Jak zapisać procedury działające w systemie Windows 10 do pliku?

Znając nasze urządzenia elektroniczne, tracimy strach przed tym, co możemy, a czego nie możemy zrobić. Wiele razy tracimy czas i pieniądze z wyspecjalizowanym technikiem, gdy go masz rozwiązanie tutaj w tym artykule. Istnieje wiele sztuczek, których możesz nauczyć się o swoim komputerze, a my Ci pokażemy Jak zapisać procedury działające w systemie Windows 10 do pliku.

Aby zobaczyć wykonane procedury Okna musimy mieć dostęp do narzędzia Menadżer zadań ten Tutaj możemy zobaczyć kilka ważnych faktów na temat programów, które były wówczas uruchomione. Widzimy też m.in. zużywane przez niego zasoby, a także programy uruchamiane przy starcie.

Okazuje się jednak, że chcemy, aby te informacje zostały odrzucone w pliku tekstowym, abyśmy mogli je później przejrzeć lub porównać z przyszłą wydajnością systemu. Z tego powodu chcielibyśmy dowiedzieć się, jak zapisywać procesy działające na pod Windows 10 w Plik ten

Jak zapisać procedury działające w systemie Windows 10 do pliku?

Na szczęście Windows pozwala użytkownikowi na wykonywanie pewnych zadań bez żadnych problemów. Jak kiedy chcesz zasilanie, wyłączenie lub wyłączenie program, który nie odpowiada za pomocą małych, głupich sztuczek. Zrobimy to samo dla zapisz procesy uruchomione w systemie Windows 10 do pliku bez konieczności korzystania z zewnętrznego programu.

Wtedy możesz się zastanawiać, jak możemy to zrobić, a my Ci powiemy Wiersz polecenia systemu Windows ten Jest to ciekawe narzędzie i bardzo wygodne jest nauczenie się jego obsługi. Ponieważ wprowadzając polecenia, system może wykonać określone zadanie, czyli jeśli potrzebujemy znać niezbędne polecenia.

Aby skorzystać z tego narzędzia, pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejście do wyszukiwarki Windows i wpisanie polecenie cmd ten To pokaże nam ikonę wiersza poleceń i musimy ją kliknąć, aby wyświetlić nam okno i możemy wprowadzić następujące instrukcje.

Kroki, aby zapisać uruchomione procesy w systemie Windows 10 do pliku

Pierwszym krokiem jest teraz napisanie polecenia listy obowiązki Następny następnie naciśnij klawisz Enter. Po zakończeniu na czarnym ekranie pojawi się lista ze wszystkimi procesami uruchomionymi w tym czasie w systemie. Możemy zobaczyć takie dane, jak ilość wykorzystanej pamięci, POI, nazwa procesu, numer sesji itp.

Teraz te informacje, wyświetlane na czarnym ekranie, chcemy móc jakoś zapisać do pliku tekstowego. Ma to na celu obejrzenie go w innym czasie i nie trzeba wchodzić w zarządzanie zadaniami. Aby to zrobić, musimy wykonać następujące polecenie Lista rzeczy do zrobienia > D: process.txt.

Zobaczymy, że we wskazanej ścieżce został utworzony plik o nazwie process.txt, Zeszyt ten Ten plik zawiera te same informacje i dane, które mogliśmy zobaczyć na czarnym ekranie wiersza poleceń. I w ten sposób możemy zapisać bieżące procesy w pliku do pliku Windows 10.

Warto też wiedzieć, że za pomocą polecenia listy rzeczy do zrobienia możemy tworzyć różne filtry, a następnie eksportować je do pliku. Filtry te mogą być używane do korzystania z większej liczby programów, procesów systemowych itp. i jest przeznaczony dla różnych użytkowników, którzy mogą korzystać ze sprzętu.

Możesz zobaczyć, jak możesz korzystać z różnych narzędzi dostępnych w tym systemie operacyjnym Windows 10. Jedno z nich pozwoliło nam łatwo i szybko zapisz procesy uruchomione w systemie Windows 10 do pliku.

Dodaj komentarz