVPN

Odwiedź stronę nordvpn.com

NordVPN ma wiele serwerów i wszystkie są niezwykle szybko. Sieć ma około 5 węzłów w ponad 200 różnych krajach, z których każdy jest skonfigurowany do osiągania dużych prędkości i imponującego poziomu prywatności. Liczba ta stale się zmienia, ponieważ NordVPN dostosowuje swoją wydajność, aby zapewnić lepsze usługi. Dzięki niewiarygodnej liczbie dostępnych opcji zawsze możesz znaleźć szybki i bezproblemowy serwer, który chroni Twoje dane. NordVPN chroni Cię również za pomocą ochrony przed wyciekiem DNS, automatycznego wyłącznika awaryjnego, nieograniczonej przepustowości i bezpłatnego anonimowego dostępu do pobierania z sieci torrent i P2P.

Niektóre z najlepszych funkcji NordVPN:

 • Globalna polityka zerowego rejestrowania obejmuje wszystko, od ruchu i przepustowości po adresy IP, a nawet znaczniki czasu.
 • Jedna z najlepszych sieci VPN zapewniająca niezawodny dostęp do Netflix z dowolnej wirtualnej lokalizacji.
 • Silne szyfrowanie umożliwia dostęp do Internetu nawet w krajach takich jak Chiny.
 • Niektóre serwery oferują niesamowite 2048-bitowe szyfrowanie SSL.

Przeczytaj nas pełny NordVPN badanie .

korzyści
 • Bardzo ekonomiczne plany
 • Ponad 5400 serwerów na całym świecie
 • Silne zabezpieczenia
 • Z siedzibą w Panamie
 • Czat na żywo 24/7.
Wady
 • Aplikacje mogą być trochę kłopotliwe w użyciu.

NAJLEPSZY WYBÓR BUDŻETU: Zarejestruj się w NordVPN już dziś i wygraj 70% rabatu na trzy lata pracy – tylko 3,49 USD miesięcznie! Każdy plan jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy NordVPN, więc nie ma ryzyka jego wypróbowania.

3. Znikanie IP

Odwiedź ipvanish.com

Ruch co wtedy blokuje cenzura? Znikanie IP rób lepiej i robi to z niesamowitą szybkością. IPVanish obsługuje sieć ponad 1 serwerów w ponad 300 różnych krajach. Ułatwia to znalezienie serwera o małej populacji i bez opóźnień w pobliżu Twojej fizycznej lokalizacji. Cały ruch jest szyfrowany przy użyciu 256-bitowych protokołów AES, aby zapewnić, że osoby trzecie nigdy nie zobaczą Twoich danych. Istnieje również ochrona przed wyciekami DNS, automatyczny wyłącznik i doskonała polityka rejestrowania ruchu.

IPVanish zawiera również następujące funkcje:

 • Intuicyjne, niestandardowe oprogramowanie dla wszystkich urządzeń, w tym smartfonów, Chromebooków i tabletów.
 • Nieograniczone i anonimowe pobieranie i przesyłanie strumieniowe torrentów Kodi.
 • Niezwykle szybkie serwery zlokalizowane na całym świecie.

Przeczytaj nas pełny Znikanie IP badanie .

EKSKLUZYWNA OFERTA: Uzyskaj 60% zniżki, jeśli zarejestrujesz się na cały rok za jedyne 4,87 USD miesięcznie. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z usługi, możesz skorzystać z 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

4. VyprVPN

Odwiedź vyprvpn.com

Poufność jest kluczowym czynnikiem operacyjnym VyprVPN . Firma posiada i obsługuje całą sieć serwerów, wszystkie zlokalizowane na ponad 700 różnych stronach internetowych. Daje im to niesamowitą kontrolę nad konfiguracją sprzętu i niestandardowym oprogramowaniem. Chroni również strony trzecie, co jest świetne dla każdej firmy zajmującej się bezpieczeństwem.

VyprVPN jest również na pierwszej stronie dzięki niesamowitemu protokołowi o nazwie Chameleon. Ta unikalna funkcja szyfruje metadane w każdym pakiecie informacji, co jest procesem, który omija dogłębną inspekcję pakietów w celu pokonania nawet najtrudniejszych zapór, które blokują sieci VPN. Dzięki Chameleon możesz bezpiecznie uzyskać dostęp do Internetu, gdziekolwiek jesteś, nawet na obszarach o surowych prawach cenzury, takich jak Chiny czy Bliski Wschód.

VyprVPN obejmuje następujące funkcje:

 • Obsługa szerokiej gamy systemów operacyjnych, w tym komputerów stacjonarnych, smartfonów z systemem Android i iOS.
 • Omiń ograniczenia dostawców usług internetowych, aby szybko pozostać w kontakcie w domu, w pracy lub za granicą.
 • Zasada zerowej rejestracji obejmuje zarówno ruch DNS, jak i żądania.

Przeczytaj nas przejrzeć pełny VyprVPN .

SPECJALNI CZYTELNICY: Wszystkie projekty obejmują 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy za jedyne 5 USD / miesiąc .

Jak działają blokady VPN?

Istnieją dziesiątki sposobów blokowania użytkownikom dostępu do VPN, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony. Często te metody nakładają się na siebie, aby zbudować jeszcze silniejszy mur przed VPN. Wszystko ma rozwiązania, które Ty lub Twój dostawca VPN możecie wdrożyć.

Zablokuj witrynę VPN – Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do witryny VPN, nie możesz pobrać VPN. Jest to podstawowa forma blokowania VPN, która jest zaskakująco powszechna i dość łatwa w użyciu.

Blokowanie IP – VPN przydzielają własne adresy IP

Ezoicwspomnij o tej reklamie

Dodaj komentarz